Jump to content
BulForum.com

StarCraft: Brood War


KnoppiX

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

оправих го. Стана с powerISO.

Сега се оказа обаче че това бил старкрафт без брууд вар...охх айде още 2 дена сваляне.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой сервер за брууд вар без хеадоф понеже не се вижда извън БГ. Дуум бг виждам че са го закрили. Еврокомският също :confused Ако има желаещи може да направим 1в1, 2в2...

Link to comment
Share on other sites

Аз отскоро съживих манията по Бруда и с брат ми редовно разцъкваме я 1:1, я срещу 3-4 пц-та, я на някой сценарий. Не съм кой знае колко добър, но затова пък преливам от желание за игра :) Та ако се намери начин, бройте ме!

Link to comment
Share on other sites

След дълго търсене, проблема се реши с Hamachi ver. 1.0.1.1. (не и позволявайте да се ъпдейтва).С по-нова версия не става. Иначе си работи идеално. Тази вечер вероятно ще сме аз и поне още 1 парт. Ако има навити да казват. За часа ще се уточним по-късно, но някъде 9-10 бг тайм. :)

A bdw Psychosis, с теб имам спомени да сме играли мноого мноооого отдавна, на евроком "турнир" :wir (евроком който го закриха, беше на 6ти септември до автосалон митак) - remember ? :)

Link to comment
Share on other sites

Абе пациенти... що не казахте, че ви трябват сиди кийове. Чудя се на кой да ги дам - далечната 2002-ра ги откраднах от една зала, след като отказаха да ми платят около 40 лева...

На мен не ми трябват, аз си играя със оригинален CD Pack SC+BW, донесен ми от Aнглия от един приятел.

Та...

 

3256 45039 1214

2634 79206 7825

1240 56020 7204

2334 87229 7116

 

Дерзайте. Може и някои да се ползват, понеже съм ги давал и на други хора, въпроса е, че повечето от тях не играят вече.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Добре, някой може ли да ми обясни, от кога тия гоустове могат да си пускат нуклиъра от собствената база? Преди малко направих една игра и един теран ми разказа играта, накрая успях да го бия, ама си изгубих 1 час. Скъса се да ми пуска нуклиъри, а аз не можах да му засека нито един гоуст през цялото време. После гледах реплей-а и се хванах за главата - пича пуска бомбите от неговата база, а аз дори не знам къде ще паднат - местих си юнитите на късмет... Кво е тва бе? Бъг ли е или близард са пачнали играта? Явно съм изпуснал нещо...

 

Ето и въпросната игра: Replay.

Link to comment
Share on other sites

Те винаги са си излизалил от базата, но ги насочват гоустовете. Може да се е сбъгясало и да не показва червената точка или нещо от тоя род.

Link to comment
Share on other sites

Е ти май не си гледал реплей-а. Гоуста си е в неговата база, точката е върху самия гоуст, а бомбата пада в мойта база. А аз се чудя що няма точки и как така не засякох нито един гоуст през цялата игра, при положение, че имах детектори на патрул из цялата карта...

Тоя реплей ще го пратя на Близард, да си оправят играта, че за 10 години има какво да се иска още. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Пичове ако на някой от вас му трябват оригинални СД кеу аз имам около 2000 който са свободни и никои не ги ползва(освен тия които до сега съм раздал). С тези СД кеу ще можете да играете навсякаде в цял свят само трябва да знаете сърварите как се пишат и да си ги аднете.

Двам ги ФРЕЕ без нищо в замяна. свържете се с мен по скайп и ще ви дам толкова колкото са ви необходими

Stati_Angelov <--- Skype; nickname in Headof "Stati"

Link to comment
Share on other sites

Пичове ако на някой от вас му трябват оригинални СД кеу аз имам около 2000 който са свободни и никои не ги ползва(освен тия които до сега съм раздал). С тези СД кеу ще можете да играете навсякаде в цял свят само трябва да знаете сърварите как се пишат и да си ги аднете.

Двам ги ФРЕЕ без нищо в замяна. свържете се с мен по скайп и ще ви дам толкова колкото са ви необходими

Stati_Angelov <--- Skype; nickname in Headof "Stati"

Не.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Преди време играех на brood-a в евроком-а и имаше някакви карти, където трябваше да се правят само кули например или само зерглини и играехме всички срещу пц-то.Съжалявам че не мога да обясна точно за какво става въпрос , но се надявам някой от вас да се сеща.Просто ако може да ми кажете как се казваха тези карти, защото мисля, че се ползваха map settings на тези игри.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Преди време играех на brood-a в евроком-а и имаше някакви карти, където трябваше да се правят само кули например или само зерглини и играехме всички срещу пц-то.Съжалявам че не мога да обясна точно за какво става въпрос , но се надявам някой от вас да се сеща.Просто ако може да ми кажете как се казваха тези карти, защото мисля, че се ползваха map settings на тези игри.

Tower defence. Има и за Warcraft3.

Link to comment
Share on other sites

Мерси много.А някоя друга сещате ли се?

То те са на Use map setting.пробвай да си намериш от разни сайтове че то имам ного версий на най различни.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
:music Ne znam oba4e vyv battle.net ima vse o6te super mnogo hora koito haresvat tazi igra, az sym edin ot tqh no nikoi ot priqtelite mi ne q igrae. Ima li nqkoi koito vse o6te da igrae Brood War.... :wacko:

 

:) Като гледам горния пост кога е писан и като гледам коя година сме, а пък като се сетя от коя година е самата игра... няма други като Blizz.

В момента сме пред световното wcg 2008, някой не е ли бил по-в течение на нещата видях, че Ламера е като абониран, ама другото момче не го знам.

Риплеи не са ли се появили от квалификациите някъде, някой да е бил на самите квалификации ?

 

Видях, че и Боксер се е завърнал... ама не мога да се ориентирам - през 2001 и 2002 беше безапелационен - за мен е най-креативния играч изобщо в играта...

Към момента кой или кои са топ про геймърите ?

Link to comment
Share on other sites

Мерси много.А някоя друга сещате ли се?
Единствената такава яка която съм играл е Super Diablo ама сам няма да можеш да я минеш, и освен това трябва да намалиш gmae speeda щото иначе няма минаване... Целта е просто да оцелееш определено време, в началото имаш време да строиш кули и след това се наливат невъобразимо много батъл крузери и раитове ли кви бяха :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ето го RIP-а на последната версия, днеска си играх да правя инсталатор за него чак... омръзна ми да си пиша мижъви скрипчета на ръка.

:)

Инсталацията Регистрите с неофициалните сървъри За проверка на файла

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Някой фен да знае как се казваше приложението с което можеш да си направиш собствен батълнет сървър за Starcraft / Broodwar?

 

Нямам предвид hamachi. Имаше възможност да си пуснеш собствен сървър който да прави статистики и т.н.

 

EDIT: Успях да открия/сетя как се казваше приложението - bnetd . Идея откъде може да се изтегли ?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Взехме, че се зарибихме с приятели по дедовото. Оказа се обаче, че аз съм страшно голям нууб. Ясно ми е, че почети всичко е въпрос на бързина и стратегия. За бързина уж не се моткам, но явно не мога да си организирам нещата и ме разцепват доста стабилно. Реших да си потърся из нета някакви гайдове и намерих, но общо взето нищо кой знае колко полезно. Не намерих нещо подредено и добре направено. Ако някой от вас се сеща за подобно нещо ще се радвам да го споделите. Принципно съм привърженик на Protoss-а, но и за други раси да имате нещо полезно под ръка бих му се зарадвал доста. Поздрави!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш някой приятел, който да играе по-сериозно, по-добре питай него, защото има твърде много неща за обясняване. След толкова много години, хората все още намират дребни пропуски в утвърдени стратегии и ги подобряват. Ако си нямаш кой да ти покаже, по-добре си направи регистрация в ICCUP и поиграй малко там. Най-вероятно ще те смажат от бой, но това, което ти трябва от там са replays. След всяка игра гледай какво е станало, как се е развивал противникът, къде ти си сгрешил. Принципно се започва с копиране на успешно изглеждащи стратегии. По-нататък ще забележиш, че има определени тайминги, ще видиш колко важно е постоянно да се скаутва, ще знаеш, само като видиш какво е започнал да строи противника, точно каква поредица от действия да очакваш от него. Просто играй и ще се научиш постепенно. Не става от веднъж, да се прочете един гайд и вече про :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...