Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

STEALTH

 

Един от малкото добри екшъни излезли напоследък - много добри ефекти, има смисъл и оригинални идеи. Става въпрос са нов вид изтребител с изкуствен интелект, който не се нуждае от пилот, но нещата се объркват... Препоръчвам ви да го гледате на кино или поне на голям монитор и добри тонколони или просто ще се загуби чара на ефектите...

 

Оценка 8.5/10

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

red eye

сичко става на един самолет (edit: всъщност не всичко)

един чичко иска да атентува друг чичко

и за тази цел му трябва мадамата , която не се дава туко - така

7/10

Edited by noxious
Link to comment
Share on other sites

FALLEN

 

 

Cast:

Denzel Washington .... John Hobbes

John Goodman .... Jonesy

Donald Sutherland .... Lt. Stanton

 

'Дензъл Уошингтън, Джон Гудман, Доналд Съдърланд и Ембет Дейвиц са в главните роли на трилъра "Падналият ангел". Джон Хобс е ченге от отдел "Убийства". Заедно с партньора си Джоунси успяват да заловят жесток сериен убиец, присъстват на процеса срещу него и стават свидетели на екзекуцията му. Много скоро двамата се сблъскват с нова поредица от убийства, извършени по същия маниакален начин. В хода на полицейското разследване се появяват косвени доказателства, уличаващи Хобс в убийствата. Той е принуден да се обърне за помощ към професор по теология, който му разкрива разтърсваща истина...'

 

Филмчето наистина е добро,изненада ме приятно.Отличава се с прекрасна актьорска игра.Препоръчвам го на всички ;)

Link to comment
Share on other sites

Ice princess(2005) - Сладко филмче,прекрасно за губене на времето и за почивка.Свежичко,става въпрос за една сладурана,която....открива,че много я бива във фигурното пързаляне иииии :) Вие ако имате желание ще разберете ;) 5.5/10

За Братята Грим ....филмчето е супер B) То от прекрасните актьори :rolleyes: - Хийт Леджър все пак :) :P 8/10

Link to comment
Share on other sites

Е, не съм съвсем съгласен, че е от актьорите... но нейсе.

 

Аз гледах "A history of violence" и ... да, името наистина е добре подбрано. Но, откровено казано, филмът въобще не ме впечатли.

Link to comment
Share on other sites

The 40 year old virgin

Много го хвалиха тоя филм...бил по-смешен от "Американски пай" и от "Ах, тази Мери" взети ЗАЕДНО, дори ми каза някой.Да ама не...има сцени които наистина са смешни и ма хвана такъв смях, че не мога да се спра 2-3 минути, обаче като цяло не е по-хубав от гореспоменатите филми.

Оценка:6/10

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

The 40 year old virgin

Много го хвалиха тоя филм...бил по-смешен от "Американски пай" и от "Ах, тази Мери" взети ЗАЕДНО, дори ми каза някой.Да ама не...има сцени които наистина са смешни и ма хвана такъв смях, че не мога да се спра 2-3 минути, обаче като цяло не е по-хубав от гореспоменатите филми.

Оценка:6/10

Те пък гореспоменатите са едни смешни, смешни...останах без смехувка докато ги изгледам :angry: 40 годишния девственик сякаш е мааалко по-смешен, ама след толкова изгледани тъпи комедии вече всичко ми се размива, немога да усетя нюансите. Поне песничката накрая е култова. Крадена, но култова :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе, не, че нещо ама ти филм с оценка под 8/10 май не си давал, а и коментарите е хубаво да са по-дълги от изречение от 3-4 думи. Айде остави поне оценките и коментарите на тия, които разбират :)

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някаква драма или каквото е там филмче , на което човек може да се разплаче... :cry

Link to comment
Share on other sites

Seven Swords (2005)

Filmcheto e dobar Action

Prosto tiq China / Hong Kong / South Korea pravqt neveroqtni filmi

Оценка: 7.5/10

N00KiE успокои ли се този път не ми е над 8-ца

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам на всички CRASH филма е просто великолепен. На моменти даже се натъжих :cry от доста време не съм гледал такъв филм и не е поредната холивудска боза :sick

Оценка:10/10

Link to comment
Share on other sites

Абе, не, че нещо ама ти филм с оценка под 8/10 май не си давал, а и коментарите е хубаво да са по-дълги от изречение от 3-4 думи. Айде остави поне оценките и коментарите на тия, които разбират :)

Ако във форума има 5000 човека, би имало 5000 коментара и оценки, а ако говорим за "тия, които разбират" надали някога са чували за този форум :wir

Link to comment
Share on other sites

A History of Violence - “С какво изпъква този филм?” беше първият въпрос, който си зададох веднага след като го изгледах. Отговорът, мисля, е в детайлите. Самият филм започва с една напълно нормална сцена, в която две човешки същества водят един нормален човешки разговор и ивзършват нормални човешки действия (е, до един момент...). След това продължава с описването на едно нормално американско семейство, което води страхотен живот. Мъжът в къщата работи една нормална, за забутано в планините градче, работа. Синът е един нормален загубеняк в училище... Всичко е нормално. Предполагам вече ви писна да чувате тази дума, така че спирам. В този момент се случва нещо необичайно на това нормално (аххх, излъгах) семейство – бащата става герой, след като в кафенето му нахлуват двама убийци, чиято цел е да го ограбят. Разбира се, след медийната намеса всичко започва да се променя.

 

Мисля, че тук е мястото да спра с преразказа и да обърна внимание на същността на филма или кое го отличава от масата екшънчета с подобен сюжет. Тук семейството е поставено над всичко и това лесно се забелязва. Всяко действие дава отпечатък върху взаимоотношенията в семейството и това се показва старателно. Може би идеята е била да се покаже и изтъкне фактът, че семейството е най-важно. Кой знае, всеки тълкува филма по различен начин. Освен това на екрана ще видим и един странен баланс между насилие и нежност, кръв и целувки, любов и омраза... Във филма има доволно количество насилие, но то и заглавието го подчертава. В един момент виждате усмивки по лицата на хората, а в друг мозък по земята.

 

Виго играе много добре ролята си на един едновременно обичлив, безскрупулен и някак стеснителен човек. Единствено той блести сред останалите си колеги.

 

Този филм няма да се превърне в хит, но му прави чест, че е различен и общо взето има какво да покаже.

Оценка:5.5/10

Link to comment
Share on other sites

Histroy Of Vilonce, 0,1/10

Много слаб филм, много слаба игра, пълно разочарование. Ако Тандем Видео още ги имаше, това щеше да е достойно заглавие за техния каталог :D Пожелавам му късмет на Виго, че е симпатяга, дано ен сподели съдбата на Илайджа Ууд, койо завинаги ще си остане онзи малък откачен хобит Фродо hohoho

Link to comment
Share on other sites

Charlie and the chocolate factory

 

Много сладко филмче! Даже пухенко! Идва ти да го гушнеш и да го мачкаш, мачкаш, мачкаш! :lol:

(спрях си хапчетата преди месец, това обяснява всичко ;) )

Още отсега предупреждавам - това е приказка, а не игрален филм! :)

Измишльотини, малки подскачащи човечета, много шоколад, летящи асансьори и какво ли още не!

Сюжетът като цяло е предсказуем. На моменти стават големи наредби, прекалено наредени наредби, които мен поне леко ме подразниха. Ама съвсем леко.

Хм, можеше и малко да ги посъкратят песничките на малките подскачащи човечета. Ама и това е бял кахър.

Най-големият плюс ("плюс" като положителна черта, не като звука, издаван при лакомо ядене на шоколад) на тази фантасмагорийка е...а познайте де....Джони Деп!

За начинът, по който играе, е трудно да се кажат думи. Така де, на мен ми е трудно. Ама аз съм неук и непросветен в киноизкуството, така че ми е простено ;)

Страхотен е! Спокойно може да се нареди до Джим Кери с комичните си изпълнения.

Джони по принцип има способността да привлича вниманието на зрителя върху себе си, но тук направо останалите герои не се забелязват! Актьорският му гений направо ги анихилира с яркия си блясък!

.....

Мдам, тъй като взех да се оливам, ще спра дотук. За финал - забавен, стоплящ и много, много пухен филм, идва ти да го мачкаш, мачк.....

(къде ми е Диазепамааааааа......)

 

 

П.С.

RIP, отново ти свалям шапка! Отлична рецензия за A History of Violence!

Мое лично мнение е, че филмът имаше прекалено проточени сцени. Определено е повече от екшън, да речем екшън с щипка елегантност и финес, от гледна точка на това, че не набляга на пуцане, карате изпълнения и наперено държание на главния герой, а набляга повече на психологическия момент, на силата на връзката между героите (добрите). Но все пак - няколкото прекалено проточени сцени ми развалиха всичко. А и сцената със страстния секс на стълбите в стил изнасилване...just doesn't feel right.

Link to comment
Share on other sites

Хех мерси... ама аз щях да пиша и за Чарли, но като гледам по-добре от теб едва ли ще мога да пресъздам емоцията оставаила ми филма :).

 

П.С. Браво за подписа, чакам си оригиналното копие... Как кое? Подаръкът ти за мен като се върнеш :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...