Jump to content
BulForum.com

What is your story ?


ZGAN

Recommended Posts

моя прякор е bio ... oib е обратното ... а bio е от biohazard .. когато започнах да играя .. не помня .. кво точно беше някаква кретенска игра .. със самолети .. та не можех да напиша име по-дълго от 8 символа .. много глупаво наложи ми се да се съкратя на bio. Сега ... вече не обръщам внимание на никовете си ... знам една историика ДиДи (DD) нещо като PDD ... ама Венци ти я знаеш по добре от мен де .. майтап си правя.

P.S. btw истинският ми прякор е Мускула .. но никога не съм го употребявал в интернет .. въпреки че ми е от ... .. както и да е :Р чао.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Едва ли има мноо за обясняване от моя милост...

 

Песен на Limp Bizkit ...Nookie.. сигурно сте я чували и от там...и мразя да отговарям на въпроси от типа "Слушаш ли Limp Bizkit?" Вече не слушам...зега да се правят на големите рапъри...Остана само никнейм-а.

Link to comment
Share on other sites

moq nick mu e mnogo prosta istoriqta: edno vreme kato bqh 4-5 klas takmo na6te zeha PC i zapo4nah da se pi6a Zaraza, 6toto mnoo me kefe6e toq film. No kogato se poqvi igrata Unreal, re6ih prosto da si smena nicka. Togovo bqh o6te maluk i ne razbirah ot alkoholi i vodki, moje bi sum bil 6 klas, ta togava neznam otkude mi doide __smirnoff__ ? i taka parvo se pi6eh Smirnoff^_ ili ne6to ot toq rod, posle si izmislih __smirnoff__ i ot togava sam si taka

Link to comment
Share on other sites

Hmm qki istorii i kato cqlo bravo za toq deto e izmislil temata.Izkefi me istoriqta za marzela a to i moq nick e takav...Parvo be6e Don_Atanasius a sled tva stana samo Don___ 4e po-lesno se pi6e.Pak i smqtam 4e trqbva 4ovek da ima edin nick i da go promenq na nqkoi mesta...neznam prosto taka mislq :D

Link to comment
Share on other sites

ами кво ще кажете за groover. няма никаква история. в превод означава възбуждащ, вълнуващ. мо едва ли за тва. просто ника излъчва живот, енергия, аз съм такъв- не се спирам на едно място!!!!

Link to comment
Share on other sites

Do den dneshen lubimiqt mi film si ostava parvata chast na MATRICATA,kogato izleze go bqh izgledal nai malko 10 pati :P Sled tova zapochnah da go preporachvam na mnogo priqteli ama qvno sam bil baq nastoqtelen tragnaha da mi vikat "matricata" .I az si kazah e tfa e nika za men.Edinicata otzad e lubimata mi chast ot trilogiqta ::

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

hektik означава на немски суматоха,трескаво бързане...а аз наистина мразя подобно състояние на духа :angry:

Link to comment
Share on other sites

hektik означава на немски суматоха,трескаво бързане...а аз наистина мразя подобно състояние на духа  :angry:

 

Az pyk si pomislih 4e si bezrazboren fen na Korn i Mortal Kombat vzeti zaedno... :)

(Reference: english spelling - "hectic")

 

Moqt nick idva ot ve4e dale4nite godini kogato bqh lud gamer. Spomnqm si 4e pixel4e doide ot edna igra na delta force v koqto uspqh da vzema pyrvoto mqsto nqkolko pyti i vsi4ki se oplakvaha 4e ni6to ne vijdali kato umirali. Az nai-u4tivo im obqsnqvah 4e az sym pixel4eto v desniqt ygyl na ekrana im.

 

Gorespomenatoto zvu4i udivitelno sme6no sega, no kakvo da se pravi... vseki e obre4en 15 minuti slava - vsi4ko drugo e padenie...

Link to comment
Share on other sites

Вече съм с истинския си ник, няма го повече онова трудно за писане и произнасяне Zerghathul, мир на праха му :)

ДЪлго време бях само PSYCHO, инспириран от едно от червейчетата в WORMS 2. Мина се известно време, развих се като личност и стигнах до извода, че не бива една личност да е кръстена на червей :) И затова реших да сменя ника, но да запазя идеята за психо. Грабнах речника и хоп - психоза! Атакааа! Пък и на английски звучи страхотно ;) И обяснението в Оксфордския речник ми хареса - Severely diseased or damaged mental state - писано е точно за мен, нали :) И така се роди PSYCHOSIS!

 

edit: Пикселизиран приятелю, явно животът в USA доста ти е поизтрил спомените, защото ти беше този, който само подскачаше нервно и пискаше "Добре де, откъде ме застреля, гаден снайперист такъв!" ;)

 

edit2:Аз и сега съм си хубаФ ;)

Link to comment
Share on other sites

Вече съм с истинския си ник, няма го повече онова трудно за писане и произнасяне Zerghathul, мир на праха му :)

ДЪлго време бях само PSYCHO, инспириран от едно от червейчетата в WORMS 2. Мина се известно време, развих се като личност и стигнах до извода, че не бива една личност да е кръстена на червей :) И затова реших да сменя ника, но да запазя идеята за психо. Грабнах речника и хоп - психоза! Атакааа! Пък и на английски звучи страхотно ;) И обяснението в Оксфордския речник ми хареса - Severely diseased or damaged mental state - писано е точно за мен, нали :) И така се роди PSYCHOSIS!

Popravi m e ako gre6a, no nick-a ti ne idva6e li ot neveroqtnata identi4nost na reakciite ti, sled kato ti prysneh glavata s 4.6, sys maniakalna psychoza :)

 

Severely diseased or damaged mental state - ti sam go kaza... a be6e takova hubavo mom4e, tz tz tz :(

Link to comment
Share on other sites

Pisach - щото обичам да много да пиша ......хард дискове :P :D .....не бе, още в детската градина лелките почнаха да ми викат на фамилия, та от там ......

Link to comment
Share on other sites

Velvet Underground-Оная група от едно време,Lou Reed,помните ги,нали.Е,харесват ми а и не отдавам голямо значение на ника и ето на-velvet_underground

Link to comment
Share on other sites

Предполагам ,повечето от вас не са чели Силмарилион на Толкин.

Оттам идва ника ми-в превод от синдарин май беше-Окървавен.Прозвище на Турин Турамбар.

И се чете Агарваен,и няма връзка с водолази и тем подобни както мислеха някои хора,и това на аватара е човек с противогаз!!!Спрете да ме питате к'ъв е тоя водолаз с телефон!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

ZGAN ami kato si pravih akaunta i edin mi zvaneshe po domashnia telefon i se chuvashe losho.Ta tozi me pitashe kak mi e nomera na moia GSM.I deset pati mu povtorih 4e zapo4va s 088 dokato chue i razbere.I kato napravih akaunta po inercia napisah imeto si Vasil i 088.Malko tapa rabota ama tva e. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...