Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Вярно само към 300 000 дава за Паганито. Даже малко под. Не дават и на полвина тея скаперници. Взех, ама още не съм сигурен дали ще го прадавам. Не че много ме кефи, ама може да е по-добро за спийд от Ламбото.

 

sk8er, ти забелязъл ли си кога ти ги дава тея маркери за коли, щото аз в този рейс дей направих един много як дрифт, около 9800, и накрая естествено получих доста точки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
Вярно само към 300 000 дава за Паганито. Даже малко под. Не дават и на полвина тея скаперници. Взех, ама още не съм сигурен дали ще го прадавам. Не че много ме кефи, ама може да е по-добро за спийд от Ламбото.

 

sk8er, ти забелязъл ли си кога ти ги дава тея маркери за коли, щото аз в този рейс дей направих един много як дрифт, около 9800, и накрая естествено получих доста точки.

Не се и надявай,Паганито Тотално Съкс откъм управление :sick на Сектър Шоутаут в Токио,не можах да зема един обратен завой,то че бързо ускорява,прави го , ама на всеки завой трябва до поне 150 да намалиш преди да завие,та поне за Невада не става,бтв Тоа Рио е ЛУд :pirate егахти Дрифт с 4 завоя направи 3221 точки,абе не мога и не мога да го мина

 

ааа бтв Ск8ер ако сейваш на Грип/Дрифт серийте и излезнеш , после там ли те връща или на началото на целия Шоудаун ? Че не искам да се мъча на Невада пак

Link to comment
Share on other sites

Абе мисля си аз да взема да я играя тази игрица, ама се чудя дали има смисъл при моята машина. Всичко е точно, ама ме притеснява видео картата. Имам ГеФорсе 7150М и за нея няма особено много информация в нета, особено пък и като е мобилна версия, а не обикновена.

ПС На лаптоп-че я използвам

 

Може ли някой да даде мнение за този модел видео?

Link to comment
Share on other sites

Абе мисля си аз да взема да я играя тази игрица, ама се чудя дали има смисъл при моята машина. Всичко е точно, ама ме притеснява видео картата. Имам ГеФорсе 7150М и за нея няма особено много информация в нета, особено пък и като е мобилна версия, а не обикновена.

ПС На лаптоп-че я използвам

 

Може ли някой да даде мнение за този модел видео?

ако е от FX серията(най-вероятно) си заслужава опита...тея карти прават чудеса :lol: не знам как ще ти върви,и дали ще ти хареса,но си заслужава опита :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам човека, забравих кой беше дето искаше да дигне предните гуми. Какво стана с въртящия момент в ниските? Получи ли се?

 

Не стана. Отказвам се от това нещо. Ще си правя другите състезание с надеждата накрая да имам достатъчно точки за dominated :D

Link to comment
Share on other sites

Не стана. Отказвам се от това нещо. Ще си правя другите състезание с надеждата накрая да имам достатъчно точки за dominated :D

А опита ли да дадеш default на всички настройки.

Link to comment
Share on other sites

А опита ли да дадеш default на всички настройки.

 

На дефаулт бяха при първия ми опит на такова състезание, след което писах тук във форума, че не става.

Link to comment
Share on other sites

Тука гледам много хора са опкават че колите им не вървяли и питат за съвет ква кола да си земат и се натискат даси зимат или Ламборджини или Пагани Зонда,а пък аз си карам на драг със БМВ М3 на драг със ГТО и на всички останали състезания съм с БМВ Z4 и ги мажа-с коли които са така доста обиновени в сравнение със Ламборжинито и Зондата за които мн хора се натискат

Link to comment
Share on other sites

Тука гледам много хора са опкават че колите им не вървяли и питат за съвет ква кола да си земат и се натискат даси зимат или Ламборджини или Пагани Зонда,а пък аз си карам на драг със БМВ М3 на драг със ГТО и на всички останали състезания съм с БМВ Z4 и ги мажа-с коли които са така доста обиновени в сравнение със Ламборжинито и Зондата за които мн хора се натискат
че то Ламбото е просто с добър хандлинг

 

 

бтв : Някой врътнал играта ( няма значение ПЦ,ХБОХ,Пс2 и така нататък) с ква кола карахте на Дрифтовете с Рио ? С почти сичко пробвах и пак не мога да направа 3200 точки на 1 вия дрифт ,ако някой каже с ква кола ще съм му МНОГО БЛАГОДАРЕН !

 

 

нече се хваля ама току що видях на Форд Гт-то "Torque"-to и онемях

 

1 123 560 Nm

Link to comment
Share on other sites

За един килонютон по метър добре ама МЕГА вече идва в повечеко. ;)

 

Хърби ти ли беше човека със 7-те секунди на драг рейсинг. В ютюб вчера вечерта гледах едно е36 1442 коня подготвено за драг и одари 7 сек и 58 стотни и това далеч не е рекорда :):):)

Link to comment
Share on other sites

При всичките ми ъпгрейди отключени.КОрвета който по Дефаулт е 505 коня...не можах да го направа 1000 при всички ъпгрейди 3 ниво , а Форд ГТ 550 коня стигна 825 при всичко 3 ниво....а не знам как БМВ дори и с 4(уникалните) ниво части до дупка да направи 1400 :wir

 

П.С рекорда ми е 7:48 повече не успях да сваля :allien

Link to comment
Share on other sites

Да,изглежда си единствения толкова луд да пусне Паганито на Спийд ! :woot :tongue :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами, и аз си мисля да пускам Паганито, щото ги взех безплатно, ама още не съм го продал. Обаче имам проблем да вкарам която и да е кола в пътя на спийд на Невада май беше (в пустинята).

Между другото си взех и Ламбото и го сравних с Паганито неъпгрейднато и Паганито по-добре се държи на пътя. А като се ъпгрейднат гледам има и по-добри показатели. Май него ще правя (щото не съм запазил ъпгрейдите).

Link to comment
Share on other sites

Абе като стигнеш до Токио ще ти кажа....тва едвам взима обратен с 100 км/ч а с ламбото с 90-120 си зимам Обратни без проблем...а в Невада,ЕВО 10 е най доброто,е пак трябва да ползваш спирачка на някоИ завои

Link to comment
Share on other sites

Защо да не го пусна пък както и розово съм го направил ... :love :love

Aко забравиш за 360 км/ч и ...БАМ В СТЪЛБА !

 

П.С Абе кажета ква ви е колата за Дрифт,мъча се и не мога,досега БМВ М3 Е92 е най успешно ама пак не ми достига

Link to comment
Share on other sites

Защо да не го пусна пък както и розово съм го направил ... :love :love

Ха-ха, яко, ако е така наистина.

Aко забравиш за 360 км/ч и ...БАМ В СТЪЛБА !

 

П.С Абе кажета ква ви е колата за Дрифт,мъча се и не мога,досега БМВ М3 Е92 е най успешно ама пак не ми достига

Мазда RX-8. Даже не са ми на макс ъпгрейдите. Само каквото са ми дали на аванта :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Наистина съм го направил розово, но в това има пръст приятелката днес беше в нас и я оставих да прави каквото иска с паганито и то какво да излезе ... освен розово :love

Link to comment
Share on other sites

Corp начи става въпрос за Токио Докярд Дрифт А Рио маина прави 3300 точки на това,И не мога и не мога да направя толкова

 

 

П.С Абе ня някои коли просто им отива розово..няма кво да се лъжем,примерно Инфинити Г35 е много яко в розово както и паганито

Link to comment
Share on other sites

абе играта като цяло става с напредването става по интересна

но като се има предвид колко трудно се вадат пари

и при покупка на някоя барака след като се установи че не ти върши работа се продава за безпари ебати

особено ако си е опънал на макс всичко

това ме дразни само в играта

купувам си кола за 60 000 давам още 140 000 за upgrade-ди пък ми е купуват за 50 000 има няма

как да не се ядосвам дейба

я кажете някоя добра кола за DRAG вмомента сам с Nissan 350 за сега ми върши работа ма ако почне да издиша какво да взема Nissan Skyline добре ли се представя на дръпките ?

Link to comment
Share on other sites

Само Американско за Драг ! Я Корвет,я Вайпър,я Форд ГТ , понеже се появяват Wheelie-та и японките почват да издишат...аз с КОрвета сичко перфект шифт и малко НОС и минах 400-те метра на задни гуми :) а най дългото Wheelie което японска кола е правила (компютъра) е 190 м :P

 

иначе за чист Драг...паганито на мах за 10-11 секунди минава 1/2 миля ...ако са ти малко скъпи тея коли които изброих,може да си пробваш късмета с някои стар Мускул

 

 

E***ти Зондата......

 

Ryan Cooper

ZONDA F @ 1,062 BHP

Best Time : 6.95

Link to comment
Share on other sites

Ех, тая Зонда вярно не може да се вкара в пътя на спийд като се направи на макс. Като почне да прави едни рязки завои. Барах и малко настройки, но без успех, ама нямах много време. Може и да се прави Ламбото. Поне пари имам доста.

 

Ся прочетах, че някъв открил скрити коли в играта, но трябвало да се правят промяни в паметта, каквото и да означава това. Ся очакваме някой да направи някоя програмка, с която работата да е по-лесна. А колите наистина са много яки, повечето. Аз най-много се радвам на McLaren F1 (най-добрата), Lancia Delta Integrale Evo и Porsche 911 GT3/GT3 RS (ама сигурно ще е 997, аз искам 996). А тоя слон Bugatti Veyron 16.4 ич не ми трябва :sick .

 

Ето го списъка:

 

- Aston Martin DB9

- Aston Martin DBR9

- Audi R8

- Bugatti Veyron 16.4

- Dodge Challenger Concept

- Koenigsegg CCX

- Lamborghini Gallardo Superleggera

- Lancia Delta Integrale Evo

- McLaren F1

- Mercedes SL65 AMG

- Plymouth Road Runner

- Porsche 911 GT3

- Porsche 911 GT3 RS

- Porsche Carrera GT

- Seat Leon Cupra

Link to comment
Share on other sites

Това е първата поредица от NFS, която въобще не ми хареса. Трябва да прекръстят играта на Need for speed: Pro Shit, даже отзад могат да сложат и едно GT, че започна много да наподобява на игрите от рода на Grand Turismo...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...