Jump to content
BulForum.com

What is your story ?


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Predi se pi6eh JoKeR sega Tokagero.Koito e gledal shaman king znae kvo e tva

Link to comment
Share on other sites

Moq nick e mnoo tyzhna istorija - Znachi kat pro4etoh "Vlastelinyt" vednaga se "vljubih" v Legolas (kat vidjah che go igrae Bloom veche go namrazih.....) Ta izvestno vreme nick-a mi beshe Legolas. T naj-dobrija mi prijatel igraehme na Battlefield vyv mrezha, kato negovija nick beshe Top4o (njama da vi kazha zasto). I edin den u nas se 4udihme kvo da prain ireshihme (molja, ne se smejte, igrata mi e ljubima) da igraem na SW: Rogue Squadron Ta tyj kato tam njama rezhim na mrezha, trjabvashe da se reduvame. I kak krystihme profila - daaaaaa, Legop4o (Legolas + Top4o)! 2 meseca po-kysno toj zamina za America i sja zhivee tam :unsure: :cry :cry , oba4e v negova 4est ottogava nick-a mi e Legop4o. Negovija pyk e Topolas (Top4o + Legolas)

 

I taka............... :unsure:

 

P.S. Naghual, ami Zzanzibar???

Link to comment
Share on other sites

Moq nick e mnoo tyzhna istorija - Znachi kat pro4etoh "Vlastelinyt" vednaga se "vljubih" v Legolas (kat vidjah che go igrae Bloom veche go namrazih.....) Ta izvestno vreme nick-a mi beshe Legolas. T naj-dobrija mi prijatel igraehme na Battlefield vyv mrezha, kato negovija nick beshe Top4o (njama da vi kazha zasto). I edin den u nas se 4udihme kvo da prain ireshihme (molja, ne se smejte, igrata mi e ljubima) da igraem na SW: Rogue Squadron Ta tyj kato tam njama rezhim na mrezha, trjabvashe da se reduvame. I kak krystihme profila - daaaaaa, Legop4o (Legolas + Top4o)! 2 meseca po-kysno toj zamina za America i sja zhivee tam  :unsure:  :cry  :cry , oba4e v negova 4est ottogava nick-a mi e Legop4o. Negovija pyk e Topolas (Top4o + Legolas)

 

I taka............... :unsure:

 

P.S. Naghual, ami Zzanzibar???

 

 

Според мен Орландо Блоом си изигра ролята перфектно вярно не може да се напрви сравнение между книгата и филма,но мисля че ако има актьор който си е изгирал ролята много добре то това бяха Орландо Блоом(Леголас) и Виго Мортенсен(Арагон) ,но явно ти си си създал друг образ от книгата нормално и аз не си представях Балрога,Фродо и Арвен,но пак казвам лично според мен Леголас си изигра ролята перфектно :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ami taka-v edin moment reshih 4e trqq da imam nick s koito vsi4ki da me znaqt i dami vikat! I taka 4udeh se 4udeh i si pomislih zaa dumata sleep! I vikam moje da e neshto takova ma kato smenq bukva i ot tam "Sloon" i "Sleez" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Честно да ви кажа- не помня конкретния повод, но това, което ми прави впечатление е, че стана масово обръщение около мен. Пък и буди забавни асоциации- пробвай.

Link to comment
Share on other sites

Моя ник го взаимствах от едим филм който много ме кефи - Първата Вълна. Главния герой се казва Кейт Фостар и то там и ника ми Fostar!

Link to comment
Share on other sites

Nika mi e ot mnogo odavna. Kogato bqx maluk mnogo mi xaresva6e animacionnoto film4e za Asterix & Obelix. Mnogo me kefe6e Asterix, neznam za6to, prosto mi xaresva6e i zapo4nax da se pi6a taka. Tova be6e predi okolo 4-5 godini. Posle si mislex da si smenqm nicka oba4e ve4e mnogo xora me znaexa kato **ASTERIX** i re6ix da ne go smenqm. Prosto mi xaresva6e kogato si vurvq po ulicara i nqkoi bilo to i nepoznat da mi kaje "ZDRASTI ASTERIX KVO STAA"

i zatova ne sum go smenil ot togava.

tova e istoriqta na moq nick. B)

Link to comment
Share on other sites

Моят ник навсякъде е mimi_boq... Когато бях в 5 клас бяхме 3 Марии в класа и ни викаха по фамилии. Странно защо, но съучениците ми започнаха да се бъзикат с фамилията ми като ме наричаха Бояджийка, Боя. Всички ме знаеха така, а на мен не ми пукаше :P Веднъж, при някаква регистрация исках да включа името си Мими, но всички готини никове бяха заети. Тогава едно момче ми измисли сегашния ник, който никъде от никой не е зает, освен от мен :D И така започнах да си се пиша навсякъде...

Някои хора смятат, че "boq" идва от "бой"... Понякога това ме дразни, защото аз не съм от тези, които се бият...

Link to comment
Share on other sites

Един ден преди около 7-8 години ми трябваше да си направя мейл в уайоо и брат ми ми каза nefarious е яко. И ми хареса как звучи, някак загадъчно, а и е много рядко срещана дума.Nefarious идва като дума от английски и означава престъпен, зъл. Иначе друг по-рядко използван от мен ник е Witmann - от CS с един приятел, той е ADMIRAL_KROENEN, а аз GENERAL_WITMANN и така са ранговете ни като основатели на SS ;)). Между другото Витман ако не знаете е бил немски генерал, един от най-добрите, известен основно с победата си само с 6-7 танка над английка дивизия някъде южно от париж беше. Абе голям тактик е бил този човек

Link to comment
Share on other sites

От латински hipnotice означава хипнотизирам. Вероятно защото много хора са ми казвали че като ги гледам продължително време и спират да мислят за нещата си и почват да се объркват. :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми писна пък навсякъде да си пиша ника с името си и реших да взема накрая елктронния речник и да видя колко означения им за думата луд. И така си харесах тази. Пък и има и друго значение. break-чупя neck-врат (вратотрошач). :D

Link to comment
Share on other sites

Преди бях много зарибен по Championship Manager 2001 (велика игра) и веднъж, докато сменях дните (който я е играл знае) забелязах на една рекламна табела на фона, пишеше Yorkie. Хареса ми като идея и от тогава го ползвам. Някак си ми приляга, пасва ми доста добре. Сменил съм много nick-ове, но мисля, че този ще се задържи най-продължително време. Е, не вярвам да ми бие рекорда на PesA (7 години), но ще се постарая. Между другото, само да докопам оня, който ми е свил PesA от mIRC-ата, ще си чати с пръстите на краката, защото ръцете ще са му в гипс!

Link to comment
Share on other sites

Моя ник го взаимствах от едим филм който много ме кефи - Първата Вълна. Главния герой се казва Кейт Фостар и то там и ника ми Fostar!

Fostar, не искам да ти чупя надеждите, но главния герой не се казва Fostar, правилното изписване на фамилията му е Foster, така че най-добре го оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Mi az moq nick go vazimstvah ot filma XXX(toq s Vin Diesel).Ot scenata v koqto si govori v bara v onq ruski mafiot.I tam po edno vreme vokata anarxiq 99 i mnoo me izkefi.Ve4e navsqkade taka se pisha(osven vav R.O.S.E online tam nick-a mi e BigDad :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

В даскало бяхме учили за "Cyber-stalking".Ta там пишеше да си избираме никове,по които да не се познава дори какъв пол си!И понеже бях млад и неразумен и не обмислих добре нещата,освен това бях и инфантилен и т.н. и така се пръкна тая пълна глупост! :D Нито съм висок,нито другото...Но това не е най-лошото!!!Дори не съм чел докрая произведението на Астрид Лингрен :P Малко ме е срам от себи си,но...това е положението.Вече е късно да си сменям ника!Моля Ви,щом видите ника ми,ни мъ мислете за Простак!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...