Jump to content
BulForum.com

StarCraft: Brood War


KnoppiX

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

А , колекцийка хехехе ! Ти имаш ли такова копие на бруудлар ! Ако имаш оригиналния диск айде да ми направиш едно копие , че аз на него не мога да намеря ! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам оригинална цялата ;) Едно време си я намерих като играех, ще ви кача скоро оригиналния диск на патча за бруда, нали това ви трябваше?

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда, има го оригинален brood в data-та.

ТУК

И преди да намеря това имах диск на brood с филмчета и музика и всичко, но трябваше да се краква играта, а и накрая финалното филмче на протосите имаше бъг :) Този от линка е точно оригинален.

 

PS Някой от вас играе ли в хедофф?

Link to comment
Share on other sites

a we az cikam samo headofff :P :P

 

ako nekoi cika tam da mi pi6e az sam KLE4KA ili KLE4KA[FG]

 

 

 

 

A55A551N80R predi igrax s teb v hoffa 1v1 mislq 4e be6e ZvP i mi kaza 4e kat svar6i igrata 6e mi kae6 koi si! kaza 4e si u4il v U-6teto Raina Kniagina kato malak i ot tam si me znael!!! pls kai koi si!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znam 4e izglejda naivno i glupavo ot moq strana no ako nqkoi ima org cd key i ne go polzva i ne smqta da go polzva :)... ta ako moje taka de da mi go dade free da si cukam b.net puk ako nqma takiva dobri horica zdrave da e :)

Link to comment
Share on other sites

znam 4e izglejda naivno i glupavo ot moq strana no ako nqkoi ima org cd key i ne go polzva i ne smqta da go polzva :)... ta ako moje taka de da mi go dade free da si cukam b.net puk ako nqma takiva dobri horica zdrave da e :)

Key-овете са оригинални във тоя файл ^. Аз влезнах малко в bnet и е супер умряла работа. Headoff-a с всичкия си лаг е много по-добре, поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Отваряш с notepad и си готов ! ;)

10х забелязах ги каде са били , мн благодаря

 

П.П. само единия бачка ама той ми стига другия пише че е disabled oт blizzard :>

Link to comment
Share on other sites

Незнам точно как е там в близард ! Може да го е изписало , защото аз използвам единия ! Все пак са оригинални и може да си инсталираш играта ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

На мен самото пачване никога не ми е правило проблеми :unsure:

Пробвай с преинсталиране на играта :) Ако не стане с тоз 7x patcher де

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може ли да се играе без инсталация? Да копирам вече инсталирана игра на диск и да я пусна от друго ПЦ?

Link to comment
Share on other sites

Само регистрито за крака ще трябва да оправиш. Преди поне само това трябваше да се направи и тръгваше без проблем.

Link to comment
Share on other sites

При мен си тръгва без проблеми след чиста инсталация на уиндоуса, така че и регистрите няма да ти трябват. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

та значи, проблема ми е следният: свалям някакъв торент със старкрафт. Файлът е .iso. Моунтвам го в даемон туулс и би трябвало всичко да е ок. В смисъл, играта да си тръгне на аутоплей. Но и в cd-drive, там където трябва да е моунтат, няма и помен от старкрафт. Файлът е с обем ~700mb. Реинсталнах даемон но не. Any ideas ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...