Jump to content
BulForum.com

StarCraft: Brood War


KnoppiX

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Значи 1-во: ъпдейтваш до версия 1.12

2-ро сваляш ей това gateway editor

3. Отваряш едитора и за IP пишеш play.evrocom.net

След тва си правиш акаунт и си готов :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Понеже вече всички в сървъра вече обновихме на версията 1.13, ето ви пача, а ето ви и лоудъра на 1.13.Надявам се знаете как се прави(ако не, пишете ПМ)

И един призив!Влизайте по-често бе!Тая игра е класика и е супер интересна, а освен това всяка вечер се събираме около 5-6 човека и праим мелето.Айде, който се мисли за добър да влиза редовно, за да правим по големи игри(4в4 да кажем).

Link to comment
Share on other sites

аз също искм да се пробвам не съм я играл тая игра от години но нямам broodwar от каде да я сваля :confused и ако имам време ша по цъкаме с голямо желания ще се пуцаме :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хехех и ние сме двама балъка ;) в 9 4аса среща в плей.евроком.нет :) дано се съберем за 4в4 ... btw този линк за ъпдейта който си дал ... ба4ка :) ама .. е стар ... след като ъпдейтнах .. и при проба да влезна в европа ми показа и почна да се сваля още един пат4 ... та моя съвет е .. и да нямате европа .. пак става да си пуснете ... и да ви свали най-новия па4 :) гл ... само треа да имате търпение да ви го свали ;)

Link to comment
Share on other sites

В кой сървър да влизаме?

Ами аз досега всичко това, което съм писал по-горе, го имам предвид за еврокомския сървър(play.evrocom.net).Иначе в Хеъдуф-а си играйте колкото искате, аз в нашия форум пиша, за да се събираме повече хора в еврокомския(не ме кефи да джагам в Хеъдуф, а пък и много бъгва).Днеска примерно бяхме 8, даже по едно време 9 човека(появиха се двма нови, които така и не разбрах от форума ли са или не, моля пишете си и никовете на бруудата, да се знаем).

Link to comment
Share on other sites

ггагага .. поиграхме малко ... коментарите от вас ;)

@Czenitel=Broodwar king, а партньора(Hewitt) му също не беше зле.Една победа не можахме да им вземем(с @Бате Пешо).@Czenitel, другия път ша джагнем 3в2, ще си вземем един стар познайник за нас и ще ви разцепим, той е горе долу колкото нас добър, ама ша си напраим цака и ша ви бъгнем. :bgrin: :D

А между другот втората игра можеше и да ви бием, ама @Бате-Пешо не ме слушаше, аз исках от него да прави само по въздух, а той...направил 5 корсари радва :angry1 , ти ми изтрепа овритата и оттам почна багнята за нас.Иначе аз по земя бях unstopрable- Хидри+Гардияни и на всичкото отгоре скорпиончета имах да прая мизерии.

Link to comment
Share on other sites

I smell lamers here  :)

Ами ела довечера, ако се мислиш за много добър, то и нас с @Бате Пешо на 2в2 никой не можеше да ни бие тука досега, ама снощи @Ценителя и @Ендо ма френдо ни разцепиха.

Link to comment
Share on other sites

haha.Da vi igraq sam ?

Teq sa lameri , ne gi gledai.

Хаха ламери били...Като играхме 2в2, бяхме общо 5 човека.Имахме си и един обзървър.Всички му дадоха съответно Allies i Vision(демек вижда какво си пишат и двата тийма) и след играта обза ми каза, че Ценителя и Ендо за цялата игра само 3-4 пъти са си чатили, което значи, че тея хора играят от бая време и са страхотен екип.

Ами айде влез тая вечер де.Ако наистина си по-добър от тях, може 2в1 да направим. :devil

Link to comment
Share on other sites

haha.Da vi igraq sam ?

Teq sa lameri , ne gi gledai.

сигорен съм че си много зъл о.0 Ти си симпли дъ бест като закулиш входа и псунеш 12 литища нали :rolleyes: Ние с такива не мойем да се мерим ...сори :wacko:

Link to comment
Share on other sites

сигорен съм че си много зъл о.0 Ти си симпли дъ бест като закулиш входа и псунеш 12 литища нали  :rolleyes:  Ние с такива не мойем да се мерим ...сори  :wacko:

Еми човека си има тактика.. Не мога да разбера какво ти пречи. Така може. Така играе! А и е доста добра... Това , че ти не можеш да дадеш на 1 zealot да атакува по нещо вместо да му дадеш атк. до края.. Тва си е чисто твой проблем. :)

Link to comment
Share on other sites

Хаха, праскаш се теран - яко siege на входа зад 2 бункера с доброто старо теранско закулване. Ест като най-големи професионалисти играете на BGH, за да не се налага да си търсите други бази. И почвате да правите батали ;) нема бутане братче...хахаха :)

 

С ей такива ламета е пълно из бнет...В началото много им се дразнех, щот много лагват играта така, ама после им свикнах и си ми беше кеф да си ги пукам :P

 

Тва отдавна ся вече нема с кой да се играе ... за жалост...

Link to comment
Share on other sites

Еми човека си има тактика.. Не мога да разбера какво ти пречи. Така може. Така играе! А и е доста добра... Това , че ти не можеш да дадеш на 1 zealot да атакува по нещо вместо да му дадеш атк. до края.. Тва си е чисто твой проблем. :)

Колега като не я играеш тая игра не се прави на разбирач.Тука не става въпрос да се дава на зийлота да атакува по нещо, а става въпрос за тактиката на ламера-задръства си входа с кули и отпред слага зийлоти.По този начин докато ти удряш по неговите зийлоти кулите отзад правят демидж и те е*ат у газо.

Тази тактика може да се преодолее по поне 32546 начина(дали с танкове, дали с рийвър, дали с гардиян, дали с дроп....Ако @Тиеф се кани да ми играе така, чакам го в еврокомския сървър за да го откажа от нея. :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя Thief ... може да не се дъха толкос след като го бия с vision ... за него няма кво да коментирам повече ... а за запушването .. не знам кво ви пречи .. примерно аз като играя ... и някой кат тръгне да ми се запушва ... едва ли ще издържи след 7-ма 8-ма минута .. и играта ще е приключила доста бързо

 

P.S. .. сорка че прецаках очертаващата се игра последния път ... но възникнаха едни работи .. ;)

c ya

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...