Jump to content
BulForum.com

Кое е най важното нещо в живота...


Най-важното нещо...  

267 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
Момчето, което обичам :wub: е най-важното нещо за мен :rolleyes:

 

И така чааааак до следващото... :)

 

Приятелите и децата са най-важното за мен

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Готина анкета......и провокативна :)

Гласувах за „семейството”, но вътрешно си мисля, че е много важно да има една готина кака която да ти разтоварва „напрежението” веднъж седмично.....и да нямаш търпение да дойде следващата седмица!

След такава среща летиш в облаците (щот’ си олекнал), прибираш се в къщи и скъпата те посреща с: – миличък, нещо бойлера....виж там, оправи го

....и вместо да ръсиш пословици по адрес на проиводителя, се усмихваш и казваш: – скъпа, лято е, нямаме нужда от гореща вода...

Или синчето се прибира и изтърсва: - имам 2-ка по физика

Отговарям: - ти пък, знаеш ли че днес в Джакарта има бомбени атентати и има загинали, кво е една 2-ка...

Ей такиви ти ми работи относно най-важните неща в живота :P

 

ПП: Бих препоръчал в анкетата да се включи още една важна точка - ЗДРАВЕТО!

Link to comment
Share on other sites

Ква е тая несериозна анкета?Що няма като отговор "Срането"? Щото ако не серяхме, кво щеше да стане, а?

Link to comment
Share on other sites

To и еб**то го нямаше като опция а като гледам поне за 50% от хората във форума по-важно няма (нищо че няма да си признаят). Гледам и пиенето и плюскането също липсват... изобщо несериозна работа, съгласен съм :lol:

 

От друга страна по различно време различни неща са важни... айде здравето и семейството да са ясни, след тях кое идва е интересното...

Link to comment
Share on other sites

Избрах за отговор Друго тъй като за мен няма най-важно нещо. Всички неща са важни - семейството, приятелите, финансовото състояние, учението (придобиването на уменията), спътникът в живота... не може без нито едно от тия неща.

Link to comment
Share on other sites

Избрах за отговор Друго тъй като за мен няма най-важно нещо. Всички неща са важни - семейството, приятелите, финансовото състояние, учението (придобиването на уменията), спътникът в живота... не може без нито едно от тия неща.

 

 

Дам.Така е.Ако можех бих събрал някои от изброените неща наведнъж, а не всичко поотделно.

Link to comment
Share on other sites

Децата са най-важното нещо в живота!

 

По-кратко и по-ясно едва ли може да се каже!

 

Момчето, което обичам :wub: е най-важното нещо за мен :rolleyes:

 

Чорката ли му е важна???WTF???

Link to comment
Share on other sites

Луната!

Защото ако е нямаше нея, ние нямаше да просъществуваме.

 

Сериозно: Да си здрав и да имаш някаква цел за развитие в живота, както и висок морал... тогава всичко е добре.

Няма най-важно нещо, защото нищо не е константно.

Да продължавам ли с налудничева философия?

Важно е всичко което те води към развитие!

:)

Link to comment
Share on other sites

след днеска съм на 1000000000000%, че няма по-важно от здравето....
Да.

И след здравето по важност следва:

Избрах за отговор Друго тъй като за мен няма най-важно нещо. Всички неща са важни - семейството, приятелите, финансовото състояние, учението (придобиването на уменията), спътникът в живота... не може без нито едно от тия неща.

 

 

От дишането по важно НЕМА! :D
Риган, ти ли си т'ва бре?
Link to comment
Share on other sites

Най-важното нещо е като седиш 5-6 часа в офиса и като се сетиш за тва нещо, да си лепнеш усмивката на лицето :rolleyes: Да има нещо достатъчно вълнуващо, че да не ти пука къде се намираш, с кой си и кво правиш :) Абе нещо да те бута напред :)

Link to comment
Share on other sites

По-кратко и по-ясно едва ли може да се каже!

 

 

 

Чорката ли му е важна???WTF???

 

 

:rolleyes:

 

Мисля, че завиждаш :excl:, но не ти се сърдя, защото не познаваш момчето :wub:

 

Той е красив, мил и умен :)

 

и смел :sayjin

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

 

Мисля, че завиждаш :excl: , но не ти се сърдя, защото не познаваш момчето :wub:

 

Той е красив, мил и умен :)

 

Ако някоя по-красива от теб му се завърти пред погледа, дали ще и бие два шамара и ще я прати у тях? Не знам колко време сте заедно, но мъжете почват да се проявяват след 1-2 годишна връзка.

Link to comment
Share on other sites

Eто, това чувствам, когато става въпрос за него и не ме е срам да го кажа на който и да било, защото на този свят има хора, които просто живеят без да усетят истинската любов и тя просто ще ги подмине: http://vbox7.com/play:2f58da

P.S. След няколко дена Raptor ще стана на 29 години, затова няма нужда да ми пускаш такива тънки намеци! Позволи ми сама да усещам какво е в моето сърце, ти отговаряй за своето пред себе си!

 

МОЖЕ ДА СИ МОДЕРАТОР, НО НЕ МОЖЕ ДА МОДЕЛИРАШ ХОРАТА!!! Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Eто, това чувствам, когато става въпрос за него и не ме е срам да го кажа на който и да било, защото на този свят има хора, които просто живеят без да усетят истинската любов и тя просто ще ги подмине: http://vbox7.com/play:2f58da

P.S. След няколко дена Raptor ще стана на 29 години, затова няма нужда да ми пускаш такива тънки намеци! Позволи ми сама да усещам какво е в моето сърце, ти отговаряй за своето пред себе си!

 

МОЖЕ ДА СИ МОДЕРАТОР, НО НЕ МОЖЕ ДА МОДЕЛИРАШ ХОРАТА!!! Поздрави!

 

 

Добре де, и от колко време сте заедно в крайна сметка?

Link to comment
Share on other sites

Кое е най важното нещо в живота?

Отговора се крие във въпроса :). За мен "в живота", най-важен е самият живот. Думичката доста добре покрива всички аспекти, които са най-важни за мен.

П.П. - Хубава тема.

Link to comment
Share on other sites

МОЖЕ ДА СИ МОДЕРАТОР, НО НЕ МОЖЕ ДА МОДЕЛИРАШ ХОРАТА!!! Поздрави!

 

Може да си на 29, но от това,което пишеш не личи да си 13+.

 

Както няма най-хубава жена, най-хубава кола,най-добър еди кво си.....Така и няма най-важно нещо.Здраве,пари,либоф.... всички са еднакво важни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...