Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

аре стига ле възмотен съм от повечето от вас.Хай-хубавата е николчето а има снимки на момичета толкова грозни,че даже и за един път не стават. ;)

 

http://flirt4e.com/picgallery.php?u=25113 ето вижте една малка сладурана и е от пловдив. ;)

 

 

edit: за сега от всички най ми харесва моето си предложение според мене за сега то води във всичките класации :

 

gallery_2386_8_29800.jpg

аре стига ле верно ли си мислиш че това момиче е номер едно в тази тема :lol: верно е хубава ама чак пък толкова.BTW николчето е 1000 пъти по красива ;)

Link to comment
Share on other sites

Щипкаш ли смока като гледаш Николчето? :D Вярно е,че има ужасни снимки в темата,ама аре да се поспреш с точенето на лиги пред някви евтини пикли,дето са модни пред пуберите.

Link to comment
Share on other sites

аре стига ле верно ли си мислиш че това момиче е номер едно в тази тема :lol: верно е хубава ама чак пък толкова.BTW николчето е 1000 пъти по красива ;)

Шшшш тука няма да са разберем. Ваня е уникално красива жалко само че не съм е виждал от бая време....

Link to comment
Share on other sites

значи има си тема за наи секси дупе , наи секси гърди , наи секси мацка , мъж и така нататък ама никъде не видях да има тема за наи секси бг момиче , хайде сега сте вие покажете вашата фаворитка без значение дали сте я изровили от флирче или другите там саитове за запознаства .....

моля всеки пост да съдържа снимка коментарите са излишни

 

edit: за сега от всички най ми харесва моето си предложение според мене за сега то води във всичките класации :

 

gallery_2386_8_29800.jpg

 

 

Тази мадама трябва да е от Бургас и аз я имам в компа

Link to comment
Share on other sites

пък толкова.BTW николчето е 1000 пъти по красива ;)

ами да смятам понеже и двете ги познавам и мога да преценя коя повече ми харесва , това че едната се е снимала в плейбой не я прави " ебати богинята"

а да не говорим че на тези снимки е толкова гримирана и натокана че няма нищо общо с реалноста...или ще отречеш...... :D

еми затваряйте я то и без това не ми са гледат грозни мутри :D

не може всичките момичета да са като "николчето"

 

Тази мадама трябва да е от Бургас и аз я имам в компа

да ама не е ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Повечето момичета дотук са... Не искам да правя кофти изказвания, обаче разберете че на всеки гаджето му или сестра му, или най-добрата му приятелка не може да се мисли за "най-секси бг момиче"! На този етап гласът ми отива за момичето от първия post. И за да не твърдите че само спамя - давам друго предложение... ;)

 

008321_119432.jpg

Link to comment
Share on other sites

efivalaz6.jpg

От ляво приятелката ми :love

Изтрий го тва докато в време...
И аз така ще те посаветвам! И не, защото момичето не ми харесва - готина е, а защото ще отнесеш много неприятни коментари от всякакъв тип!
Link to comment
Share on other sites

efivalaz6.jpg

От ляво приятелката ми :love

 

И аз така ще те посаветвам! И не, защото момичето не ми харесва - готина е, а защото ще отнесеш много неприятни коментари от всякакъв тип!

например, че се е набутал и е трябвало да гризне другата ли? щото аз оттам бих започнал.... ама ще спра дотук.

Link to comment
Share on other sites

И аз така ще те посаветвам! И не, защото момичето не ми харесва - готина е, а защото ще отнесеш много неприятни коментари от всякакъв тип!

 

Мерси трябваше да го знам по рано но както се казва Ни мъ Ибе :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...