Jump to content
BulForum.com

Кое е най важното нещо в живота...


Най-важното нещо...  

267 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Любовта.

 

Много важен елемент от живота на хората, свързан и с парите и със здравето и с всичко останало, не обичаш ли и не си ли обичан, или не си бил, значи си изпуснак нещо много важно в живота. Тези които са го усетили за миг са много по-добре от тези които не знаят и никога няма да научат, има много егоизтични копелета дето не са готови да дадат нищо от себе си на друг, а в любовта се дава и се взима и се усеща пулса на живота, когато няма любов има спомени за нея, когато няма и спомени си мъртъв - душевно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Не искам да прозвуча като някой италиански мафиот ...

 

ама семейството е най-важно ... те са едни от най-големите приятели - винаги ще подадат ръка - поне в мойто е така . Здраве и пари - те вървят успоредно ... а приятелите не трябва да ги забравяме също ... за къде сме без тях :)

Link to comment
Share on other sites

Най-важните неща,според мен,са семейството,приятелите и здравето.След това е учението,а всичко останало идва в последствие.Най-вече парите.Това е една варираща величина според мен,защото един човек,който днес има пари,утре може да е под нулата.Даже и любовта идва в последствие,независимо дали я търсим или не,тя ни намира рано или късно.

Link to comment
Share on other sites

Най-важното е да имаш овлажнител!!Защото живота се ще намери начин да ти го нач*ка... :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Самоубийството.

 

Дали може малко разяснения и аргументиране че нещо не се схвана това хумор ли беше или съвсем сериозно...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Разбира се, че семейството и приятелите, които стават част от семейството ;)
Последното нещо не го разбрах? Как приятел ще ти стане част от семейството? Хомосексуалните бракове все още са забранени на територията на България.
Link to comment
Share on other sites

здравето и семейството е ясно...напоследък мисля, че е хубаво да имаш по малко досег с големи лицемери :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Не всичките ти приятели могат да бъдат мъже :D

 

Да но с жените чисто приятелство трудно - винаги работата почва да залита в една определена посока и колкото и да се бие в гърдите някой че с еди коя си са само приятели достатъчно е да се нафиркате някоя вечер и на сутринта вероятността да се се събудите без гащи доста клони към 100% :)

 

 

 

------------------

 

А кои са 3те най-важни неща в живота нали знаете - топлата вода, добрата зъболекарска помощ и мекичката тоалетна хартия :lol:

Link to comment
Share on other sites

А кои са 3те най-важни неща в живота нали знаете - топлата вода, добрата зъболекарска помощ и мекичката тоалетна хартия :lol:

 

МекиШката! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да... определено е важна добрата грижа, след като си разтоварил самосвала и се чувстваш духовно олекотен...

Link to comment
Share on other sites

Хомосексуалните бракове все още са забранени на територията на България.
Ia pitai Azis i Kitaeca.
Да но с жените чисто приятелство трудно....
Ne sam saglasen! Imam jeni priqtelki, ot koito ni6to ne sam iskal!
Чул те Господ! Пияни бели жени за всички! :)
Welcome back Mr. Anderson!
МекиШката! :lol:
МеХиШката! Double :lol:
Link to comment
Share on other sites

Я виж ти, нова тема за безконтролен спамммм... :) Ами най-важното в тоя живот е к'ва кола краш, к'ва пачка има, коя чукаш, колко ти е голям апартамента и вилата...поздрав с Galena - Muj ako te zagovori

Link to comment
Share on other sites

А кои са 3те най-важни неща в живота нали знаете - топлата вода, добрата зъболекарска помощ и мекичката тоалетна хартия laugh.gif

 

О, да !! Все пак Коен Варварина го е казал.

 

А според мен трите най важни неща в животът са :

 

1 : СЕМЕЙСТВОТО !

2 : Да докажеш сам на себе си че, си кадърен да се справяш с нещата !

3 : Истинските приятели !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Лично аз гласувах за "семейството" , радвам се ,че много хора споделят това виждане , не мисля ,че трябва и да се прави коментар по този въпрос . От ранно детство до дълбока старост всеки от нас разчита на подкрепа от семейството и винаги най-много го боли когато нещо неприятно се случва с него. Е , дали има по-важно нещо от това ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

100 % семейството-та нали това са хората,които дават всичко от себе си (и продължават да го правят) за мен.Няма по-важно от семейството и домът ми.Те са моята крепост и източник на спокойствие и сигурност. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

според мен приятелите и семейството са най-важните неща в живота,аз имам една приятелка на която винаги мога да разчитам а и тя на мен,двете се познаваме от детската градина,но станахме най-добри приятелки в 3 клас,когато учителката ни сложи да седнем заедно

Link to comment
Share on other sites

Децата са най-важното нещо в живота! Всичко останало е незначително и преходно. Семейството също не е първостепенно. Поне такива на каквито съм се нагледал около мен. Ако на детето не му е комфортно в среда на насилие, несигурност, лъжи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...