Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

Не си правя самореклама, това е снимка (на която не съм аз, ако не сте разбрали), която много ми харесва, имам предвид мацката на прозореца. Никакви надежди не са ми разбити, просто мъжете преди да помислите, коментирате. И рисунките, и снимките на сладураните, които съм посочила не съм ги правила или обработвала аз. Някой ще ми разясни ли за каква самореклама става дума?! Моя снимка има само в "Качете си снимки, да ви видим мутрите". Ако гледайки картинките и рисунките, сте видяли и моите снимки, това си е лично ваше решение и проблем. Съвестта ми си е чиста. И нямам толкова голямо самочувствие, както (неизвестно защо) се опитват да ме изкарат в този форум... Ако някой иска да не пиша вече, ок, свободен е да го каже, ще се съобразя.

 

 

 

Ти пък сега кво им се връзваш.Не харесват снимката теглиш им една и тва е. ;) Мен самата снимка ме кефи :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Недей пиши повече.

Ако имаш нещо лично против мен, има ЛС-та за тази цел. Регнала съм се във форума не за да се заяждам с някого, а ти? Вярно, че съм нова, и какво от това, нямам мнение ли, какво? Като не искате да ви се вързвам, не се заяждайте... Сякаш нещо лично съм направила на някого :confused

Link to comment
Share on other sites

Харабия, колко пъти съм виждал да карате съфорумки да пускат снимки, сега една направи това и искате бан... Кво? :unsure:

 

Между другото, според мен Антарес се бъзика, ама както и да е, ваши си отношения.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш нещо лично против мен, има ЛС-та за тази цел. Регнала съм се във форума не за да се заяждам с някого, а ти? Вярно, че съм нова, и какво от това, нямам мнение ли, какво? Като не искате да ви се вързвам, не се заяждайте... Сякаш нещо лично съм направила на някого :confused
Не бе, рожбо (казвам го най-добронамерено). Просто създаваш прецедент и това са неминуеми реакции. Не се засягай, ами отдели малко време да прехвърлиш постовете на коментаторите - ще ти стане ясно кой кой е и колко струва. Не са лоши момците тук, само са малко грубички понякога. Antares е свястно момче (само се крие зад маската на цинизма) и едва ли има нещо против теб.

Добре дошла в нашия форум :) .

 

П.П. Абе форумци, такова ли ви е отношението към малкото дами тук, бе?

П.П.П. Моля за извинение за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, рожбо (казвам го най-добронамерено). Просто създаваш прецедент и това са неминуеми реакции. Не се засягай, ами отдели малко време да прехвърлиш постовете на коментаторите - ще ти стане ясно кой кой е и колко струва. Не са лоши момците тук, само са малко грубички понякога. Antares е свястно момче (само се крие зад маската на цинизма) и едва ли има нещо против теб.

Добре дошла в нашия форум :) .

 

П.П. Абе форумци, такова ли ви е отношението към малкото дами тук, бе?

Щом такива са реакциите, дали си заслужава изобщо да гледам други мнения на съфорумците?! Достатъчно съм образована, за да ми стане ясно, че това е супер елементарна реакция. Най-лесно е да се напада човек, това го знам, но защо стана всичко. Де да можех да кажа : Добре заварили, мили съфорумци... Ако искате да се помирим, а?! Да постъпим зряло. Всеки си поства каквото иска все пак. И аз мога да съм цинична и саркастична, но нямам нищо против никой. Нека поне запонем с добро...

Link to comment
Share on other sites

Беше... Който я е направил за лични разговори и нападки, той да си я оправи... Аз си постнах моите снимки. Ако все още има коментари по тях, моля - ЛС, за да не се четат от останалите всички глупости по мой адрес.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Абе форумци, такова ли ви е отношението към малкото дами тук, бе?

 

 

дами ..... какво беше това .... нещо за ядене , май някаква вафла :lol: :lol: :lol:

 

 

едит : май е време вече да си лягам :lol:

едит2: новата иконка е извънземна , май съм пристрастен вече към нея :lol:

Link to comment
Share on other sites

@alchemy шт! Може и да ти повярва! Нека си остана злобния простак, повече ми приляга ;]

Всеки си поства каквото иска...
Това направих и аз. Ти самата даде опция, от която се възползвах...
дами ..... какво беше това .... нещо за ядене , май някаква вафла :lol: :lol: :lol:
Марципанче... като "кума лиса" :)

 

Иначе, за да сложа край (надявам се) на офтопика - ето една риба... нали риби трябваше да постваме тука (или сами да се постват):

photo2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това е за да не заглеждате много темата.Иначе Лора Караджова - напълно съгласен.

http://fc03.deviantart.com/fs23/f/2008/006...by_borissov.jpg

Ако ви е харесала важите галерията на borissov в deviantart.com ;) супер фотографии прави този човек, горд съм, че е българин.

Link to comment
Share on other sites

Тук съм забелязала, че ви прави кеф да се заяждате с противополжния пол. ;)
Баси тъпаците, майна! Ужас!

 

Редакция: Йорик, мадамата кърти!

Link to comment
Share on other sites

Kristin%20kreuk%20hot.jpg

Kristin Kreuk :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...