Jump to content
BulForum.com

What is your story ?


ZGAN

Recommended Posts

Moiat nick idva ot edna kniga na J.R.R.Tolkien. Knigata e "Silmarilion", a Melkor e edin ot Ainurite (ne6to kato bogove), koito vyzjelava vlast nad elfi i hora. Imeto Melkor v prevod ot Kueniiski ozna4ava - Toz koito se vyzpravia sys sila, kato Tolkin, nai-veroiatno e imal vpredvid tova, 4e Melkor i Manve sa bili dvamata nai-silni izmejdu Ainurite. Istoriata na Melkor e tiasno svyrzana sys Silmarilite - tri bezcenni kamyka, koito Feanor (sin na kraliat na Noldorite Finve) sytvoril vyv Valinor zatvariajki vyv tiah 4astica svetlina ot dvtete veliki dyrveta Telperion i Laurelin. Izvestno vreme sled tova Melkor s pomo6ta na Ungoliat, uni6tojil dvete dyrveta, ubil Finve i otkradnal Silmarilite. Togava Feanor proklel Melkor, nari4aiki go Morgoth, 6to zna4elo Vrag na ezika na Noldorite, i povel narodyt si kym Srednata zemia, za da si vyzvyrnat trite skypocenni kamyka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Моят ник се роди в легендарният стар Speed_ докато играех на Counter-Strike.

Един приател тогава се пишеше Lowmaker, а друг Freshmaker, все някакви maker-и

и тогава реших и аз да съм някакъв maker, но оставаше да измисля какъв точно, докъто изпробвах на ум различни варианти натиснах tab, да видя класацията и там първата дума, която ми се наби беше Frag.. и тогава просто пресметнах FrAg+MaKeR=FrAgMaKeR :D

 

И от тогава до сега съм си с него, щото много ме кефи :punk

Link to comment
Share on other sites

Ем няма кой знае какво да се обяснява за ника ми(един от 10-те)...

Нецивилизован значи ако някой не чатка енглиш, ама доиде от един здрав албум на Biohazard - "Uncivilization"

Link to comment
Share on other sites

Преди много ,много години в стария Механотехникум имах приятел

Племето ,за мен остана The Shaman!

Link to comment
Share on other sites

На мен така ми викаха в старото даскало и много ми хареса и сега навсякъде така се пиша.Първоначално ми викаха зелена :lol: ,защото се римува с името ми,после стана на солена и накрая соленка.

Link to comment
Share on other sites

do kolkoto az znaeh tova beshe yeroglif ot Japaneese koito pyk se prevejda kato Chist ezik ( bez psuvni (uj de! :D )) i me kefeshe inache taka sichki mi vikat samo dokato sym na PC-to i inache nqvsqkyde drugade mi vikat po familiq Enkov

az sym ico no edna godina v daskalo imashe 6 adashi i vseki ze da mi vika Enkov

Toki-Pure Language ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Keitaro=Keitaro Urashima=Love Hina(Anime)

От тук е моят ник тва е любимият ми Аниме герой който кърти мивки в моята глава. :) :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Моят ник идва в част от Матрицата smith, защото всички се нахвърлят на Нео Морфей и т.н. Има един пич и тук в warez-a с ник bad_neo с него учим в един клас и сме много много добри приятели и вместо да пиша bad_smith звучеше ми много тъпо и кака да кажа "крадливо" реших bad да заменя с evil и така се получи evil_smith :bgrin: Можех да се пиша и Schumi ама във всеки саит за Ф1 са от Schumi_1 до Schumi_100 :punk

Link to comment
Share on other sites

Моят ник идва оттам че много или повечето хора намират прилика между мен и Kirk Hammet-нищо по-дълбоко

Link to comment
Share on other sites

Neznam 4estno be6e predi mnogo vreme.Robi_89 ne mi e nicka toi e NightKiller.4erniq tsvqt po printsip mi haresva(ne sum nqkuv mra4n tip koito sled 5 godinki 6te izbie semeistvoto si da ne si pomislite ne6to) i iskah da ima i druga 4ast osven Night i re6ih da e ne6to ot koeto vseki se strahuva Killer.I eto 4e se polu4i NightKiller vsi4kite mi priqteli go haresvat i edin ot America kat tsukah Warcraft mi kaza 4e e qk nick i ot tam.Istoriqta ne e koi znae kakvo ama.... B) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами,за един рожден ден(преди 5-6 години) ми подариха огромен английско - български речник,и първата дума,на която попаднах беше "RIMY"(заскрежен).Хареса ми как звучи и го запомних.По - късно започнах да влизам в IRC с nick RiMy_SuN(много хора са ми казвали,че съм слънчев човек)...та така...

Link to comment
Share on other sites

САМО АДМИНИТЕ ДА НЕ ПРАВЯТ НИЩО!!!

Играя си в sos-a на Counter-Strike с ник CIA_MAFIOTA и се самоубих като се хвърлих от de_aztec и се самоубих(на играта).И един пич ми каза Мъфи мафиота,и от там идва...MuFFI!!! :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Leper_Messiah е една песен на Металика от албума MASTER OF PUPPETS. Но това ми е ник, който използвам само тук. Иначе е Yvesmeister. Tова идва от Америкаснки пай. Имаше един Стифлър, който се наричаше Стифмайстер. И понеже се казвам Иво, реших че звучи добре Ивмайстер (така се чете ника). Правописа е малко по-сложен, но е обясним. YVES е Иво на френски, а майстер е немска дума, която разбира се се пише MEISTER. :)

Link to comment
Share on other sites

Един ден трябваше да се рег-на в УАНОО, ама много спешно, щото трябваше да влезна в чата и ми искаше регистрация. И пробвах 120 000 000 ника, ама всички бяха заети и затова реших този. Навсякъде е свободен :D

Link to comment
Share on other sites

Ами,за един рожден ден(преди 5-6 години) ми подариха огромен английско - български речник,и първата дума,на която попаднах беше "RIMY"(заскрежен).Хареса ми как звучи и го запомних.По - късно започнах да влизам в IRC с nick RiMy_SuN(много хора са ми казвали,че съм слънчев човек)...та така...

az vse ti cheta nika RUMY i si misleh ,che se kazvash taka.glei kvo nesto... :D

Link to comment
Share on other sites

Преди бях голям фен на кеча....не изпусках шоу :)

Та имаше един кечист -Shawn Michaels(Шон Майкълс) и неговият прякор бе

'Heart Break Kid'-HBK,доста ми хареса и така си и остана.... :)

Link to comment
Share on other sites

TOTI_BARABATA

ами по принцип се казвам ТОДОР ама от времето когато

тренирах футбол всички ми викаха "ТОТИ"и сега в махалата

един стар приятел наскоро ме пита как ми е истинското име!

всички ме знаят като ТОТИ а BARABATA сам си го измислих

защото ме кефи!

Link to comment
Share on other sites

Моя ник го мислех още докато чатех в Мирк тъй като много дълго време бях без ник и даже дисконекваше без да знам за какво. След като рабрах си избирах никове от рода asdfdgfgfg такива рядко се срещат но така почнах да общувам по-сериозно докато не се регистрирах с този ник. Едно уточнение преди пък и сега сигурно е трудно да се регистрираш на нещо известно лесно, известно и оригинално, а всеки път трябва да слагаш ^ или _ или нещо друго N на брой пъти. Тъй като не влизах редовно в Мирк ми взеха регистрацията и сега изобщо не влизам, но и по други причини там. Иначе другия ми ник е Droid който пък е бил ник на някакъв канал без аз да знам и изкаха да ги разменяме както и да е минало заминало. В Мирк такива тъпотии сме обсъждали че не е истина най-глупавия ултра уникално незнам от къде изкаран глупав въпрос (от някой все едно от кой) е asl и др подобни. Говорил съм с доста хора в чата по тази тема.

Sudden възникна в съзнанието ми може би от една игра Sudden Strike. Интересна стратегия за Втората световна война и повечето и фронтове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...