Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

колко коня ти беше пак ? ...дигни над 680 коня и трябва да се дига,като уцелиш пърфект шифт , ако ли не кажи и ускорението колко ти е .. (на Дайно Теста може да видиш)

 

795 e, но не става.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

:tongue :tongue пич вече нямам ИДЕИ :unsure: пробвай да махнеш спойлера и дай ride height/heigt (не мога да се сета как точно се пише в момента :lol: ) на дефаултю

 

едит : като мислех ся,ми дойде идея,спойлера трябва да е такъв който да натиска задницата на долу а не цялата кола,сега ще вида този на моята кола и ще ти кажа кой е да пробваш

 

edit2:значи сложи си Gentera Style 403 като спойлер и може да стане

Link to comment
Share on other sites

Ам дойде време и аз да питам нещо....С каква кола сте на Спийд ???? Как става тоя номер,през всеки чекпойнт минах с НАД 320 км/ч и пак 4-ти ??? Кво и става на тая игра,с колко да карам 500 ? за да съм на първо място.....та ако каже някой с ква кола е спуер,аз съм с Еволюшън 10 и повече от 359 км/ч не може да дигне :sick

Link to comment
Share on other sites

edit2:значи сложи си Gentera Style 403 като спойлер и може да стане

 

 

Пробвай да си настроиш колата да има голям въртящ момент от ниските, чрез ЕКЮ-то.

 

После ще пробвам и ще видя какво ще се получи.

 

Ам дойде време и аз да питам нещо....С каква кола сте на Спийд ???? Как става тоя номер,през всеки чекпойнт минах с НАД 320 км/ч и пак 4-ти ??? Кво и става на тая игра,с колко да карам 500 ? за да съм на първо място.....та ако каже някой с ква кола е спуер,аз съм с Еволюшън 10 и повече от 359 км/ч не може да дигне :sick

 

Аз съм с ламборджинито и нямам проблем на тези състезания. Като дигне 390 и нещо и направо ги издухвам от всякаде :D

Link to comment
Share on other sites

на Аутобана ? с 390 ? и на следващия завой си се размазал в стената :blink:

 

проблемното състезание е на Супер Промошън , Аутобан Ринг II рейс дей - Аутобан Ринг

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с ламборджинито и нямам проблем на тези състезания. Като дигне 390 и нещо и направо ги издухвам от всякаде :D

А по завоите как е? Мен спийдовете много ме дразнят. Четвърта кола вече карам (ЕВО 10) и засега е най-добре, но пак не е достатъчно. Най-голямата грешка беше Форд ГТ - 150 000 + кинти за ъпгрейди и никъв шанс да я вкарам в пътя.

 

GoDL1Ke, за твоето вдигане на предница. Я кажи с каква кола беше, че не следя много подробно? После ride height-а к'во означава на макс. low или high. Щото ако е high предполагам, че е голяма грешка, защото би трябвало окачването така да е по-меко и по-трудно ще стане.

Link to comment
Share on other sites

GoDL1Ke, за твоето вдигане на предница. Я кажи с каква кола беше, че не следя много подробно? После ride height-а к'во означава на макс. low или high. Щото ако е high предполагам, че е голяма грешка, защото би трябвало окачването така да е по-меко и по-трудно ще стане.

 

Dodge Viper и под макс имах предвид на high.

Link to comment
Share on other sites

Согр ана то Райд Хеигт-а е самата кола на колко от земята е .... :)

 

@GodL1ke минах през чекпойнта с 390 с тва ламбо,ама завоя точно след това ме УБИ !

 

едит: Corp направо гепи Ламбото , невероятно е за Спийд , друг е въпроса как ще го купиш :D 380к е само колата , нз за Невада как ще са

 

някой врътна ли играта в същност ? ( за ПЦ) Започва да ми изглежда мн. кратка

Link to comment
Share on other sites

Согр ана то Райд Хеигт-а е самата кола на колко от земята е .... :)

 

@GodL1ke минах през чекпойнта с 390 с тва ламбо,ама завоя точно след това ме УБИ !

 

едит: Corp направо гепи Ламбото , невероятно е за Спийд , друг е въпроса как ще го купиш :D 380к е само колата , нз за Невада как ще са

 

някой врътна ли играта в същност ? ( за ПЦ) Започва да ми изглежда мн. кратка

Знам, ама ако не променяш твърдината на пружините няма как да я направиш висока и да не стане по-мека.

За Ламбото ще събера пари, ама после да не съжалявам. По-добре ли се държи на пътя от ЕВО 10?

 

GoDL1Ke, ако всички ъпгрейди са на макс, даваш default на настройките от Tune, аеродинамиката не знам дали има значение, ама за по-сигурно на макс. Ако всичко е така проблема е в тебе :bgrin: . Ако тръгваш на perfect (а дори и на good) няма начин да не се вдигне. Предполагам и бърнаута го правиш поне Good.

Link to comment
Share on other sites

Дееба мързи ме да го бия тоя Рио на Грип и Дрифт ама ае ей ся се захващам да го разцепя и после ще ви кажа яка ли е врътката и за кво става въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Дееба мързи ме да го бия тоя Рио на Грип и Дрифт ама ае ей ся се захващам да го разцепя и после ще ви кажа яка ли е врътката и за кво става въпрос...

По-добре не казвай. Аз поне не искам да знам. И без тва ми омръзна ако знам и какво става накрая направо ще я зарежа.

Link to comment
Share on other sites

@GodL1ke минах през чекпойнта с 390 с тва ламбо,ама завоя точно след това ме УБИ !

ЗА тва ти изречение токущо ми дойде една "гениална идея" начи кат минеш през тоя чекпойнт и натисни веднага "R" и кат те ресне веднага моеш да избегнеш преминаването на завоя с голяма ксорост :woot

Link to comment
Share on other sites

GoDL1Ke, ако всички ъпгрейди са на макс, даваш default на настройките от Tune, аеродинамиката не знам дали има значение, ама за по-сигурно на макс. Ако всичко е така проблема е в тебе :bgrin: . Ако тръгваш на perfect (а дори и на good) няма начин да не се вдигне. Предполагам и бърнаута го правиш поне Good.

 

К'во ти good. Колко пъти съм хващал макс грип-а не е истина... Иначе сега влизам да пробвам това с дигането на ниските обороти или там както се водеше.

Link to comment
Share on other sites

Еми кво може да става след като го биеш Рио,нищо интересно:

showdownkn6.jpg

:P :P :P

Начи кво да кажа за играта,ставаше за губене на време,но не мисля, че ще я цъкам още.Шоудаун кинг-а на места даваше малко зор,но общо взето не е голяма трудност...На последното състезание го минах с 8 сек. .Гепих му колата(нищо,че имам същата :lol: ) и 300 000 кеш и съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

ЗА тва ти изречение токущо ми дойде една "гениална идея" начи кат минеш през тоя чекпойнт и натисни веднага "R" и кат те ресне веднага моеш да избегнеш преминаването на завоя с голяма ксорост :woot

Мисля, че скоростта трябва да е под някаква граница за действа това.

К'во ти good. Колко пъти съм хващал макс грип-а не е истина... Иначе сега влизам да пробвам това с дигането на ниските обороти или там както се водеше.

По-добре дай default на всички настройки щото сигурно бая си ги оакал и за това не става.

Link to comment
Share on other sites

@sk8er ако Согр не иска да знае края,то аз искам,пиши края на ЛС като Согр не иска :P иначе тоя е СУПЕР СЛАБ !(Рио де) за 5 м от старт-а вече бях пред него с 20 стотни , ама мн. гадно от компа не мога да мина тая Невада,ту върви супер добре,ту насича и не можеш се концентрираш,абе ще се заредя с Тотал Репейр Маркери и трябва да успея :lol: :lol:

 

едит : Кажете няква кола която да завива супер ? , само тва ми е проблем.......абе ск8ер добре ли върви тва Ево ?

Link to comment
Share on other sites

Ево-то е перфектата кола за всички състезания,на квото и да я сложиш маже.Не случайно кинг-а е с нея. ;) А иначе като се превърти играта няма оставено някво филмче или нещо такова,просто те дава как се кефиш идва 1 мацка дава ти чек и всички са радостни... :bgrin:

А на Невада с Рио изобщо не се и мъчих да го изпреварвам.Карам си нормално и оня ме минава с 7-8 сек и на някой по-остър завой както се е засилил се разбива и на мен ми остава само да си довърша състезанието... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва сериозно ли ? ако да то било лесно.....бтв : Все пак трябва да караш бързо ? за да си на прилична разлика от него ? или той се ТОТАЛВА ?

Link to comment
Share on other sites

Е да ест. все пак трябва да караш бързо,но при мен той всичките пъти се Тотална и аз просто си довърших състезанието сам...

Link to comment
Share on other sites

дано не се наложи да дигам над 310,ддз просто над 300 като дигна,и винаги се цепа , немога на контрол. колата мн. добре заради лагчето дето имам от тая щайга

 

АХАХАХАХАХ Тва беше връх ударих се в стълб , и се върнах на пътя , и Рио зад мен се изджаска в мен и айде и двамата тоталед , смао ако видиш как стана и може да се пукнеш от СМЯХ !

 

Edit:Сега си мислех,дали ще стана,да зема някоя тежка кола,и да го забия в някой стълб Рио ?

Link to comment
Share on other sites

Еее, най-накрая... И аз вече спечелих маркер за безплатна кола :punk .

Някой има ли наблюдение на каква част от релната цена без отключение ъпгреди мога да продам една кола? Ако не е по-малко от полвината ще взимам Паганито, за да го продам.

Link to comment
Share on other sites

чак. секунда...

ще вида колко е моита , която е тунинг :devil , бтв дето ще правиш пари от тоя маркер,вземи си Ламбото :P

Link to comment
Share on other sites

Не му давай грешни съвети на човека,като продадеш Зонда взимаш около 300 000,а от ламбото взимаш много по-малко.На мен 2 пъти ми се падаше маркер и 2та пъти продавах Зонда-та.

Link to comment
Share on other sites

Ама човека иска и Ламбо да си земе............карай де аз мислиа че по евтино ти излиза да си земеш колата която искаш,от колкото да продаваш ЗОндата и после да купиш ламбото за 360 000 и да останеш на -60к

 

иначе на мен ми останаха 2-4 състезания от Спийд/Драг серията с Рио

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...