Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Ще ви задам една загадка!

Условията:

1) На 22-ри Януари 8:00ч. имам изпит по Технология на Антибиотиците

2) В момента сме 22-ри 3:15ч.

3) Аз съм на 15-та тема

4) Темите са 44

5) Страниците са общо около 1000

Въпросът:

Ха, познайте сега защо не спя!?

 

Значи да очакваме 5-ица? :P ;)

Много страсти(и размисли) има покрай тези изпити.Безсънни нощи,бурни празненства-истинско удоволствие е да си в сесия :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Как 5-ца? Обиждаш ме :) За по малко от 6 не си мръдвам пръста! :)

 

/edit1: Вече мога да ви кажа ако ви се наложи да си биете гентамицин какво да ползвате, за да не ви боли толкова. Срещу 10лв. естествено :)

/edit2: Отново е 5:00, а аз отново след 3 часа съм на изпит и отново в последния момент уча! Този път май има надежда, но да не казвам голяма дума, че пак ще се осера!

Link to comment
Share on other sites

Их, и аз да се запиша в тая тема. До сега съм гледал Клъцни/Срежи и мога да го гледам докато изгледам всичките епизоди които имам без да спя. Сега като спрях обаче, почувствах силна нужда от сън и мисля да се предавам.

Link to comment
Share on other sites

....почувствах силна нужда от сън и мисля да се предавам.

То затова като цъкахме на BF и ти беше шеф на Warez.Ru тийма, съвсем го бяхме закъсали, щото ти все спеше и тогава... :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

То затова като цъкахме на BF и ти беше шеф на Warez.Ru тийма, съвсем го бяхме закъсали, щото ти все спеше и тогава... :laughing: :D

 

Охоо. Не ми напомняй тогава. В 00:30 те първа сядах на компютъра. Ужас беше. Хубаво, че свършиха рунда, че да се откажа. Напълно си бях обърнал режима тогава.

Link to comment
Share on other sites

Пфф абе сички сте писали едни поетични постове в тая тема :bgrin: .Мойте причини да не спя(макар и да не е много късно) са,че неска преди вечеря от 6 до 8 спах пък и кат си помисля,че кат тръгнем след седмица на даскало пак ша тряа да лягам в 10 и ми са иска да поостана така по до каснично-наваксвам си :D .Тихо е,чува се само хъркането на дядо ми от другата стая-действа успокояващо и някак си релаксиращо :lol: (тфа последното беше базик ако не разбрахте,се пак късно е не моа го измисла по убау :lol: ).

 

П.П.Няа ли будни тая нощ ба?!

Link to comment
Share on other sites

П.П.Няа ли будни тая нощ ба?!

Има, има :P

 

Тоя месец ми се налага да съчетавам учене с водката по тва време, ама няма как - сесия :)

Link to comment
Share on other sites

Будни има дааа :D

Защо не спя ... е па де да знам :wir ... май не ми се спи ... :P А не ми се спи защото през уикенда (дет му викат) обичам да будувам че през седмицата не мога ... :laughing1:

ПП: Ама скоро ще ми мине и вероятно ще се предам на хъркането ... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Всъщност аз до сега спах. :blink:

Снощи си легнах в 4:00ч. и тая сутрин (вече се води вчера) станах в 7:20.

Легнах да си почивам на обяд към 14:00 и гледайте кога се събуждам. :blink:

 

Сега мисля да пия един чай, да се наям като прасе- защото ме мъчи някъв ненормален пиянски глад от 2 дена.

После , ако ми е кеф и кафе ще си направя.

И въпроса е утре през деня пак ли ще спя????

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Уф... Искам да чета Песен за огън и лед ама предпочитам да цикля една и съща песничка цяла вечер :D.

Link to comment
Share on other sites

ето аз съм поредната будна среднощна душа :bgrin: честно казано предпочитам повече ноща от деня :P

пък и днеска си викам крайно време е и аз да се разпиша в тази тема :) не че имам някакви проблеми със сънят даже ся ми се спи като на кон но първо ще си догледам филмчето :punk

Link to comment
Share on other sites

Интересен мохабед с наборка,много общи теми за разговор+каквото и да е желание за сън = причината да съм буден! :)

 

Пък и какво да правя,докато спя!?

Link to comment
Share on other sites

Не спя.. защото снощи си легнах в 5 сутринта и спах до много късно.. порати факта че снощи бях на Therapy Sessions и ми минаха 3 тира през главата... :P

 

Panacea - Found A Lover :punk

Link to comment
Share on other sites

седя си и си мисля и чакам дл-то ми да свърши и да си лягам (проллетия торент има сиид само през ноща :( ) иначе до сега си вартях много яко чатче с една пичка и след малко ще лягам :) а да и си пуснах проучването за крастосвачи на БФ :) общо взето тва е приятно будуване че се видим утре вечер :)

Link to comment
Share on other sites

седя си и си мисля и чакам дл-то ми да свърши и да си лягам (проллетия торент има сиид само през ноща :( ) иначе до сега си вартях много яко чатче с една пичка и след малко ще лягам :) а да и си пуснах проучването за крастосвачи на БФ :) общо взето тва е приятно будуване че се видим утре вечер :)

не можах да разбера кво пречи на това да спиш и да се тегли торента по едно и също време

Link to comment
Share on other sites

не можах да разбера кво пречи на това да спиш и да се тегли торента по едно и също време

 

че брата мрънка че му дранчи пц-то докато спи и ако легна немога да го оставя да работи...

Link to comment
Share on other sites

че брата мрънка че му дранчи пц-то докато спи и ако легна немога да го оставя да работи...

Ето затфа е яко да си по-големия брат :D .Пфф неска не спя щот сам сам в къщи и ши са възползвам от случея да гледам филми и да цъкам на Bad Day L.A. Утре пак съм сам-сигурно ши има купон :D .Ей я бързо сички дет са будни да казват :excl: :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...