Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Love Actually (2003)

 

Страхотен филм!!! Просто думи нямам! Как не съм го гледал до сега не знам.

:D Стана ми смешно като го прочетох тоя пост понеже и аз си зададох абсолютно същия въпрос като го гледах за пръв път миналата година. Филма е един път! Наистина е страхотен!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес гледах "Момиче от Джърси". Много симпадурско филмче, за релакс. Имаше доста свежи и забавни моменти и не беше лигаво :), нищо че е направо в облаците, защото е доста далеч от реалния живот. Но определено не съжалявам, че го гледах.

6,5/10

 

"Запознай ме с вашите"-пак скоро го гледах и се залях от смях, нищо че го гледах сама(мразя да гледам комедии сама). Хареса ми в пъти повече от първата серия!

7,5/10

 

"След залеза"- забавен, секси и очарователно предсказуем. За разлика от "Италианска афера", който за мен беше скучно предсказуем, този определено ме плени.

7,5/10

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

Shallow Hal - Филм с идеята да бъде поучителен, но без капка фантазия. Разказва се за един дребничък, сваляч, за който както и при всички други свалячи най-важното е външният вид. Един ден обаче съдбата го среща с човек, който му показва Пътя. Така Хал още излизайки навън започва да вижда красиви жени, които обаче въобще не са. Така се влюбва в едно 200кг. чудовище, което той вижда като ангел. Останалото ще оставя на вас, но да си призная... филма не ме грабна с нищичко. Не го препоръчвам, защото определено няма да ви забавлява, нито да ви разплаче, нито да остави нещо във вас.

Оценка:3/10

 

Shallow Ground - Гледаше ми се хорър... избрах този. След като го изгледах не знаех дали да скоча от радост или да се хвана отчаяно за главата. Всъщност филма си има своята атмосфера, определено. Със слушалки и на тъмно си е страшничък, но за жалост само в началото. Има някаква мистерия вплетена в сюжета, която постоянно ви заблуждава, но краят е малко елементарен, въпреки че е неочакван. Гледайте го, но не очаквайте нещо велико за жанра.

Оценка:5/10

 

The Interpreter - Напрегнат политически трилър, който си заслужава гледането. Никол Кидман и Шон Пен нещо не ми се понравиха с ролите си... добре ги изиграха, но само добре, без да блестят. Историята се върти около преводачка, работеща в сградата на обединените нации и която случайно чува таен разговор за убийството на африкански диктатор. Малко след това започват заплахите срещу нея и тайните служби започват да я пазят. Краят е добър, действието е напрегнато, но като цяло филма не блести с нищо. Все пак почитателите на жанра ще го приемат добре, мисля.

Оценка:5.5/10

Link to comment
Share on other sites

Happiness е филмче, което със сигурност няма да се хареса на почитателите на изглаждащи мозъка екшъни. Едновременно смешно и болезнено трагично, с много добър кастинг, сюжет и актьорска игра, филма разказва историята на 3 сестри и тяхното обкръжение, за това как всеки търси щастието по различен начин, но то не винаги е там, където си мислим, че ще го намерим.

Ако сте харесали "Sideways" със сигурност ще харесате и този.

Link to comment
Share on other sites

Аз днес ще празнувам края на моята South Park одисея:)

Къде бре.. аз със нетърпение очаквам втората част на девети сезон... към октомври някъде. :D

 

Happiness е филмче, което със сигурност няма да се хареса на почитателите на изглаждащи мозъка екшъни.

Тегли се...

 

Препоръчвам G.O.R.A. (2004) :rolleyes:

Ето едно неангаживращо филмче което турските ни съседи са направили. Ще ви хареса ако те почитатели на пародиите. Конкретно тук се гаврят със Петият Елемент и Матрицата. :)

 

Субтитрите на CD1 ги няма пълни нещо.. но във subs.unarc.bg можете да ги намерите.

Link to comment
Share on other sites

The Bourne Supremacy - Очаквах слаб филм, дори по-слаб от първата част, но определено останах с положителна емоция от това заглавие. Екшънът е повече и по-качествен, "стелт" елемента също е направен добре и като цяло филма почва да прилича на Бонд сериите. Страхотно впечатление ми направи и преследването с коли, много по-ефектно от първата част и може би едно от най-добрите които съм виждал във филм. Филма си заслужава, определено. Има връзка с първата част и не е лошо преди това да гледате и нея.

Оценка:6/10

 

The Hitchhiker's Guide To The Galaxy - Свежо, ама много! Не бях чел книгата преди да гледам филма, няма да я прочета и след като го гледах. Самият филм обаче е гениален, колкото и смешно да звучи за такъв от неговата категория. В основата стои безумно готин сюжет. За него се "закачат" супер яки диалози, елементарни мисли, но със неповторим хумор и един страхотно изграден свят. В момента не намирам думи да опиша колко невероятно и уникално е направено всичко. Определено гледайте филма, защото е много забавен, точно толкова, колкото депресирания робот във филма :).

Оценка:7.5/10

Link to comment
Share on other sites

The Hitchhiker's Guide To The Galaxy - Свежо, ама много! Не бях чел книгата преди да гледам филма, няма да я прочета и след като го гледах. Самият филм обаче е гениален, колкото и смешно да звучи за такъв от неговата категория. В основата стои безумно готин сюжет. За него се "закачат" супер яки диалози, елементарни мисли, но със неповторим хумор и един страхотно изграден свят. В момента не намирам думи да опиша колко невероятно и уникално е направено всичко. Определено гледайте филма, защото е много забавен, точно толкова, колкото депресирания робот във филма :).

Оценка:7.5/10

 

Първия път като го гледах ми се стори доста глупав, но тогава на самия мен ми беше доста тъпичко и дори не го гледах достатъчно съсредоточено.

След ден обаче започнах да си спомням за филма и наистина имаше доста яки моменти. Реших да го гледам повторно и останах наистина много доволен забелязвайки, колко много неща съм пропуснал първия път(може би повече от 50-60%). Моят извод е: Не гледайте този филм, ако сте в кофти настроение ;)

Иначе наистина си заслужаваше и бих му дал по-висока оценка от теб...

Може би 8.5/10 някъде там.

Link to comment
Share on other sites

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid

Филмът е уникално тъп. Анаконди и Ара в Борнео :confused . Актьорската игра няма да коментирам, просто защото нямаше такава, като изключа блестящото представяне на капуцина. Анимацията и ефектите бяха отчайващи, в Анаконда поне имаше интересни сцени, а тук аматьорски изцепки.

Мързи ме да проверявам, но едва ли двата филма са от един режисьор.

 

Този филм определено заслужава място в тройката на най-тъпите филми които имах нещастиато да гледам тази година. Конкуренцията е "Крал Артур" и "Блейд Тринити".

 

ПП проверих, не са :D

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

The Longest Yard - определено има какво да се види в това филмче. Адам Сандлър прави страхотен филм. Лично на мен ми хареса много повече от други негови филми, макар че в IMDB е оценен доста по-ниско.

Сюжета е хубав и предлага доста интересни неща, а и не липсва хуморът, като неизменнта част от всеки филм на горе-споменатия актьор.

8/10

Link to comment
Share on other sites

"Palindromes"

Луд филм! Току що го изгледах и се чувствам все едно съм ударена от влак в пустинята. Този режисьор май ще вземе да ми хареса. "Happiness" беше също хубав, но този е толкова по-объркващ, че още гледам на чомпи. Ако някой ще го гледа да предупредя, че ролята на главната героиня се изграе от няколко коренно различни актриси, да не си помислите, че става дума за различни персонажи. Освен това на моменти е странно смешен. Ама наистина странно. Да не говорим, че един от най-смислените монолози беше отреден за педофил. Въобще филма за мен представлява приказка, сънувана от дрогирано, болно дете.

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Island, доста ми хареса въпреки че бех ледал други подобни. 7.5/10

 

Също гледах Madagascar - въпреки че е анимация, ФИЛМА НЕ Е ДЕТСКИ, ами направо кърти мивки ;). Доста забавен, оценка: 7/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Island, доста ми хареса въпреки че бех ледал други подобни. 7.5/10

 

Също гледах Madagascar - въпреки че е анимация, ФИЛМА НЕ Е ДЕТСКИ, ами направо кърти мивки ;). Доста забавен, оценка: 7/10

Аз съм ги гледал и двата , обаче Мадагаскар просто ма разби :D

Link to comment
Share on other sites

The Longest Yard - определено има какво да се види в това филмче. Адам Сандлър прави страхотен филм. Лично на мен ми хареса много повече от други негови филми, макар че в IMDB е оценен доста по-ниско.

Сюжета е хубав и предлага доста интересни неща, а и не липсва хуморът, като неизменнта част от всеки филм на горе-споменатия актьор.

8/10

Чесно казано не ме впечатли чак толкова много този филм. Сюжета е много яко откраднат от "Mean Machine" където Vinnie Jones изпълнява ролята си перфектно. Това просто е поредното несполучливо американско копие на един хубав филм.

The Longest Yard - 4/10

Mean Machine - 8.5/10 :punk

Link to comment
Share on other sites

INTACTO "Недосегаем" е филм с моного интересна концепция. В него се разказва за хора, които притежават голям късмет и непрекъснато оргонизират най-различни игри и състезания, чрез които да определят кой е най-големия късметлия. Филмът е въздействащ и хипнотизиращ. Не се препоръчва за хора, които търсят екшън сцени и бързо развиващо се действие.

7,5/10 заради милките идеи, които се прокрадват от екрана при всеки следващ кадър. повече

 

Paycheck"Заплащането" е малко в стила на "Специален доклад", но двата филма са малко несравними. Отново е представен един фантастичен свят, отново героят е поставен в неразрешима на пръв поглед ситуация, но "Заплащането" е доста по-деен. Хубав екшън, който се харесва от почти всяка аудитория, за разлика от "Специален доклад"

7,5/10

 

Wonderland"Убийства на Уондърленд Авеню" -резюмето на "Съни", както винаги е добро, но ето и моя коментар-действието на филма тече като истинско криминално разследване с отворен край.

7,5/10

 

Suspect Zero отново има интересна идея, но е ниско бюджетен и съответно му личи. В него се разказва за новаторството при издирването на серийни убийци и сблъсъка му с традиционните методи.

7/10 заради концепцията

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

Също гледах Madagascar - въпреки че е анимация, ФИЛМА НЕ Е ДЕТСКИ, ами направо кърти мивки ;). Доста забавен, оценка: 7/10

И аз неска имах възможността да го гледам и да доста е забавен ....... оценявам го 8/10 :punk А някой само може ли да ми каже от къде мога да сваля онази песничка или направо да ми даде линк , където оная катерица я пееше цитирам: l like to moven moven , i like to moven moven ... You like to MOVEN или нещо от тоя род :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Също гледах Madagascar - въпреки че е анимация, ФИЛМА НЕ Е ДЕТСКИ, ами направо кърти мивки ;). Доста забавен, оценка: 7/10

Филмчето е идеално за развлечение. Хареса ми като идея. Оценка: 7/10 :D :P

 

EDIT: @bate_pesho песента се казва: Real 2 real - I like to move it => DC++ => LOKOMOTIVcho

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

Гледах за втори път К-PAX.Филмът е уникален,един от любимите ми.

Старичък е, но ако някой го е пропуснал да поправи грешката.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Transporter 2 и да ви кажа филма не ме впечетли чак толкова и заляга главно на екшън сцените Смятам че първата часте е по-добра но това си е лично мое мнение :)

Оценка:6.5/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...