Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Torque (2004). Филма определено ми хареса. Мотори, мотори и т.н. Става въпрос за един, който се е забъркал с наркотици в миналотио и сега се връща за гаджето си ( и да си изчисти името естествено). Който не го е гледал - препоръчвам му да го напреви...

Оценка 7/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... като гледам какви филми гледате и коментирате към тях, направо се отказах и аз да се пресъединя към общото множество по отношение на филм, който ме изкушяваше да си кажа мнението за него ... и без това в тая тема май никога не съм поствал, а и едва ли ще го направя за в бъдеще ... (ха-ха, егото ми отново се обади :D )

 

... а постовете на RIP са "друга бира". той просто е патологичен случай (нищо лично)

 

п.п.

не се връзвайте на леката ирония по-горе ;)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не разбрах какво точно имаш предвид :). Гледаме всякакви филми и като гледам никой не се ограничава от към жанр, стойност и т.н. Ти явно си правиш някакви заключения от последните няколко страници, не знам.

Link to comment
Share on other sites

Нали трябва да понатрупа постове като каже някоя друга глупост :)

Остави го да си говори.

 

А по темата: За шепа долари с Клинт Иистууд. Невероятен уестърн, класика в жанра. Днес го гледах за пореден път и ми хареса много. Който обича този жанр и не е гледал филма е пропуснал много.

Link to comment
Share on other sites

Нали трябва да понатрупа постове като каже някоя друга глупост :)

Остави го да си говори.

 

 

 

радвам се, че оставям подобно впечатление в теб :laughing:

 

RIP, както казах nothing personal ... просто знам какво е ставало в тая тема преди време, когато някой пусне коментар за "по-различен" филм, опитвайки се да го обясни с думи (понякога не помагат), които голяма часто от потребителите на този форум няма да разберат ... като цяло ;)

 

btw не случайно споментавам ЕГО ... ама .... както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Хълк -

Гледах го, защото ми се искаше да пробвам нещо по-неангажиращо, че напоследък само сериозни филми гледам! Отдавна се канех да го направя.

Горе-долу очакванията ми се сбъднаха! Прилично филмче на един отличен режисьор- Ан Лий! Най-много ми допаднаха специалните ефекти, особено към края на филма. Те си заслужават! Иначе, сюжетът е банален. Нормално. Героите са еднопластови, а сцените са с предвидим край. Въпреки това, обаче, лентата заслужава внимание и над средното ниво за подобен род комерсиални филми. Има и няколко смели и оригинални режисьорски решения, които са доста новаторски!

Link to comment
Share on other sites

I am David!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paul Feig - Director. Едно голямо браво на този режисьор!И на актьорите!Гледайте го,препоръчвам ви го..... :)

Да допълня само.... 6.7/10 raiting.....ама аз му давам.....9/10 :)

Edited by intense
Link to comment
Share on other sites

ЕНЖИ (2004) - Според мен слаб и на моменти безинтересен филм за двама приятели, единият от които открива "сензационното изобретени"- спрей който кара лайната на кучетата да изчезнат. Той забогатява и приятелям му му завижда и т.н.

Оценка 2/10

 

Star wars III - може би са малко хората, които не са го гледали, затова ще си дам само оценката. 8.5/10

Link to comment
Share on other sites

sorry nz dali tuk e mqstoto na tozi post no nz kade da pi6a za da ne floodvam sorry again zna4i iskam ako moje n qkoi da mi dade link kam pregradieto 13

Link to comment
Share on other sites

The Eye 2 - С всеки изминал японски хорър който гледам, ставам все по-голям фен на това кино. Първата част си беше психарска, а тази е дори още по-мрачна. Музиката също е убийствена и доста допълва атмосферата. Става дума за една самоубийца, която е спасена по-чудо, но започва да вижда мъртвите. Всъщност тя е любовница на женен мъж, чиято жена се самоубива като разбира, че мъжа и има връзка с друга. Сега мъртвата съпруга търси отмъщение. Наистина филмчето е доста стряскащо и силно го препоръчвам на феновете на жанра.

Оценка:6/10

 

Blue Crush - Филм за разпускане, въпреки че основната идея, а именно сърфинга определено не ми е любима. Разказва се за три сърфистки, едната от които е много талантлива, но заради "проишествие" в миналото я е страх да яха по-големите вълни. Проблема е,че съвсем скоро предстои голям турнир и тя трябва да преодолее страховете си. Всичко се обърква когато се влюбва във футболист дошъл на Хаваите на почивка. Като цяло филма не е кой знае какво, но става за убиване на два часа.

Оценка:4.5/10

 

Robin Hood: Prince Of Thieves - Класика в жанра. Всички сме чували за Робин Худ и делата му. Този филм е точно олицетворение на приказката. Бягайки от арабски затвор, младият Локсли се завръща в Англия където обаче намира само упадък. Крал Ричард е на кръстоносен поход и трона е застрашен от шерифа на Нотингам. Филма показва как Робин се сприателява със селяните, става легенда и ги повежда срещу злото в Нотингам. Тук Кевин Костнър (Робин Худ) е още млад мъж в разцвета на кариерата си. Морган Фриймън пък е един такъв едър, здрав... нищо общо със сегашния ;). Силно препоръчвам филма, защото той за някой застава до Индиана Джоунс, Междузвездни Войни и т.н. Аз също съм израстнал с филма и съм го гледал над 20 пъти, но ми беше наистина приятно да си го припомня.

Оценка:6.5/10

 

Blueberry - Стойте настрана от филма! По принцип мразя уестърни тъй като "епохата" просто не ми харесва и не намирам нищо интересно в прерии, коне, тютюн и стрелби. Този филм обаче ме заби в земята. Опитът е да се направи един уестърн на духовно ниво. Така че очаквайте малко гилзи и мнооого духове, отвари и въобще индиански стъф. Също така поне 20 мин. от филма са 3D ефекти на какви ли не влечуги и насекоми, които представляват страховете на главния герой. Абе ужас, едва го догледах. Пак казвам, стойте далеч от филма!

Оценка:2/10

Link to comment
Share on other sites

ТОя филм и на мен ми хареса-но не беше кой знае какво но беше хубав според мен оценка 7.5/10.FrAgMaKeR само да те питам защо в другия форум на GGBIt си му дал оценка 10/10 а тук 9

Link to comment
Share on other sites

Една от най-добрите комедии които съм гледал напоследък е Tais Toi (Руби и Куентин).От години не са бях смял така така до напикаване :D

Много добра indeed :punk

Не се бях смял скоро така от сърце, чак ме беше заболяло от смях :D

 

*Edit:

Браво RIP! Току що го изгледах, благодарение на теб.

Печелиш все повече доверието ми за добри филми :)

А френския свеж екшън продължава да се издига в очите ми :punk

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Аз просто давах линк на човека... иначе оценката ми за филма не е толкова положителна :).

Link to comment
Share on other sites

Аз просто давах линк на човека... иначе оценката ми за филма не е толкова положителна :).

 

Карай важното е че на мен ми хареса.

Връщам си думите назад... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...