Jump to content
BulForum.com

StarCraft: Brood War


KnoppiX

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Ся. Мен ми е ясно, че онова е irc канал. толкоз тъп не съм. Мисълта ми е, че те имат техен си батъл нет сървър. Който предполагам няма нормален начин от играта да се закача за него, ами ще ми трябва някакъв лоудър. Тоя момент ми се губи.

Link to comment
Share on other sites

Не ти трябва лоудър за целта. Влез в канала и ще ти обясня, лесно е. Не искам да се популяризира чак толкова бнет сървъра, щото няма да издържи много хора.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:music Ne znam oba4e vyv battle.net ima vse o6te super mnogo hora koito haresvat tazi igra, az sym edin ot tqh no nikoi ot priqtelite mi ne q igrae. Ima li nqkoi koito vse o6te da igrae Brood War.... :wacko:

az igraq eto skype ivo_martensa

 

:music Ne znam oba4e vyv battle.net ima vse o6te super mnogo hora koito haresvat tazi igra, az sym edin ot tqh no nikoi ot priqtelite mi ne q igrae. Ima li nqkoi koito vse o6te da igrae Brood War.... :wacko:

eto skype az igraq ivo_martensa

Link to comment
Share on other sites

Пич... мнението, на което отговаряш е написано на шести декември, две хиляди и трета година (6.12.2003). Как мислиш, дали е актуален въпросът все още?

 

Ред: Боре, шушумиго, това е темата за StarCraft 1.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft#p/u/3/uwLsmi9VE2U

 

Ако след тази игра някой ми каже, че псионик сторм НЕ Е най-унищожителното нещо в Старкрафт, просто ще го фрасна с чук по главата :)

Аз не бих могъл да издържа психически при такова развитие. Евала и на двамата играчи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Мне, има всякакви програмки, обаче нито една не върши работа.

Dxwnd - може да пусна blizz игрите в windowed мод, но това едва ли ще ти е от полза.

Resolutionhack - може да си избираш резолюция с която да играеш.

Resexpander6 - позволява да играеш с по-голяма резолюция от нормалната.

 

Е хубаво, ама не ти решават проблема, пък и всичките са ужасно бъгави и само ще се нервиш ако тръгнеш се занимаваш.

Link to comment
Share on other sites

Или нещо още по-лесно и за без пари, не си взимаш такъв монитор и толкова!

 

_________________

 

При мен си върви перфектно пък нямам бутонче! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Въпроса с резолюцията е, че като се пусне на широкоекранен - изгледа в играта се разтяга, при което мишката почва да се движи неравномерно - по-бързо по оста 'х' и по-бавно по оста 'у' поради разтягането. От което контрола ми отива на кино.

 

П.П. Опитите ви да бъдете забавни се провалиха ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямаш ли 4:3 + "keep aspect ratio on resize" в менюто на картата (което ще сложи бордър от ляво и дясно)? И все пак върши работа.

 

А, хаковете за резолюция дори и да проработят в твоят случай е гадно, защото виждаш по-голяма част от мапа и това един вид ти е предимство, което дори пречи, когато не си му свикнал. За това аз я играя на windowed с dxwnd, което пак е гадно.

Тея близз така и няма да вкарат high resolution sprites в играта, а сме 2010 вече.

 

П.П. Обещавам другият път да бъда забавен, не че си държа на обещанията де, то хумора в тоя форум си отиде преди много време... амин.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...