Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Robots (2005) Невероятна анимация, има дота смешни моменти, ако искате нещо такова - гледайте го Оценката която му давам е 7.5/10

Link to comment
Share on other sites

Robots (2005) Невероятна анимация, има дота смешни моменти, ако искате нещо такова - гледайте го Оценката която му давам е 7.5/10

 

Аз пък му давам 9/10.

Link to comment
Share on other sites

Killing me Softly - Еротичен трилър, който освен една - две еротични сцени (тук стана тавтология :() не може да предложи нищо интересно. Става дума за една жена която среща на улицата някакъв и се влюбва в него. Правят секс и на нея много и харесва и заради това зарязва досегашният си приятел. Този новия обаче има 2 предишни приятелки, които са умрели и тя и мисли, че ги е убил той и отива в полицията, където не й вярват, защото той е известен алпинист и т.х.

Накрая се оказва, че не той, а сестра му (която го иска само за себе си, защото на 15г са го направили за първи път) ги убива. Оценка 3/10

 

The shodow (1994) - Алек Болдуин играе някакъв тиранин, който е преобразен и научен да използва сянката си (т.е. да става невидим като сянка) за да опмага на хората. оценка 5.5/10

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

Lolita (1997) - разочарован съм. Няма да разказвам филма, защото ме мързи :) Само ще кажа на тези които не са го гледали - Недейте.

Оценка 3/10

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

Lolita - разочарован съм. Няма да разказвам филма, защото ме мързи :) Само ще кажа на тези които не са го гледали  - Недейте.

Оценка 3/10

За коя Лолита по-точно говориш?1997 ? С Джереми Айрънс и Мелани Грифит? Ако е за тази,филма си е супер!!!! :excl: 6/10

Link to comment
Share on other sites

За коя Лолита по-точно говориш?1997 ? С Джереми Айрънс и Мелани Грифит? Ако е за тази,филма си е супер!!!!  :excl: 6/10

Същата. Ами незнам всеки има право на мнение. Просто филми от този жанр са ми далеч от сърцето (ей как го казах :D ) и по принцин са ми скучни и може за това да е.

Link to comment
Share on other sites

The Shadow е много яко филмче, по комиксите на Джим Стеренко (въх, дано не бъркам името). Аз бих му дал повече от 5.5

Link to comment
Share on other sites

Ами дай му повече някой да те спира? Аз си пиша моето мнение. Не съм някакъв специалист или някакъв добър критик. Пиша си мнението пък ако искате четете и гледайте филмите които препоръчвам - ваша си работа. Изкажи си коментара, дай си оценката. Защо трябва да коментираш постовете на другите? В предишното си мнение казах:

всеки има право на мнение
:excl: :gangstah:
Link to comment
Share on other sites

Ами дай му повече някой да те спира? Аз си пиша моето мнение. Не съм някакъв специалист или някакъв добър критик. Пиша си мнението пък ако искате четете и гледайте филмите които препоръчвам - ваша си работа. Изкажи си коментара, дай си оценката. Защо трябва да коментираш постовете на другите? В предишното си мнение казах:   :excl:  :gangstah:

Той вече му е дал ако се замислиш. За него филма е повече от 5.5 - това също е оценка.

 

Това че е някоя оценка в различна от твоята не означава че трябва да си я защитатваш след всеки пост.

 

Аз коментрар на нечие мнение не видях в поста на Optimus, но и да предположим че има:

Сам си цитирал, че всеки има право на мнение, тогава какво искаш да кажеш с

Защо трябва да коментираш постовете на другите?

Малко е смешно.

Излиза че никой не трябва да коментира мненията на другите ли?

Че за какво има Quote бутон тогава :confused

И Clades - без нерви, не всяко мнение съдържа критика към теб.

 

@*Edit за по-долното ти мнение:

Няма спорове, само градивна критика ;)

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Чак сега гледах Ледена епоха :bgrin:

Който не го е гледал ( ако въобще има такъв ) да го гледа. Заслузава си. Отначало бях супер скиптично настроен, защото е анимация, обаче като гледах първите няколко мин. ми стана супер интересно.

В общи линии във филма се разказва за една катеричка, която прави бели, един ленивец идиот, един мамут, който вечно е намусен ( по късно във филма ще разберете защо ) и един тигър с чувствително сърце :punk

Яка комедийка :punk Гледайте я :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hidalgo (2004) - Преди да го гледам,бях с големи очаквания,все пак това в любимия ми жанр...но след това...много съжалявах.Не за това,че го гледах,а че не се е получило нещо по-заинтригуващо.Като цяло идеята е хубава,различно е,но....нещо липсва.Определено. :unsure: Мога да му дам...3/10 Играта на Виго Мортенсен е на ниво,както винаги се кефя на Омар Шариф :punk ...но както казах,можеше и по-добре. :)

King Arthur (2004) - Прекрасно променен от обикновената му история филм.Клайв Оуен е просто неотразим! :love Кийра Найтли се справи както винаги много добре според мен - специално тази силна Гуинивер я признавам!Хареса ми образа,абсолютно! :punk С една дума : прекрасен приключенски/екшън филм! :P 8/10

Uptown girls (2004) - Много свежа и приятна комедия с Британи Мърфи и Дакота Фанинг. 6/10 Няма да сгрешите ако го гледате. :)

Link to comment
Share on other sites

Чак сега гледах Ледена епоха  :bgrin:

Който не го е гледал ( ако въобще има такъв ) да го гледа. Заслузава си. Отначало бях супер скиптично настроен, защото е анимация, обаче като гледах първите няколко мин.  ми стана супер интересно.

В общи линии във филма се разказва за една катеричка, която прави бели, един ленивец идиот, един мамут, който вечно е намусен ( по късно във филма ще разберете защо ) и един тигър с чувствително сърце  :punk

Яка комедийка  :punk Гледайте я  :rolleyes:

Моята лична оценка е 9.9/10 :)

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

The shadow (1994) - Алек Болдуин играе някакъв тиранин, който е преобразен и научен да използва сянката си (т.е. да става невидим като сянка) за да опмага на хората. оценка 5.5/10

 

Оооо бях го забравила този филм... много ми хареса... оценка - 7/10

Edited by Salida
Link to comment
Share on other sites

Ох,изобщо н знаех къде да попитам за това,а не исках да пускам нова тема,така че простете ми офтопикчето.Знаете ли кога и дали тази година ще има пак кино вечери в Античния театър?Мисля,че всяка година има,но не помня по кое време беше.Ако знаете нещо конкретно или къде да потърся мнгоо ще ви обичкам :P :)

никой ли не знае :(

Edited by intense
Link to comment
Share on other sites

Чак сега гледах Ледена епоха  :bgrin:

Който не го е гледал ( ако въобще има такъв ) да го гледа. Заслузава си. Отначало бях супер скиптично настроен, защото е анимация, обаче като гледах първите няколко мин.  ми стана супер интересно.

В общи линии във филма се разказва за една катеричка, която прави бели, един ленивец идиот, един мамут, който вечно е намусен ( по късно във филма ще разберете защо ) и един тигър с чувствително сърце  :punk

Яка комедийка  :punk Гледайте я  :rolleyes:

 

Между другото чух някъде ,че се очаква Ледена Епоха 2 .След първия филм ,на който се попиках от смях ,очаквам много ,въпреки че обикновено вторите части на филмите не са толкова добри.Е има и изключения като Властелинът на Пръстените:Двете Кули ,Матрицата:Презареждане...

 

Вчера гледах War of the Worlds

Очаквах много повече от филма.Действието се развива много бързо ,и въпреки добрите ефекти не харесвам филма.Ако трябва да го сравня със Деня на Независимостта ,втория е пъти по-добър от първия.Който не ги е гледал и 2-та да ги гледа и сам ще си направи извода.

Оценка:6/10

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах The Green Mile ( бях го изпуснал просто ). Доста тежък, трогващ, изпълнен с чувства филм. Оценка: 7.5/10

Edited by unikal4e
Link to comment
Share on other sites

Гледах филма "Amadeus - The Directors Cut" - този филм просто трябва да се гледа!

Оценка: 9.9/10

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Който не е гледал Хрониките на Ридик (The Chronicles of Riddick) по-добре да го направи, защото е много яка фантастика с Вин Дизел.

П.П. Филма се нарича още Пълен Мрак 2 (Pitch Black 2), защото е втората част на Пълен Мрак (Pitch Black), който също не е лош филм. :allien

Link to comment
Share on other sites

Vanity Fair/Панаир на суетата (2004) - По романа на Уилям Текери.Главна роля Рийз Уидърспун,критиците се изказват по-скоро ....положително за филма,тъй като наистина е добър.Разказва за Викторианска Англия...1820 година.Заплетени събития,интересна развръзка....общо взето един много приятен филм. 8.5/10

 

Sideways/Отбивки (2004) -Пол Джамати,Томас Чърч,Вирджиния Мадсен,Сандра О

За много хора този филм може да се сложи в категория 'скучен' ама всъщност бая ще сбъркате,ако не го гледате.Много е приятен и развлекателен по свой начин.Спокоен филм,актьорите са супер добри настина!Разказва се за един неуспял писател,голям нервак( :D ) и приятеля му,които ще се жени скоро,той пък е отпусната душица :) ....тръват на малка ваканцийка из Калифорния,за да дегустират вина...но там се запознават с две жени...и ала бала...гледайте го :) 8/10

Да ви е сладко ! :)

Link to comment
Share on other sites

Shutter-ей тоя филм е пълна психиятрия.Поредното доказателство,че японциите могат да правят ужаси(и то какви ужаси).Забравете The ring.Абе гледайте го сами и на тъмно и ви гарантирам "приятно"прекарване. :devil

Edited by Krank
Link to comment
Share on other sites

The diary of ellen rimbauer(Дневникът на Елен Римбауър)-Изключително тър филм.Не го гледайте.Не издържах и го спрах на половината.

 

Оценка 0.00000001/10

Link to comment
Share on other sites

Shutter-ей тоя филм е пълна психиятрия.Поредното доказателство,че японциите могад да правят ужаси(и то какви ужаси).Забравете The ring.Абе гледайте го сами и на тъмно и ви гарантирам "приятно"прекарване. :devil

 

Teя японци само като ги видя и не ми се иска да доглеждам филма. иначе верно правят добри ужаси. И ефектите им куцат.

 

На американската екранзация на The Grudge, ефектите са много по-добри отколкото на Ju On: The Grudge 2. На първия косата е направена сякаш наистина се разпрострява из цялата стая, а на японската .. косата е просто една перука теглена с корда!

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...