Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

И все пак през цялото време докато го гледах си мислех "Да, хубава история, но предпочитам да я чета, не да я гледам". Винаги съм предпочитала книги когато става дума да се опише и разкаже нещо наистина красиво и дълбоко.

Не съм отрекла книгите,но и никога няма да отрека такъв хубав филм.За мен киното е най-голямото изкуство на света и такова ще си остане,независимо че невинаги може да предаде емоцията.И все пак,се чувствам много по-близо до историята и персонажите. :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Последен offtopic- чувал съм на английски да го казват Иън.

 

Е може незнам...аз мисля, че има 2 различни имена, които се казват по различен начин!

 

Guess Who-имаше някакъв идентичен филм, но сега не се сещам как се казваше.Като цяло филма е забавен.Разказва се за едни влюбени мъж и жена-бял и черна.Оттам нататък следва запознаванео с родителите, които много много не одобряват избора на момчето...има къде да се посмеете, не е като да няма.Препоръчвам го на всеки!

Оценка 7/10

Link to comment
Share on other sites

The Dreamers 9/10

Супер реалистично филмче за трима приятели. :rolleyes:

Не е за хора със слаби сърца, обаче е супер яко!! (само да не си помислите че е horror – нищо общо) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ааа, не знам дали тази тема е мястото, но да попитам.

Наскоро гледах "A Walk To Remember" и разбрах, че е правен по едноимения роман на Николас Спаркс ( Nicholas Sparks ), та се чудех, някой чел ли е книгата и въобще има ли я на българските пазари ( даже и на английски ), и ако е има на български как точно е преведено името.

Edited by DeVoLvEr
Link to comment
Share on other sites

На вниманието на всички веселяци!!!!!! :)

Madagascar (2005) :punk - Ех,откакто излязоха такива свежи анимационни филмчета като Шрек,Немо и Мадагаскар просто ми е много кеф!Това филмче е супер забавно,сладко,готино,прекрасно! Историйка за животинки(Лъв,жираф,хипопоТам,зебра) които тръгват към Мадагаскар ама не нарочно :P от Ню Йорк. Абе определено ще се посмеете на свежите лафове.Препоръчвам ви да го гледате без субс или бг превод,да се насладите на оригинала! :D И отделно че из филма се мотат разни пингвини :D и сладки лемури :D 9/10 :)

Edited by intense
Link to comment
Share on other sites

Love Actually (2003)

 

Страхотен филм!!! Просто думи нямам! Как не съм го гледал до сега не знам.

Edited by Rafaello
Link to comment
Share on other sites

Е може незнам...аз мисля, че има 2 различни имена, които се казват по различен начин!

 

Guess Who-имаше някакъв идентичен филм, но сега не се сещам как се казваше.Като цяло филма е забавен.Разказва се за едни влюбени мъж и жена-бял и черна.Оттам нататък следва запознаванео с родителите, които много много не одобряват избора на момчето...има къде да се посмеете, не е като да няма.Препоръчвам го на всеки!

Оценка 7/10

Идентичният се казва "Запознай се с наще" , а "Guess Who" e абсолютно същия . Който не е гледал първия , сигурно "Guess Who" ще му се стори забавен . Моята оценка е 6/10 ;)

---

между двата за мен "Запознай се с наще" е по-свеж и забавен :mellow:

Link to comment
Share on other sites

На вниманието на всички веселяци!!!!!!  :)

Madagascar (2005)  :punk  - Ех,откакто излязоха такива свежи анимационни филмчета като Шрек,Немо и Мадагаскар просто ми е много кеф!Това филмче е супер забавно,сладко,готино,прекрасно! Историйка за животинки(Лъв,жираф,хипопоТам,зебра) които тръгват към Мадагаскар ама не нарочно  :P  от Ню Йорк. Абе определено ще се посмеете на свежите лафове.Препоръчвам ви да го гледате без субс или бг превод,да се насладите на оригинала! :D  И отделно че из филма се мотат разни пингвини  :D  и сладки лемури  :D 9/10 :)

филмът наистина е мн готин... аз му давам 10/10 и наистина е по хубаво да гледате без субтитри, защото повечето от базиците не се превеждат лесно

Link to comment
Share on other sites

Гледах Monster in Law. Романтична комедийка, в която Джей Ло играе невинна девойка, влюбена в чаровен мъж, който впрочем не е като останалите мъже. Естествено майка му не е съгласна с връзката им и от тук започват комичните ситуации. Става за гледане.

Оценка 5/10.

Link to comment
Share on other sites

Cube Zero-Какво да ви кажа...по-добър от втората част и по-слаб от първата.:D

Лично мнение :)

 

Е за мен са на кантар...аз дори бях писал мнение за 3-те филма. :)

 

Final Destination 1, 2-пиша ги на 1, защото де факто филма е един и същ, само с различни хора и случка.Филма на мен ми хареса доста, няма да го разказвам...просто го гледайте! Заслужава си...

Оценка:8/10

Link to comment
Share on other sites

Bet Your Life (2004)

7736640h-100000.jpg

http://imdb.com/title/tt0381980/

Kato sqlo filma ne e losh

Stava vapros za edin pich koito e zatanal ot dalgove (komarjiq takav) i zalaga jivota si za edna mnogo golqma suma

trqbva da oselee 24 chasa

i pochva edno presledvane strelbi mrelbi aauuu

 

Оценка: 7.5/10

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Е за мен са на кантар...аз дори бях писал мнение за 3-те филма. :)

 

Final Destination 1, 2-пиша ги на 1, защото де факто филма е един и същ, само с различни хора и случка.Филма на мен ми хареса доста, няма да го разказвам...просто го гледайте! Заслужава си...

Оценка:8/10

Final Destination 2 съм го гледала сигурно над двайсет пъти и всеки път ми е кеф да го гледам отново. Звукът на макс и купонът е здрав :)

Link to comment
Share on other sites

Final Destination 2 съм го гледала сигурно над двайсет пъти и всеки път ми е кеф да го гледам отново. Звукът на макс и купонът е здрав :)

наистина ,то сигурно и аз съм го гледал над 20 пъти и определено мисля че е мн добър (оценка 9/10) разбира се 2 е по-добър от 1 ,но така де всеки си знае ;) иначе аз чакам с нетърпение 3-ката през февруари следващата година ,и дано и тя да е толкова 'брутална' колкото и другите 2 :D

Link to comment
Share on other sites

Гледах Alien vs. Predator много яко филм4е

Rating: 5.5/10  ама аз му давам Rating: 10.5/10

не знам що,ама не ти вярвам. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Изгледах всички налични епизоди на South Park. Първоначалната ми идея беше да гледам 1-2 епизода, да видя аджеба за какво става дума. Само дето не предвидих, че толкова много ще ми хареса, че няма да мога да се отлепя от компа цяла седмица. Какво да ви кажа...много се смях, на 1-2 места плаках, но през цялото време мислих, разсъждавах, осъзнавах. Нито секунда не бях оставена без да си задам въпрос или без да получа отговор. Препоръчвам го само на хората, които нямат работа, харесват смислените неща, съзнанието им е отворено и все още имат чувство за хумор. Аз днес ще празнувам края на моята South Park одисея:)

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви THE LONGEST YARD филма е много як. Супер смях има. Които са гледали Mean MAshine с Вини Джоунс да знаят че е този е американската версия с техния си футбол. :bgrin:

Оценка:7.5/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...