Jump to content
BulForum.com

What is your story ?


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Ами ся... Как да ви кажа... Идва от blitz и от krieg. Затова е Blitzkrieg. Но иначе съм убеден нацист :pirate ! но на кой му пука. А иначе мечтата ми да стана админ или граф. дизайнер на игри е причината сега да си губя времето в писане на тази глупост и постоянното висяне във форума, въпреки, че не се изказвам по житейски въпроси като " защо в стаята ми е тъмно, след като имам крушка, лампа, ток и пр. :)

Link to comment
Share on other sites

beaches2.gif От името на GUI (по негова поръка)

 

В даскало бяхме учили за "Cyber-stalking".
И НИЕ!!!

Та все едно, бай дъ уей...

 

Не си мислете, че съм изписал грешно guy, GUI чисто и просто значи

Графичен Потребителски Интерфейс
Link to comment
Share on other sites

w0w... moq nick mi "izblikna" ako moga da se izrazq taka , makar che mislq che tova e dumata koqto nai dobre opredelq momenta idvaneto na ideqta za takyv nick ...poneje vinagi sam predpochital da stoq v sqnka ot sabitiqta ( da ne sam centar na vnimanieto ) reshix che "Shadow" e dobro nachalo za ideq a pak "X" poneje izrazqva nqkakvo neizvestno , neznam moje da e typo no gore/dolu taka se poluchi ... typo no fakt . :)

Link to comment
Share on other sites

NEO щото съм луд фен на the MATRIX , а тва DDT идва още като даваха кеч по телевизията и бяхме мноо зарибени идиотчета и не пропускахме предаване ;) Та там имаше една хватка която се състоеше от хващане на главата на противника под мишница и падане назад като му забиваш главата в земята :P -та тази хватка ми беше любимата и се наричаше DDT :D и щото NEO е заето реших да ги комбинирам...

Link to comment
Share on other sites

Ник-а ми идва от името Венета - ВеНи, и понеже така влизам и в ирц н-то е главно :) По принцип всички ме знаят като ВеНи, не като Венета :) та...на Венета рядко се обръщам...А напоследък и на БеХу съм почнала да се обръщам....благодарение на някои мозъчета в тоя форум :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Моят е ясен! Идва от едноименния филм от тази година.Гледах му трейлъра и се зарибих по него. Написах го слято за по-интересно уж!

Link to comment
Share on other sites

Ми зарибих са от Diablo II LOD като гледах филмчетата и там оня странника който всъщност е DIABLO го наричаха така.Добре ми звучи. :devil

Е, не! Не можах да се сдържа (за което се извинявам).

Приятелю, живееш в сладка заблуда. В Diablo 2 персонажа се наричаше 'the dark wanderer', освен главния герой от Diablo1 (защото това е the dark wanderer) съществува още от Diablo2, преди да излезне expansion-а LOD.

WONDER
1 n   чудо; чудене, учудване
(dark wonderer - тъмния чудач, или нещо по-абсурдно и тъпо)
WANDER
v   скитам, странствувам, бродя, преброждам; отклонявам се (from); лутам се, блуждая, бълнувам
WANDERER
n   странник, скитник

Преди да решиш да се заядеш с мен - пусни си Diablo2 и виж как е наистина. Мисля, че още в първия град, първия диалог, след като освободиш Decard Cain ще спомене гореспоменатата персона :))

Мир вам.

Link to comment
Share on other sites

Moiat nik e ot 9 godini, v podgotvitelen klas v gimnaziata niakoi reshi che sam

prilichal s taia brada na Ivo Karamanski, i nali sam si Ivo pochnaha da mi vikat

Karamanski, obache ne se zadarzha, promeni se na Karaman :)

Ima i razni drugi neshta deto ne sa za kazvane, mafiotski :)

Май аз го реших това :D
Link to comment
Share on other sites

Lokomotiv Plovdiv Football Club=LPFC

Link to comment
Share on other sites

Ми аз с моя ник съм известен почети навякъде.

Dark - тъмно, мрачно Понеже преди много рядко можеше да ме види човек да се радвам или тъжа. Постоянно бях като камък безчувствен и мрачен.

 

Wish - желание , желая понеже се зарибих по групата NightWish и от там ми дойде идеята за желанието.

 

И с малко блъскане по главатами се роди DarkWish и дори сега голяма част от приятелите ми викат на прякор който с течението на времето се скъси и стана само ДЛ или Ди :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Моят ник датира от далечната за повечето тук 1994-та година, когато в един прекрасен августовски ден се качих на този звяр в парка CEDAR POINT, който бе най-новата атракция тогава.

 

Незабравими завинаги 2.17 мин, през които изпитах неща, които с думи не се описват. С радост след час и половина чакане да се кача чаках още половин, за да се добера до фанелките с логото /вижда се горе - очите и клюна/.

 

Ако се зачетете в статистиките сами ще разберете за какво иде реч.

 

Кaто се върнах в България създадох и първото си ICQ и оттогава все съм си RaptoR.

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бях отвлечен от НЛО и те ме кръстиха Гудо, но поради това, че уважих жените им получих титлата Лорд която се дава на същества, които са се доказали като завоеватели :)

 

 

 

П.С. Отново написах простотия, поне в това ме бива ;)

Link to comment
Share on other sites

Tai kato sa mi dva nikovete toq harbachek i drugiq zigi razpravqm

 

Kato bqh v 3 klas trqq6e da pi6em edni stihotvoreniq dalgi i az se zahvanah i za 1 den go napisah ta si spomnqm 4e ediniq kuplet be6e taka:

A pak 4i4o mi Zigment

otide vav grada i stana prezident

i ot tam Zigi za po kratko

 

a za harbachek prosto iskah da imam familiq koqto nikade drugade q nqma i ot HARBINGER(predvestnik)+Czech(4ehiq) i za po kratko harbachek

Link to comment
Share on other sites

моят пък просто ме изкефи как звучи. после гледах филм с това име. за съжаление. изключително тъпо нещо, не го препоръчвам на никой.

Link to comment
Share on other sites

Tai kato sa mi dva nikovete toq harbachek i drugiq zigi razpravqm

 

Kato bqh v 3 klas trqq6e da pi6em edni stihotvoreniq dalgi i az se zahvanah i za 1 den go napisah ta si spomnqm 4e ediniq kuplet be6e taka:

A pak 4i4o mi Zigment

otide vav grada i stana prezident

i ot tam Zigi za po kratko

 

a za harbachek prosto iskah da imam familiq koqto nikade drugade q nqma i ot HARBINGER(predvestnik)+Czech(4ehiq) i za po kratko harbachek

Е па,признавам си,нищо не схванах от този пост.С ръка на сърце.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

1994 година.

 

After the Dungeons and Dragons fantasy setting of Revolution's first game, Lure of the Temptress, Revolution decided to go down a completely different avenue with its second adventure game, Beneath a Steel Sky, that of Science Fiction. A bleak vision of the future was imagined, where mind control and medical science combined forces to repress the populace. Leading comic artist, Dave Gibbons, joined the design team to visualise this desperate landscape. The result, released in 1994, was the cult classic Beneath a Steel Sky.

 

Така се казва главния герой в играта. Нищо общо с някакви идеи за свръхчовеци и прочие, на въпреки на всеобщото мнение.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...