Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Между другото и един whois на domain-a ще ви даде някои отговори...

P.S. Радвам се, че е помислено за форума - а японците слабо ме интересуват... :thumbs-up:

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Целта е да се обособи сайт за информация за контент, като филми, игри, музика и т.н. и да се запази форума. Дори и да изчезнат японците, което е вероятно, ще останат каталозите които могат да се направят да търсят по тракерите в БГ и Извън БГ пространството...(ако не ни баннат от тях).

 

Спрете да свързвате новия хост и този форум със Евроком.

:huh: :unsure: да не искаш да намекнеш, че wrzru се прави с цел да се затворят японците?

Link to comment
Share on other sites

Ot postovete na Veno razbiram,che vsichko otiva v kirecha.i izobshto Evrokom bilo to kabelarkata ili ggshit.Shtot ako zatvorat lokalnite,tiq koito sa na ggbit kvo shte pravat.Tiq skorosti sa punta mara i edvali sa realni i garantirani(za ggshit govora).Samo killerincho da ne me sankcionira.Ne moga da q razbera politikata na EK i kakvo celi tq?No taka sichko v balgariq za nishto nqma qsnota.Sukratiha golqma chast ot personala,telefoni ne se digat,tehnicite idvat na 3tiq den izobshto kvo da govorim.Obajdam se na supporta vikam mu kvartal karshiqka i toz mi vika kuf e toq kvartal,kude se namira? :blink: Shto za vupros e tova?Uj nai-golemiq dostavchik v grada,a mizerniq mu personal neznae kude se namira kv.karshiqka.Kak nqma edna dejurna grupa subota i nedelq?V momenta skype mi e razkachen obache sedq v mirc v mejdunarodni kanali.Kakvo stava,kude mi e neta sega?Kude mi e neta ot 4 meseca nasam?samo vuprosi,a nqma otgovori.Sled kato veno napuska ne vijdam zashto ne dava info.Tova ne go razbrah(ako vi bannat ot trakerite)wtf?Mi da vi bannvat,tova si e vash problem,samo che kat nastupite koteto za opashkata she vidite.vie go nastupahte prosto ima po-turpelivi hora.I ako si mislite te shte ni zamajete ochite tuka s nqkva si kartinka na predishniq warez jestoko se lujete.Nakraq shte kaja che tazi firmichka Evrokom plovdiv veche sofiq nqma budeshte na plovdivskiq i sofiiskiq pazar.

 

Sega kato pregledah otnovo postovete na nashiq admin vidqh tova:"Ne svurzvaite foruma s evrokom" mi dai forum koito e svurzan EK?Znachi temata "problem s neta" moje da se zatvori,tuikato nikoi ne chete i ne ni brusne za sliva.Dobre,tova shte sa poslednite smetki,koito shte dam na EK poneje shte golemi monopolisti.Cenata na kachestvoto moje da go mahnete ot infokanala,tuikato porajdate samo smqh.

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

Спрете да свързвате новия хост и този форум със Евроком.

 

нещо не ми е ясно ... каталозите ще са достъпни не само за абонати на евроком/ггбит???

 

...Obajdam se na supporta vikam mu kvartal karshiqka i toz mi vika kuf e toq kvartal,kude se namira? :blink: Shto za vupros e tova?Uj nai-golemiq dostavchik v grada,a mizerniq mu personal neznae kude se namira kv.karshiqka....

 

.... 'щото съпорта не е у наше село :wacko: :blink:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Достъпен за всички, заради гадните шопи (ЕК Сф.) ли ? Че те не могат да направят в сиромашката си история такъв богат каталог от филми и музика и програми и прочие ? Аз също не разбирам. Да на гигабит съм, но и мен мисля, че ме касае. Абе тука голяма врътка става...

Link to comment
Share on other sites

Divaka....

 

 

Veno и другите като напуснаха значи не работят за Евроком... Така че www.wrzru.com няма нищо общо с евроком , а те просто искат Форума да остане жив и да има поне малко екстри.Не мислиш ли?!?!

 

бтв... Ама за нета съм съгласен... и аз съм от Каршиака и е много зле... 15 мин има 15 мин нема :(

Link to comment
Share on other sites

Достъпен за всички, заради гадните шопи (ЕК Сф.) ли ? Че те не могат да направят в сиромашката си история такъв богат каталог от филми и музика и програми и прочие ? Аз също не разбирам. Да на гигабит съм, но и мен мисля, че ме касае. Абе тука голяма врътка става...

 

врътката е ясна всички съкратени са се събрали направили техно сайтче след време натапкано от тях с филми мп3 и апз с цел мръсно на ЕК аз по никакъв друг начин неси го обяснявам ако не е така кажете тук в тази тема защо нета е отвратителен тези месеци тогава. всеки може да си сабере всичко на едно място стига да има малко пари

Edited by ico_manekena
Link to comment
Share on other sites

o6te ima za opravqne po saita da stane kakto stariq warez trqbva da ima rabote6ta tarsa4ka za programite i po filmi igri i drugite trebva da ima edni razdel4eta APPZ i dr

 

i trqbva vsi4ki filmi da im prevedat zaglaviqta na BG za da znaem kak se kazva filma koito gledame za da stane kakto predi za6toto taka roditelite mi ne razbirat kato pi6e na english se pak sme v bulgariq

Edited by tankera
Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбирам не си правете илюзии спират японците и какво остава - НИЩО. За тия торенти забравете, с тоя мизерен ъп... Ще ни изпобаннат на първата седмица...

Link to comment
Share on other sites

Veno, моля ти се, обясни ми как стоят нещата! WRZru.com ще има ли нещо общо с:

"Този раздел е предназначен единствено и само за бъдещи и настоящи клиенти на Evrocom.Net. Потребителите на други доставчици (Гигабит Нет и т.н.) да постват в техните сайтове и форуми."
и японците не кой са на WRZRU или ЕК?
Link to comment
Share on other sites

o6te ima za opravqne po saita da stane kakto stariq warez trqbva da ima rabote6ta tarsa4ka za programite i po filmi igri i drugite trebva da ima edni razdel4eta APPZ i dr

 

i trqbva vsi4ki filmi da im prevedat zaglaviqta na BG za da znaem kak se kazva filma koito gledame za da stane kakto predi za6toto taka roditelite mi ne razbirat kato pi6e na english se pak sme v bulgariq

 

като почнеш да си плащаш, ще ти ги превеждат. :angry1

 

ебати и шефовете ...

 

 

то, ясно, че ще японците, тайванците и всякакви там азиатци ще отидат по дяволите ... и започва да се върти един въпрос - кой "държи" масивите с content съдържанието, познато ни преди като warez.ru? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Eм бива. Не ги ползвам често тея локали, но това ме радва. Ама пък баш най-хубавото сте му взели. Ай дано скоро всичко е наред. И сложете пак старата графика дето беше за посещаемостта. Много й се радвах едно време. :)

Link to comment
Share on other sites

Триите или поне да не се виждат всички теми свързани с Ек и тяхните проблеми като ISP и кабелен оператор, вече неби трябвало да ни касаят нали?! Тука последните месеци активноста на целия форум бе насочена на там, няма теми в който може да се зачете човек камоли да пише нещо.

Link to comment
Share on other sites

Айляк....човек го обземат носталгични чувства като влезе в уареза...остава само търсачката да се добави и онези графики, дето даваха различно инфо и ще е досущ като стария уарез. :cry :cry :devil

Link to comment
Share on other sites

Това ми прилича на началото на края на локалните сървъри, но този път сериозен край

Мисля си и че този варез ще се превърне в нещо подобно на арената, та дори по-голямо, щом ще има връзка към няколко тракера..., а форума за да не се превърне в чат, ще трябва много добре да се поддържа...

Link to comment
Share on other sites

От постовете на никой не разбирам нищо вече. Много слабо ме вълнува дали .co.jp.hu.pl.cz.ee ще останат, щото ако ги ползвам веднъж на два месеца пак е много. Поне видях пак стария изглед на сайта. След мен - потоп!

 

А за всички притеснени, че торентите ще ги баннат за малък upload - има и други p2p алтернативи, които не са писани от нацисти.

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли има ужасен лаг? Форумът се отваря по 10-15 секунди, докато другите сайтове ми се отварят нормално за макс 3-4. Много е дразнещо началната страница да се отваря толкова време :excl:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

А за всички притеснени, че торентите ще ги баннат за малък upload - има и други p2p алтернативи, които не са писани от нацисти.

 

И аз си го мисех това. Някой "мъдрец" ще хване да напрай я нов хъб в DC-to я някой локален тракер, я собстевен сървер с подходящи линкове... Абе това така нареченото "пиратство" си е чист компютърен вирус ами айде :)

 

Само при мен ли има ужасен лаг? Форумът се отваря по 10-15 секунди, докато другите сайтове ми се отварят нормално за макс 3-4. Много е дразнещо началната страница да се отваря толкова време :excl:

 

И при мен е така, но след като ми го отвори всичко се оправя и не е така бавно ;)

 

а отностно темата: нека точните хора дадат инфо (ако може опростено) защото или аз сам прост или всички обясняват простовато :) и вече му изгубих нишката... И за инфото - по-хубаво споделете бъдещи "загуби" на локалните или правенето на "нови". Дайте информация, иначе само си спамим тука. От горе долу 100 часа нищо интересно, конкретно, точно и ясно не се каза. Освен, че щяло да не се хоства, и да затворят японците, и да сме кажели какви бъгове има WRZRU.COM- Ът!!!

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли има ужасен лаг? Форумът се отваря по 10-15 секунди, докато другите сайтове ми се отварят нормално за макс 3-4. Много е дразнещо началната страница да се отваря толкова време :excl:

 

 

 

при мене се отваря малко по барзо от 3-4 секунди... май при тебе е лага...

Link to comment
Share on other sites

Между другото и един whois на domain-a ще ви даде някои отговори...

P.S. Радвам се, че е помислено за форума - а японците слабо ме интересуват... :thumbs-up:

 

Слабо те интересуват? Ами къде ще намериш толкова много филми без да е нужно да седиш после 2 дена да ги сийдваш, за да си възстановиш коефициента? Или да не е само коефициента... изобщо като заглавия къде ще ги намериш. Едно 40% от тези филми, ще се съдереш докато ги намериш другъде.

 

o6te ima za opravqne po saita da stane kakto stariq warez trqbva da ima rabote6ta tarsa4ka za programite i po filmi igri i drugite trebva da ima edni razdel4eta APPZ i dr

 

i trqbva vsi4ki filmi da im prevedat zaglaviqta na BG za da znaem kak se kazva filma koito gledame za da stane kakto predi za6toto taka roditelite mi ne razbirat kato pi6e na english se pak sme v bulgariq

 

Те му казват, че ще закриват сървърите най-вероятно, а нашето момче искало да му превеждат заглавията. Тц тц тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...