Jump to content
BulForum.com

Кое е най важното нещо в живота...


Най-важното нещо...  

267 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Приятелите , близките..

Link to comment
Share on other sites

Оцеляването...

 

Ебаси.. то вънка вълци, мечки, студ... какво оцеляване бе човек? Ти в гората за дърва ли ходиш и диви прасета ли трепиш за да се нахраниш?

Link to comment
Share on other sites

Както има една приказка - интелигентността на планетата е константа, населението се увеличава :)

Тва пък е най-голямата простотия ! Повечето хора имат голям потенциал обаче нямат нужда да го ползват и за това с времето затъпяват. Примерно като цел в живота ти е единии и пииини ми мноу ясно че няма нужда да се напъваш да мислиш и да се развиваш.

 

Инак по темата не знам не мога да кажа кое е най-важното ... приятелите са временно семейството и то не се знае до кога ще е ... едини и пиинито купоните въобще пък не стават за нищо ... здравето стига да не си с вродени заболявания и сам можеш да се пазиш и грижиш за себе си ... парите са временно днес има утре няма ... въобще въпроса е много сложен и не може така лесно да се отговори за това посочих в анкетата друго.

Link to comment
Share on other sites

Тва пък е най-голямата простотия ! Повечето хора имат голям потенциал обаче нямат нужда да го ползват и за това с времето затъпяват. Примерно като цел в живота ти е единии и пииини ми мноу ясно че няма нужда да се напъваш да мислиш и да се развиваш.

 

Инак по темата не знам не мога да кажа кое е най-важното ... приятелите са временно семейството и то не се знае до кога ще е ... едини и пиинито купоните въобще пък не стават за нищо ... здравето стига да не си с вродени заболявания и сам можеш да се пазиш и грижиш за себе си ... парите са временно днес има утре няма ... въобще въпроса е много сложен и не може така лесно да се отговори за това посочих в анкетата друго.

Я! Това наистина ли е Lord_Gudo? :lol:

Най-важното нещо в живота е един човек, едно място, едно питие и един поглед.

Link to comment
Share on other sites

Тва пък е най-голямата простотия ! Повечето хора имат голям потенциал обаче нямат нужда да го ползват и за това с времето затъпяват. Примерно като цел в живота ти е единии и пииини ми мноу ясно че няма нужда да се напъваш да мислиш и да се развиваш.

 

Инак по темата не знам не мога да кажа кое е най-важното ... приятелите са временно семейството и то не се знае до кога ще е ... едини и пиинито купоните въобще пък не стават за нищо ... здравето стига да не си с вродени заболявания и сам можеш да се пазиш и грижиш за себе си ... парите са временно днес има утре няма ... въобще въпроса е много сложен и не може така лесно да се отговори за това посочих в анкетата друго.

В такъв случай важно е да си доволен и щастлив от себе си. Както каза всичко е временно, само себе си трябва да понасяш цял живот ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
спокойствието

 

Хехе това само човек от нашия бранш може да го изтърси... и аз съм си мислел че всичко което искам е спокойствие след като цяла седмица са те тормозили кой ли не за какви ли не простотии и всичко ако може след 5 минути да си там и да го направиш/оправиш включително уикенда и няма ден няма нощ... После разбрах че хората те юркат колкото ти им позволиш и ако не се връзваш толкова живота е лесен... Верно като си млад и зелен драпаш да си изградиш име после разбираш кога има смисъл да се напъваш и кога може да теглиш една майна някому без да ти пука че ще изпуснеш клиент или че някой ще ти се пени колко спешно му е нещо да стане за утре в 8 сутринта и ти го казва в 17:30 предния ден... еххх спомени :)

Link to comment
Share on other sites

Най-хубавото нещо е здравето... След това се редят семейство, приятели и това да обичаш някого, хубаво, когато е споделено, но чувствата не се променят от това дали са взаимни...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...