Jump to content
BulForum.com

StarCraft: Brood War


KnoppiX

Recommended Posts

От дълго време не се бях зарибявал с Brood и решихме с един авер да играем. Кракове, пачове, лаунчери и тръгна играта, но който и да направеше игра другия при опит да влезе поручаваше съобщение за "много висога латентност", а това не е така. Разрових се във форума на Headoff и прочетох, че сме трябвали да имаме реални IPта, или поне този, който прави играта, а ние и двамата сме в прежа (различни мрежи) т.е. нямаме такиве cry.gif. Опитах да отварям портове на рутера ама пак не стана. Някой по-играещ да знае решение на този проблем????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Ако влезнеш в Headoff ще попаднеш на много RQ "1v1 - you create". Сещаш ли се защо?Но не е само до реално IP, защото преди време един мой приятел също имаше подобен проблем.

При него нещата се оправиха, когато си спря firewall-а. Опитайте и вие :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тва ми е първата игра на която съм играл(не съм я играл от 3 години ама няма значение) преценете дали съм добър ама вече е малко старичка и ми омръзна отдавна! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Във сайта на WCG (World Cyber Games) тече гласуване за предпочитана за участие игра във WCG 2005. Ето тук са резултатите.

 

Говорете ми коя е най-великата игра!

Link to comment
Share on other sites

СД-кея за Броод не се намира отникъде и върви като си купиш оригиналният диск който струва 32лв а пък вече има пач 1.12b - сфаляйте от www.blizzard.com - лаунчера за игра в сърварите на Headff може да го намерите някаде из търсачките под името - hoffscl216 :) Аз лично се занимавах професионално с Броод , но спрях и сега съм яко ЦС - ако някой е навит за 5vs5 ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mnogo me interesuva dali ima hora koito produljavat da igraqt za men pone edna ot nai-qkite strategii???

Molq izkajete mnenieto si

ами определено има.Все пак тва е една от най-яките стратегии излизали някога.Според мене тая игра ще се играе доста дълго време :)

Link to comment
Share on other sites

igrata e prosto pefektna......verno ima i drugi interesni igri s po hubava grafika,zvyk,gameplay ama brood si ostava klasika....

 

6tom o6te ima hora koito se zaribqvat......

abe igrata 6te se igrae o6te dosta pone spored men.....

 

i az se zaribqvam po taq igra....super qka si e...

 

da se nadqvam 4e ako ima starcraft 2 ....6te se po hubava i 4e 6te se igrae pove4e i ot sega6niq brood :woot

Link to comment
Share on other sites

Е, аз не че се хваля, но имам 5 CD-Key-а за brood :]

 

Чудя се само какво има предвид love_boy_88 под професионално :))

 

Ако си чувал за Геймъри тряя се сетиш :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днеска си свалих играта (защото преди ми беше любима) и като си я инсталирам и тръгна да играя пускат се филмчета работи и после пише някаква грешка. Какво да направя накакъв крак ли иска или от друго място да я сваля?!

 

batte2000big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Днеска си свалих играта (защото преди ми беше любима) и като си я инсталирам и тръгна да играя пускат се филмчета работи и после пише някаква грешка. Какво да направя накакъв крак ли иска или от друго място да я сваля?!

 

batte2000big.jpg

 

Kakva e gre6kata pi4?Kak da ti pomognem kat ne q kazva6 da ne sme qsnovidtsi

Link to comment
Share on other sites

I men mnogo me kefi taq igra moje da e na "100godini" no vse o6te si e klasika i mislq 4e nema druga igra koqto da e kato neq. Tq tolkova delgo se zaderja v klasaciite vse ot 1-4 mqsto. Tq e napravo klasika v janra. Sega e igraq v battle.net na servera na Headoff i tam se6to ima mnogo hora. tei 4e koito iska da igrae tam. Moqt nick e Stoian88. I na vsi4ki koito igraqt tazi qka igra im pojelavam da i se kefqt vse o6te i za final Brood War rulllllllzzzzz!!!!!!!!!!!! :D

 

P.S Tuka nakraq naistina se poberkah. Sry

Link to comment
Share on other sites

takaa.....na4i predi godini igraeh broodwar na chobo ravni6te s priqtel4eta i ob6to vzeto se zabavlqvah na nai-velikata za onova vr igra.

posle na horizonta se poqvi T3H GAME - WARCRAFT, koqto v momenta igraq i ne smqtam i da spiram. No pri vse tova 4esto igraq starcraft, no znam ,4e na neq nikoga nqma da moga da byda dobyr kolkoto edin koreec primerno , za6toto tam microto i macroto sa ednakvo vajni i ti trqbva varhovna koncentraciq da expandva6 kat prase, da se bie6 na 100 mesta, da okulva6 etc. Prosto igrata ne e za men, zabavlqva me , no dobyr nqma da stana nikoga.

Dokato warcraft e pure micromanagement. V neq vseki izguben unit , vsqka sekunda v bitka moje da re6i igrata, vsi4ko stava po-byrzo , zatova me i kefi pove4e. Kralqt na strategiite opredeleno e broodwar, no Imperatorat e TFT .HF

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, всички викате играя, играя ама що все няма никой в еврокомския battle.net, някаде другаде ли играете?

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, всички викате играя, играя ама що все няма никой в еврокомския battle.net,  някаде другаде ли играете?

 

Май го спряха този сървър.

 

По темата. Star Craft : Brood War винаги е била лидер в жанра си. Аз играя на нея и я харесвам, но да ви кажа чесно сега се зарибявам повече по шуутърите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...