Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply
Е какво толкова :) , гледай утре сестрата на някой да не цъфне тука :lol:
То ако е само сестра - пак бива, ами да не е нечие гадже, че тогава ще има въпроси от типа: "От каде я имаш тая снимка?"; "Познаваш ли я?" и т.н.татък :)
Link to comment
Share on other sites

Коя е мерито :unsure: Май само аз не е знам :D

 

Mисля, че е Мариана. Момичето което mortal_dreams показа.

 

Какво пък се пее за нея? Тя преди 1 година и половина си беше съвсем нормално момиче.

Link to comment
Share on other sites

пич, това е братовчедка ми ! :bgrin:

Пич, ти за Трайко Костов чувал ли си? :)

 

И сега zlobil ще ми се нахвърли, но рискувам, защото от доста време се стискам...

 

 

Абе някаква нова мода ли е излезнала... Нещо Луната влезнала в Сатурн ли... Много голи мацки в чатовете.... Майко...

Link to comment
Share on other sites

Mисля, че е Мариана. Момичето което mortal_dreams показа.

 

Какво пък се пее за нея? Тя преди 1 година и половина си беше съвсем нормално момиче.

 

да бе кво се пее за това мери :D

 

Пич, ти за Трайко Костов чувал ли си? :)

 

И сега zlobil ще ми се нахвърли, но рискувам, защото от доста време се стискам...

Абе някаква нова мода ли е излезнала... Нещо Луната влезнала в Сатурн ли... Много голи мацки в чатовете.... Майко...

 

същност нямам идея защо да ти се нахвърлям..... не можах да схвана смисълът на поста ти :bgrin:

 

885817.jpg

885821.jpg

745291.jpg

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако на колата която кара ТАЯ е нейна бих и станал гадже - само заради КОЛАТА :)

 

със тоя чупен антирадар от руския пазар, може да иде да се скрие някъде с тая кошница ;)

Link to comment
Share on other sites

със тоя чупен антирадар от руския пазар, може да иде да се скрие някъде с тая кошница ;)

 

Ако Бентли е кошница то сигурно само Ролс Ройс може да се нарече кола :punk

 

А кви са тея простотии аз тая е познавам,тая ми е комшийка,тая ми е братовчедка........ :wacko: И кво от това ? Сега очаквам някой да се включи и да напише ей на тва съм аз :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако на колата която кара ТАЯ е нейна бих и станал гадже - само заради КОЛАТА :)

 

само заради колата ли..... ;)

предлагам сега да и пратим наши снимки и тя да си избере :D

Link to comment
Share on other sites

По-добре да и пратим снимки на кинти,метнати върху маса ;) Да зарежем майтапа,но много се кефя на такива мръхли-позират като за световно в някви лъскави каруци,но за жалост само като имат абитуриентски бал.И са добри актриси бе-ше кажеш,че цял живот се возят в яките коли,а после ги гледаш сервитьорки в долнопробни дупки :D

Link to comment
Share on other sites

Ако Бентли е кошница то сигурно само Ролс Ройс може да се нарече кола :punk

 

А кви са тея простотии аз тая е познавам,тая ми е комшийка,тая ми е братовчедка........ :wacko: И кво от това ? Сега очаквам някой да се включи и да напише ей на тва съм аз :lol:

 

 

Хмм, аз пък си мислех че е голф 2-ка, това ми е мечтата, един ден да имам такава (голф2ка) :love

Защо се очудваш на реакциите "тая ми е еди каква си" аз ако сложа снимка на сестра ти, ще си направиш пас сигурно ;)

Link to comment
Share on other sites

Това ми прилича на онея карикатури "Открийте разликите".
Тази като й гледам сурата имам чувството, че в родата й е имало коне...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...