Jump to content
BulForum.com

What is your story ?


ZGAN

Recommended Posts

Kreideiky е името на един делфин от романа на David Brin "Звездна вълна се надига".

Е, после се оказа че правилното изписване на английски било Creideiki...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Моят пък ми е стар прякор.Преди сравнявах някой по як филмов актьор с Гойко Митич(популярен сръбски актьор,играл основно индианец),като казвах:

-Това е Бате Гойко ......и с времето започнаха на мен да ми казват така.

Link to comment
Share on other sites

moq nick predpolagam se se6tate ot kade idva ... ot mnogo izvestnata po onova vreme igra Aliens vs Predator :P... ta edin den si igraeh spomenatata igra i taka mi hrumna noviq nick :PpP :blink:

Link to comment
Share on other sites

Moiat e mnogo prost - imeto na edna grafi4na operacionna sistema. Rodi se ot spora mi s edin priatel LINUX-agia. Mrazi grafikata se v txt sreda bi4i i ne iska i da 4ue za X (pak za Windows da ne govorim). Ta 2 meseca sporihme koe sux - grafikata ili txt-to. Nai-nakraia iznamerih edna durta distribucia na QNX i si ia install-nah kat ia vidia mi sa smia 2 4asa. Ma sled tva taka sa zaribi po neia 4e ne e za razpraviane. I za tva sa krustih qnx za da go drazni i da mu napomnia dali grafikata sux. Ina4e predi biah SONY.

Pak i qnx lesno se pomni, lesno se pishe i t.n.

 

Kam Naghual - nicka ti ozna4ava tumnata strana na 4oveka vuv sistemata ot viarvania na drevni indianski plemena ot iuzhna amerika. Ako iskash da nau4i6 pove4e za nick-a si pro4eti niakoia kniga na Karlos Kastaneda tam e obiasneno perfektno. Az sam gi 4el vsi4kite i sega kato ti vidiah nick-a sajaliavam 4e ne sam se setil az da se pisha taka! :D :P :D

Link to comment
Share on other sites

Мда. Нещо си пропуснал да споделиш собствената си история, преди да искаш от другите да го направят, ама карай - нали е весело...

А ти твоята история няма ли да си споделиш?

Link to comment
Share on other sites

ima edna grupa london electricity se kazwa i purwoto par4e ot purwiq im album se kazwa low electricity -> lwl = lowel = low electricity :], moje puk i da sym si vyobrazil, 4e nicka mi e doshul ot tam, a da sym go izmislil bez prichina

Link to comment
Share on other sites

Навремето бях тъпанджия. Та седнах веднъж и се чудих къв да ми е ника и се спрях на това. По принцип го пиша така MaDDrum ама не знам що в тоя форум го написах с малки букви.

Link to comment
Share on other sites

Emi stana edna malka promqna na moq nick.Pomolih adminite da mi go smenat i im blagodarq. A eto ot kade idva tozi moi nick.

Navremete predi okolo 4 god . zapo4nah da igraq Counter-Strike, i razbira se trqbva6e da si izmislq nick.Mnogo dylgo vreme se 4udih dokato edin den v nas ne si instalirah StarCraft i dokato tyrsih ikonata v papkata na igrata mi se merna RAZOR,koeto mi prozvu4a mnogo qko na english.Proverih v re4nika i se okaza 4e ozna4ava brysna4. Ot tuka idva moq nick. :lol:

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber е от 5-6 години... koгaто го мислех се чудех какво да сложа, че да съдържа името ми (Мартин) и фамилията (Започва с Б). А точно тогава беше войната в косово и се говореше за едни SmartBomb-и дето били "умни" бомби, та хареса ми звученето и съдържанието и станах sMARTBomber

Link to comment
Share on other sites

Ми моя идва от името ми - Веселин и като ми викат Весо, ми се чу веднъж че някой ме нарече весео и оттам .. Между другото година или повече след като си го избрах намерих тоя сайт - www.veseo.net и там пише че на хърватски ика ми значел гениален,весел,жизнерадостен .. :)

Link to comment
Share on other sites

Heh moqta istoriq e tapi4ka (na predniq mi nick beshe po interesna no nz)!Ta doide vreme v koeto rehih 4e trqbva da si smenq niska i...poneje mi e pisnalo ot tapi sky4ni nickowe na English reshih 4e noviqt mi nick trqbva da e na Deutsch i otvorih golqmiq re4nik i po4nah da tarsq nqkakvi dymi4ki koito na balgarski me kefeha kato zna4enie samo 4e....na nemski SUXxxx!Po sustoto wreme si govoreh s moq priatel (JOKe) po telefona toi kaza zashto ne prowerish kak e JOke na nemski i....se rodi ScherZ :)))

 

PS: ZGAN ne e zle naistina da razkajesh i tvoqta istoriika:)  :wub:

Историята на JOKe и ScherZ ме кефи :devil

 

Всички мои никове, включително и този съм ги крал( видял съм nick от някой, харесал съм nick-a.. изчакал съм подходящия момент и.. БАМ! ).

Ето вече съм lyubo :-)

 

От тук мисля, само JOKe знае стар(а) мой/и/ ник(ове).

 

П.С.

1) Какво значат никовете ми, може би е очевадно за някой/и/.

2) Дефиницията на БАМ! в основата си е действие, което може да се мени в зависимост от обстоятелствата.

Link to comment
Share on other sites

Moia dataria ot predi dvaisetina godini, kogato biahme v nachalnite klasove na rodnoto uchilishte. Pisehme si belezki i se podpisvahme s psevdonimi (neznam zashto, prosto ne si spomniam). Ta az se podpisvah kato Baron Fon Tomov (shtoto familiata mi e Tomov), no zahsto tochno Baron Fon......... neznam. Ta taka i si ostana kato psevdonim i v posledstvie se prevarna v nick.

Link to comment
Share on other sites

Moq nick se rodi predi dosta vreme v 1 selo.Bqh v 1 zala i 6tqh me da cukame CS (ole boje) i togava re6ih da si izmislq nqkvan nick po strqska6 i smurtonosen :P i taka...

 

P.S neme pitaite kakvo zna4i 2431 6toto i az neznam

Link to comment
Share on other sites

VENOM

['ven?m]

 

отрова (на змия, скорпион и пр.)

 

прен. отрова, злъч, злоба, злина

 

E ne samo :)

 

Pak i predi 5 godini nesam bil mnogo naqsno s ne6tata ma e qko kvo ti puka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mi sled kato slushah No sunshine i Let me fly razbrah koq e istinskata muzika i nai-dobria rapar.I tolkova se zaribih che za otricatelno vreme si nabavih vsichkite mu pesni.Taka vuznikna i nicka mi ot liubov kum -DMX !!!

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...