Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Извинявам се за офтопика, ама едната от тия двете в едното има усмивката на Жокера от Батман първа част... което е зарибено, като се замисля :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Да се беше лепнала в "Секси Българките", а не в "Най - зарибена мацка"... Не казвам нищо лошо за детето, просто не е конкуренция на предишните 27 страници. :)

Link to comment
Share on other sites

Не си правя самореклама, това е снимка (на която не съм аз, ако не сте разбрали), която много ми харесва, имам предвид мацката на прозореца. Никакви надежди не са ми разбити, просто мъжете преди да помислите, коментирате. И рисунките, и снимките на сладураните, които съм посочила не съм ги правила или обработвала аз. Някой ще ми разясни ли за каква самореклама става дума?! Моя снимка има само в "Качете си снимки, да ви видим мутрите". Ако гледайки картинките и рисунките, сте видяли и моите снимки, това си е лично ваше решение и проблем. Съвестта ми си е чиста. И нямам толкова голямо самочувствие, както (неизвестно защо) се опитват да ме изкарат в този форум... Ако някой иска да не пиша вече, ок, свободен е да го каже, ще се съобразя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...