Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Aliens е наистина култов,сега ще си го припомня и аз :bgrin: Бишъп рулз :punk

След като говорим за фантастика да не забравяме и PREDATOR :excl: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен пък не ми допадат кой знае колко :). Игрите и особено AVP2 обаче си е класика... помня как в 2 часа през нощта със слушалки на ушите съм бягал от гнездото...уникално, после целия си потен :). Само Doom 3 има подобна атмосфера.

 

Mr. & Mrs. Smith - Много приятен филм, стил екшън-комедия. Симпатичния Брад Пит и шеметната Анджелина Джоли изиграват главните роли на съпруг и съпруга наемни убийци, но работещи за различни "агенции". Нещата загрубяват когато разбират истината за ближния :). Много стрелба, много нещо! Тук-там някое еротично моментче в което Джоли заголва бедра, но нищо повече :). Има и доста забавни моменти, които наистина са такива, а не обикновените клиширани. Филмчето си го бива, но не бих казал, че е задължително да се гледа на кино. В домашни условия също няма да изпуснете нищо от удоволствието.

Оценка:7/10

Link to comment
Share on other sites

Mr. & Mrs. Smith - Много приятен филм, стил екшън-комедия. Симпатичния Брад Пит и шеметната Анджелина Джоли изиграват главните роли на съпруг и съпруга наемни убийци, но работещи за различни "агенции". Нещата загрубяват когато разбират истината за ближния :). Много стрелба, много нещо! Тук-там някое еротично моментче в което Джоли заголва бедра, но нищо повече :). Има и доста забавни моменти, които наистина са такива, а не обикновените клиширани. Филмчето си го бива, но не бих казал, че е задължително да се гледа на кино. В домашни условия също няма да изпуснете нищо от удоволствието.

Оценка:7/10

 

На кино ли го гледа? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mr. & Mrs. Smith ! Препоръчвам го на всеки . Много забавно филмче , горещо препоръчвам на всеки да го гледа ! Моята оценка е 9/10 .

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от киното! "Град на греха" е бъдеща класика. Нищо общо няма с всички холивудски бози. Възхищавам се на Франк Милър. Най-добрият филм на годината досега според мен. Всеки трябва да го гледа. Мики Рурк, Клайв Оуен и Британи Мърфи са перфектни. Останалото съзвездие също са на ниво, а Джесика Алба is very hot! Направо се пренесох в света на комиксите, атмосферата е толкова реалистична и завладяваща. Визуално пиршество! Играта с цветовете също е много майсторска и оригинална. Лентата е изпълнена с насилие и кръв, но е същевременно безобидно хумористична!С една дума - КУЛТОВ !!!!!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Да бе .... просто съжелявам, че го гледах.. :wacko:

Не се учудвам, щом препоръча Мис Таен Агент 2 !
Link to comment
Share on other sites

Сега гледах "Синът на маската".Какво да кажа? Нищо особено не беше филма.

Не ми се разказва, за това ще кажа само, че няма да е голяма загуба, ако го пропуснете. Има някои свежи моменти, но не са чак толкова много.

Оценка: 4.5/10

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

Creep - Нискобюджетен филм, но това не му пречи да бъде много добър, какъвто всъщност е. Филма се изиграва от 6-7 човека под земята на един град (защо ли останах с впечатлението, че е Лондон). 80% от филма е мрак и това доста помага за уникалната атмосфера която се създава. През целия филм ви съпровожда някакво чувство на безизходица. Става дума за един убиец който се подвизава в подземията на града. Няма да извадам друго, а просто ще кажа, че филма си заслужава.

Оценка:6.5/10

Link to comment
Share on other sites

Creep - (защо ли останах с впечатлението, че е Лондон).

Оценка:6.5/10

 

Можеби защото така пише в Описанието което е дадено в us.imdb.com :)

Link to comment
Share on other sites

4405.jpg

Ladder 49-Филма е невероятен и смислен!В него става въпрос за пожарникари.Филма много добре представя смелостта която те проявяват когато са на работа.Има много добър край макар и тъжен(разплакващ) :)

 

Оценка 8.5/10

Link to comment
Share on other sites

Можеби защото така пише в Описанието което е дадено в us.imdb.com :)

 

Не съм гледал там, но май някъде във филма го казаха/изписаха :).

Link to comment
Share on other sites

My baby's dady.

Свежо филмче от 2004 година. Става дума за 3-ма приятели, които стават бащи по едно и също време. Може и да се пропусне, но ако имате свободно време го гледайте

Оценка 5,5/10

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от киното! "Град на греха" е бъдеща класика. Нищо общо няма с всички холивудски бози. Възхищавам се на Франк Милър. Най-добрият филм на годината досега според мен. Всеки трябва да го гледа. Мики Рурк, Клайв Оуен и Британи Мърфи са перфектни. Останалото съзвездие също са на ниво, а Джесика Алба is very hot! Направо се пренесох в света на комиксите, атмосферата е толкова реалистична и завладяваща. Визуално пиршество! Играта с цветовете също е много майсторска и оригинална. Лентата е изпълнена с насилие и кръв, но е същевременно безобидно хумористична!С една дума - КУЛТОВ !!!!!! :punk  :punk  :punk

и аз мисля така особено след като и аз се върнах от киното :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми някой филм подобен на Man on fire - този филм беше страхотен и задължително влиза в Топ 10 на моите любими филми.Кажете филм подобен на него екшън-драма или само драма.Кажете повече за да имам по голям избор да избирам.

Link to comment
Share on other sites

Batman Begins - Явно в последно време е модерно да се правят "продължения" на класики и действието в тях да се развива в началото на историята. Ще стоя тихо и ще чакам Супермен 4 :). Както и да е, важното е, че поне тези продължения не разочароват. Такъв случаи е и този филм. В началото историята се развива малко паралелно - ту показва действителнста, ту детството на Брус Уейн. Ще разберете доста и всъщност ще сглобите пъзела около историята на филма. Няма да издавам нищичко от историята, защото вие сами си знаете, че Брус ще спасява Готам Сити, но този път от много по-мащабна заплаха. Ролята на Батман се изиграва от Крисчън Бейл, а му партнират звезди като Майкъл Кейн, Лиъм Нийсън, Гари Олдмън, Морган Фриймън, Том Уилкинсън, Рутгер Хауър и на последно място, но не по значение очарователно сладката Кейти Холмс ( :love ). Впечатление прави и возилото на Батман, което лично на мен ми хареса повече от бъдещите модели. Поне разбирате от къде е взе реактивният двигател ;). Общо взето се е получила една сполучлива серия, която определено трябва да се гледа на кино както направих и аз.

Оценка:6.5/10

 

Saved! - Леле...този филм страшно ме издразни с първите си 30 мин, като на всяка втора дума се казваше Господ или Исус. Страшно религиозен филм с една дума. После се превръща в някаква псевдо тийн комедийка и успя да ме задържи докрая, но не успя да спре могъщата сила на Shift+Del веднага след това. И ако все пак още искате да знаете за какво става дума - ами става дума за едно момиче, върла християнка, но губи вяра в Исус след като не успява да "спаси" гаджето и, бъдещ гей. Започва нещо като религиозна война с бившата и най-добра приятелка, като се сприятелява с една уж сриптийзьорка... иииии въобще такива работи. Поне за мен не беше нищо особено и не го препоръчвам.

Оценка:2.5/10

 

Mean Machine - Много приятно филмче. Да се чудиш драма ли е, комедия ли е... според мен е много сполучлив микс. Вини Джоунс играе ролята на бивш капитан, английски национал по футбол, който бива тикант зад решетките, но съдбата му поднася приятна изненада и той има шанс да стане треньор на затворническия отбор. Това е основната тема. Вие сами си разберете останалото.

Оценка:5/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...