Jump to content
BulForum.com

StarCraft: Brood War


KnoppiX

Recommended Posts

Колега като не я играеш тая игра не се прави на разбирач.Тука не става въпрос да се дава на зийлота да атакува по нещо, а става въпрос за тактиката на ламера-задръства си входа с кули и отпред слага зийлоти.По този начин докато ти удряш по неговите зийлоти кулите отзад правят демидж и те е*ат у газо.

Тази тактика може да се преодолее по поне 32546 начина(дали с танкове, дали с рийвър, дали с гардиян, дали с дроп....Ако @Тиеф се кани да ми играе така, чакам го в еврокомския сървър за да го откажа от нея. :D

Колега .. Аз не играя тази игра? С теб , когато кажеш.. КЪДЕТО КАЖЕШ! Защото ако е на мой терен ще е смешно.. 2 от 3.. на Лост ... Всички репс ще се качат тук.. За да се разбере що за колега съм ти и за какво говориш... Защото явно тази игра ти е дооста далеч...

Напротив. Става въпрос , че ако дадеш на зеалота да удря по тапите депоти ще паднат бързо вместо да обикалят кат шуглави.. Аре да не говориш ти глупостите , а?!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

A fe noo ste zle we.Basi lametata.Kvo sa zasqgat..sa setish che ste lamugi si4kite.Stom Czenitel i Ndoe ne mojete da biete...igral sum vs tqh i s tqh.Ediniqt otdavna ne djiti brood , ina4e na wc3 se otvarqt ne6to.

Sega moje da ne sum vuv forma , navremeto bqh.

 

P.S 2 tossa team mislq che 2v2 e ebst.

Link to comment
Share on other sites

Колега .. Аз не играя тази игра? С теб , когато кажеш.. КЪДЕТО КАЖЕШ! Защото ако е на мой терен ще е смешно.. 2 от 3.. на Лост ... Всички репс ще се качат тук.. За да се разбере що за колега съм ти и за какво говориш... Защото явно тази игра ти е дооста далеч...

Напротив. Става въпрос , че ако дадеш на зеалота да удря по тапите депоти ще паднат бързо вместо да обикалят кат шуглави.. Аре да не говориш ти глупостите , а?!!!

Не ти говоря за окопация, а за закулване.Има разлика.Окопация е това със сийджовете и депотата, а закулване(идва от кула :D ) е запушване на входа с кули.

Тука съм съгласен с тебе, че ако на няколко зийлота им дадеш да удрят по депото(ако не са умряли докато го трепят)може да преодолееш тази окопация.

А колкото до джага, навит съм!Довечера 1в1 на лоста и след това 1в1 на хънтърс.След това предлагам да направим и 2в2-аз и @Найтулф срещу тебе и @Тиеф, тъй като и той е много надъхан.

Link to comment
Share on other sites

чай ся малко доуточнения на по-горните постове ...

Ценителя и Ендо за цялата игра само 3-4 пъти са си чатили, което значи, че тея хора играят от бая време и са страхотен екип

такова нещо няма ... мн малко сме играли с него 2в2 .. просто всеки си знае раотата и си гледа картата ...и бля-бля-бля

A fe noo ste zle we.Basi lametata.Kvo sa zasqgat..sa setish che ste lamugi si4kite.Stom Czenitel i Ndoe ne mojete da biete...igral sum vs tqh i s tqh.Ediniqt otdavna ne djiti brood , ina4e na wc3 se otvarqt ne6to.

Sega moje da ne sum vuv forma , navremeto bqh.

 

P.S 2 tossa team mislq che 2v2 e ebst.

ехехехех 6то говориш в единствено число ??? и двамата неиграем бруд от доста време (спомням си последно когато с теб бяхме тийм и ги порихме в хоффа .. бтв и от тук идва и п.с.-то :) ) а също така и двамата се отваряме и на wc3 .... кой на стандард гейм (ндое) .. кой на дота (ценител) ... жалко че и двамата ти сипваме обилно да ядеш и от двата вида игрици :) :punk :punk :love :love ади със здраве ... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аре довечера и аз мога да дойда да играя :) ама ся кат влезнах в сървара нямаше никой. Аз съм с версия 1.13 :D Да знаете че съм слаб :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Психар няма да се джафкаме ся , даже ще бъда доволен да ти пръсна менерката на лост и още по доволен като ги качиш :) кажи само час и ще жулим здраво ;)

Link to comment
Share on other sites

МуХаХаХа бил във форма :confused ... :) яко смех наливаш обаче ... а тва че си играл с нас и срещу нас ... не те прави някъф добър .. просто поне когат съм играл срещу тебе .. независимо 2-ки или 1-1 .. винаги си губел пич ...

ама най ме кефи тва че ... баж най-големия ламер ... тръгнал да говори как другите немогат да играят ..... типично .. ако не говориш така .. то просто няма да си денис...

ае hf :inqn

Link to comment
Share on other sites

:) нямате си представа на ден по колко пъти бива нареждан тоя Тhief в irc ;) мн смях с тва момче ... особено като играе и пада ... в 99% от слу4аите ... само малко да го бъзнеш и се пали ... полудява честно :) "насираме" с Hewitt (NDOE_) ... треа някъв друг лог да постна ... да го видите ламера как се оправдава постоянно и тем подобни :) :woot :woot B) B)

 

 

 

 

ахаха пост-а е с цел ... да полудее и във форума .. не само в ирс :)

Link to comment
Share on other sites

btw гледам.. доста желаещи има за 1vs1 ... ако има по-сериозно моеже да уговорим нещо ...

 

предния пост .. рулира :woot :tongue :devil :P

 

P.S. NDOE_ ... (a.k.a. Hewitt)

Link to comment
Share on other sites

E tva ve4e me qdosa.

Ne6ta da se po4vat razpravii oste po malko vuv forum.No @NDOE , ne samo sum igral vs vas a sum vi ma4kal navolq spezialno tebe , tva 4e sq ne igraq e otdelen vupros i 4e si reshil da se poizfukash - su6to e otdelen vupros.

Kolkoto do mnenieto mi za vashte skilzz , nqma smisul da se lujem , malko sa dobrite igra4i tyk.

@utrepko samo kato ti 4eta postovete i neznm ima li smisul za 1v1 , moje bi 2v2 ima , ni6to li4no 4ove4e.Kazvam si mnenieto. peace

 

@Ev4o pi4 oste taq ve4er ako iskash da si uredim nerazbiratelstvata a?

Koi koi narejda v irc neznm , mislq ot narejdash izlizash nareden vinagi.

Link to comment
Share on other sites

btw гледам.. доста желаещи има за 1vs1 ... ако има по-сериозно моеже да уговорим нещо ...

P.S. NDOE_ ... (a.k.a. Hewitt)

Хаха аз с тебе 1в1 неща.... :cry :(

 

.

@utrepko samo kato ti 4eta postovete i neznm ima li smisul za 1v1 , moje bi 2v2 ima , ni6to li4no 4ove4e.Kazvam si mnenieto. peace

Окей, има само един начин да решим спора-довечера 1в1, първо искам да изям @Психара обаче, после с тебе, а после ще направим 2в2-ти и Психара в мвне и @Найтулф

Link to comment
Share on other sites

не се палете ся :) казвате час играете , после си наливайте квот си щете :blink: тая вечер към 8 сигорно ще съм онлине ако има желаещи за 1в1 => Лс :)

Link to comment
Share on other sites

Предлагам довечера в 20-21 часа да се видим всички, които спорихме-аз, @Найтулф, @Ценителя, @Ендо, @Тиеф и @Психара за да видим как ще играем.Първо 1в1-тата ще оправим(кой с който се разбра там да играе, а после да направим и тииймове, ще е по интересно.

Link to comment
Share on other sites

Абе много несериозници бе... Толкова хора щяха да идват... Психар, да не се изплаши нещо бе?

 

Thief, кво ти пречи да си го дръпнеш?

Link to comment
Share on other sites

Абе много несериозници бе... Толкова хора щяха да идват... Психар, да не се изплаши нещо бе?

 

Thief, кво ти пречи да си го дръпнеш?

Еми .. аз си бях в Хеадофф-а... А и не съм казвал нищо за теб.. Само с Утрепко говорих за 1вс1... С никой др...

Link to comment
Share on other sites

за прогеймарите да кажа че на 15-ти ще почнат квалификацийте за вцг , късмет на нашата машина тиеф , който едва ли ще испуне шанса :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...