Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Изчистих мненияти без снимки в темата. Надявам се да няма недоволни. Мненията не са изтрити. Преместени са извън темата.

Link to comment
Share on other sites

Приятелката ми

 

Представяте ли си какво ще стане, ако кажа някоя друга хахахахах

 

Приятелката ти или сестра и? Ама то, всъщност е все едно:) Нали са близначки... :P

 

И за да не съм съвсем офтопик, нещо от времето, когато киснех доста в IRC...

 

lessexf163py1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Злобил, тия двечките последните нещо греди ми се струват. Нали за най-секси момиче беше темата, а не за най-голо БГ момиче снимано с личен фотоапарат.

Link to comment
Share on other sites

е и на мен не са ми по вкуса ама кво да се прави :wacko:

ето ти едно предложение специално за тебе ;)

gallery_1517_99_21369.jpg

 

Мерси. :D по принцип си падам по чернокоси, но и тази няма да я върна. тя българка ли е изобщо? и ако да.. от Пловдив ли е? На колко години е? Познаваш ли я :)

Link to comment
Share on other sites

на 1 приятел братовчедка му май от стара загора , за годините не съм много сигурен

 

и айде нали си мой човек ето ти и една чернокоса

gallery_1517_99_10029.jpg

Link to comment
Share on other sites

е и на мен не са ми по вкуса ама кво да се прави :wacko:

ето ти едно предложение специално за тебе ;)

gallery_1517_99_21369.jpg

еех...защо не съм прашка на това дупе :P

Link to comment
Share on other sites

[off]

 

Тази случайно да е (била) с nick malkata_glezla или нещо от сорта? Софиянка, 16-17г.?

 

[/off]

Neznam kakva e bila ama e ne6to neveroiatno zlobil poznava6 li e ?

Link to comment
Share on other sites

:angry1 така ли бе професоре я виж в на кой папката в play.evrocom.net са момичетата който поствам тука , флоодер застрелян , не я познавам тая дори и не твърдя такова нещо която си я познавам си казвам не претендирам да се изтъкна че познавам повече момичета от някой си , а пък и ти си може би последния човек на земята който искам да впечатля с нещо и между другото случайно да прочете че мнения без снимка са излишни :angry1 :angry1

 

 

edit : абсолютно всички снимки които съм постнал в темата съм сигурен че са българки , затова моля без постове като на индивида по-горе :angry:

 

edit2: за да не е ПОРЕДНИЯТ ФЛООД ето ви една БЪЛГАРКА

gallery_1517_99_15028.jpg

 

хайде сега сте вие покажете вашата фаворитка без значение дали сте я изровили от флирче или другите там саитове за запознаства .....
Link to comment
Share on other sites

edit : абсолютно всички снимки които съм постнал в темата съм сигурен че са българки , затова моля без постове като на индивида по-горе :angry:

 

Пич айде стига си се ерчил на всеки, който напише нещо. Не може да си сигурен 100% за ВСИЧКО след като една не си снимал ти. И да не се надцакваме със снимки отпреди много години като някои от последните ти, защото имам 2.5 ГБ снимки на БГ момичета от разни чатове, сайтове за запознанства и др. Не смятам че е нужно обаче да си играя да ги слагам - повечето може би са видяни. Старай се да слагаш нови неща (гледам имаш потенциал) - старите са известни.

 

ЕДИТ: Една персонална молба - разкарай тая грозна потна свиня в червено от главния пост - разваля красотата на момичето отдолу най-малко

Link to comment
Share on other sites

не се "ерча" на всеки ама тоя ме изнерви , снимките са от там където каза но са от МОЯТА пак повтарям моята папка просто там се качват наи-лесно и понеже ни се явява нещо като локален се зареждат много по-бързо никога не съм казвал че познавам всичките момичета по-горе из странизите някои ги познавам наистина без значение дали ви се вярва или не , молбата ти е изпълнена "свинята" вече я няма :P

 

gallery_1517_99_6221.jpg

 

и още една моя позната - Николета Лозанова , момичето спечелило playmate на playboy

снимките са от флиртчето просто нямам други нейни но николета я познавам от много години ( от едно село сме )

932294.jpg

932293.jpg

 

наистина е голяма сладурана но в момента в това и състояние няма нищо общо с действителностаа , жалко че нямам снимки на които още не е изцяло руса да видите каква е разликата на мене лично тогава повече ми харесваше и за пореден път се убеждавам че грима и прическите които правят на "знаменитостите" ги променят до неузнаваемост :wacko:

Link to comment
Share on other sites

наистина е голяма сладурана но в момента в това и състояние няма нищо общо с действителностаа , жалко че нямам снимки на които още не е изцяло руса да видите каква е разликата на мене лично тогава повече ми харесваше и за пореден път се убеждавам че грима и прическите които правят на "знаменитостите" ги променят до неузнаваемост :wacko:

 

Aз също я познавам, но за разлика от теб имам нейни снимки отпреди 2 години :)

 

 

 

HPIM0715.JPG

 

 

Ще ми пратиш ли акаунта и във флиртчето на PM ако обичаш :)

Link to comment
Share on other sites

Еми реших и аз да пиша в тая тема...

Ето и моето предложение на най-красиво БГ момиче :)

 

Малко тряа да цъкате с мишката за да го видите но...

Т'ва е сайта!!!Като влезете цъквате на топ модели и давате жени след което долу ви излизат 3 точки вие натискате 2-рата и гледате за Лучия Стефанова!!! Спрях се на това момиче защото се отличава от другите с пищтна фигура и страхотен интелект...Т'ва го казвам не за друго...не се хваля но я познавам лично :lol: :D Тя ми е брачедка :D Много красиво и много умно момиче... ;)

 

Е?

Link to comment
Share on other sites

@KyPo снимка нещо не видях..... :sayjin

@асд първата ми хареса

 

ето едно предложение :

нищо кои знае кво ама поне е българско

gallery_3387_6_3614.jpg

тая как я бива :love

gallery_3387_6_119127.jpg

КЪде ги намери е ебати :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...