Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

The Jacket

Определено стоенето до 1 и 30 си заслужаваше. Чудесен филм, един от най-добрите мистери-трилъри, които съм гледал.

Играта на Ейдриън Броуди е перфектна, просто няма как да не те завладее и да те накара да си представяш какво щеше да е, ако си на негово място.

Кийра Найтли си е прекрасна както винаги :) За пореден път доказва, че има огромен талант и не разчита само на ангелското си лице.

Във филма се разказва невероятната история на един войник, който бива убит от дете при една акция в някакво затънтено селце. Само дето той всъщност не умира. Същисаните лекари не могат да повярват на очите си. След време го изписват, награждават го с медал и го пращат да си ходи. По пътя към дома среща различни хора, някои от които го изпълват с радост и го карат да се усмихне, други го псуват и гонят, трети му пробутват пистолет и го топят в убийството на ченге...за което е обвинен поради липса на доказателства за невинносттта му го пращат в клиника за психично болни, тъй като никой не вярва на историите, които им разказва. А в психиатрията...малееее...няма да казвам какво става там, че ще ви изгоня апетита :)

Ади, не чакайте, а даунлоудвайте!

 

9/10

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледах и Brother Bear и наистина много добър филм , въпреки , че не се зарибявам по анимаци само той и Finding Nemo МНОГО ми харесаха  .... ъъъъ искам да попитам дали The Ring 2 е як и дали да го гледам  :confused  щото гледам , че много го рекламират и .....  :punk

Не мен не ми харесва,ама на теб май може да ти хареса,щом се зарибяваш по Брадър Беър!
Link to comment
Share on other sites

Не мен не ми харесва,ама на теб май може да ти хареса,щом се зарибяваш по Брадър Беър!

 

брадър беар беше хубав. и на мен ми хареса. ти гледал ли си го?

Link to comment
Share on other sites

Hostage

Най-новият филм с Брус Уилис. Не разочарова. Даже напротив, филмът си има всичко - интересен сюжет, драма, убийства, напрежение и

Брус играе ролята на негоушиейтър (точно сега ми изчезна думата на бг, като се сетя, ще я напише :P). В един злощастен ден заради него умират майка и дете. Разяждан от вината той се прехвърля в малко градче, където работи като обикновено ченге, от което нищо и никой не зависи. Съдбата обаче решава да го постави отново на изпитание , като този път залогът е още по-голям.

Гледайте този филм!

 

8/10

Link to comment
Share on other sites

Hostage

Даже напротив, филмът си има всичко - интересен сюжет, драма, убийства, напрежение и

Брус играе ролята на негоушиейтър (точно сега ми изчезна думата на бг, като се сетя, ще я напише :P).

 

парламентьор

 

филма с хубаво качество ли го гледа, защото гледах, че е излезнал DVDRip ама е Nuke-нат.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

парламентьор

 

филма с хубаво качество ли го гледа, защото гледах, че е излезнал DVDRip ама е Nuke-нат.

Парламентьор ми звучи много дървено :) По-скоро "преговарящ", ама както и да е.

Качеството си е много хубаво, никакви проблеми няма.

Link to comment
Share on other sites

Парламентьор ми звучи много дървено :) По-скоро "преговарящ", ама както и да е.

Качеството си е много хубаво, никакви проблеми няма.

 

така им викат хората на тия дето преговарят. незнам как звучат :) за справка - филма с S.Jackson - The Negotiator

Link to comment
Share on other sites

Constantine-Филма е много добър.Киану Рийвс играе много добре!

 

Оценка 7/10

Филма не е "много добър".Филма си е просто филм.Така е като се помпа някоя идея само за пари

Link to comment
Share on other sites

Constantine-Филма е много добър.Киану Рийвс играе много добре!

 

Оценка 7/10

На мен пък нещо не ми хареса .... не са зарибявам по такива ... нито Underworld ми хареса , нито Constantine , единствения филм , който ми хареса и ставаше съпрос за вампири и т.е. беше Blade ПЪРВАТА част , втората Triniti беше супер тъпа :blink:

Link to comment
Share on other sites

На мен пък нещо не ми хареса .... не са зарибявам по такива ... нито Underworld ми хареса , нито Constantine , единствения филм , който ми хареса и ставаше съпрос за вампири и т.е. беше Blade ПЪРВАТА част , втората Triniti беше супер тъпа  :blink:

Blade-ovete са 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Hostage - Много филми му се насъбраха напоследък на Брус Уилис и то изненадващо добри. В този играе ченге което се е оттеглило от ролята на парламентьор в големия град поради инцидент със заложник и в момента заедно със семейството си е във китно градче. Така се случва обаче, че група хлапета искат да откраднат кола от богаташ, но нещата загрубяват и нашият герой отново трябва да се вживее в ролята на "сладкодумец". Филма не впечатлява с идея. По-скоро с изпълнение. Поне за мен час и половина минаха доста бързо. Има си го екшъна, има си го съспенса, има си го сексуалното напрежение между една от жертвите и един от похитителите :P.

Оценка:6/10

 

Death Becomes Her - Малко старичък филм, който естествено вече бях гледал, но доста отдавна. Тук Робърт Земекис показва, защо е един от най-уважаваните от мен режисьори. Back to the Future (1,2,3), Cast Away, Contact, Forrest Gump, Romancing the Stone...още много други, но дори и тези които съм гледал успяха да ме грабат. Този филм е прекрасна хорър комедийка, а Брус Уилис наистина заслужава награда (е, по-семпличка) за ролята си, защото я играе страхотно. Историята е дългичка, но става дума за враждата на две жени помежду им. За маниите им...едната да бъде вечно красива и млада, а другата...да я убие :D. По-добре разберете сами останалото. Филма има-няма 15 годинки, но си заслужава.

Оценка:7/10

Link to comment
Share on other sites

Hostage - Много филми му се насъбраха напоследък на Брус Уилис и то изненадващо добри. В този играе ченге което се е оттеглило от ролята на парламентьор в големия град поради инцидент със заложник и в момента заедно със семейството си е във китно градче. Така се случва обаче, че група хлапета искат да откраднат кола от богаташ, но нещата загрубяват и нашият герой отново трябва да се вживее в ролята на "сладкодумец". Филма не впечатлява с идея. По-скоро с изпълнение. Поне за мен час и половина минаха доста бързо. Има си го екшъна, има си го съспенса, има си го сексуалното напрежение между една от жертвите и един от похитителите :P.

Оценка:6/10

И аз го гледах тоя филм и наистина е много як и Брус Уилис играе добре! :)

Link to comment
Share on other sites

Get A Clue - Доста посредствено филмче на Дисни. Обикновенно ми харесват подобни, но този не ми допадна особено. Става дума за ученици, които са и приятели и които пишат в училищния вестник. Един ден тяхен учител изчезва загадъчно и те започват да го търсят. Ако не го гледате няма да изгубите нищо.

Оценка:3/10

 

Alien - Първата част от култовата поредица. Бях я гледал само веднъж и то доста отдавна та реших да си припомня филмчето. Останах наистина разочарован. Спомням си, че филма ми хареса тогава, но сега никак. Действието е толкова мудно...нищо против, но поне през това време да имаше някакво напрежение. За жалост го няма. Пришелецът се мерна точно 2-3 пъти във филма и то в доста смешни позиции. Малко за сюжета - търговски кораб оставен на автопилот със спящ екипаж пътуващ към Земята, случайно бива привлечен от странен сигнал. Според законите в такъв случаи откриването на сигнала става главен приоритет. Там обаче нашите хора попадат на Пришълците и неволно пренасят един на кораба им. От там започва кошмара. Пак казвам - серията не ми хареса. Скоро ще гледам пак 2, 3 и 4 и ще дам мнения, но по спомени мисля, че втората беше най-добра.

Оценка:4.5/10

 

The Prophecy: Uprising - Филма е добър. Този път съдбата на човечеството се държи в ръцете на една жена, забита в Букурещ :). Да, действието във филма се развива в северната ни съседка. Демони, ангели и какво ли още не се бори за намирането на една книга, която представляват Откровенията в Библията. Те обаче все още не са довършени и когато това стане и в който е книгата в този момент, то той ще има голямо предимство. Може да звучи леко объркващо, но във филма се разбира страхотно. Доста ми хареса и края където се разкриват интересни неща. Продължителноста на филма е малка и се гледа на един дъх. Така че гледайте го, никак не е лош.

Оценка:6/10

Link to comment
Share on other sites

About Schmidt:

Джак Никълсън ще видим в ролята на току-що пенсиониралият се застраховател Уорън Шмид.Едва ли има актьор,който би могъл по по-добър начин да ни представи живота на пенсионера.Само Никълсън е в състояние да направи от това едновременно драма, комедия и сатира.Да разсмее и в същото време да събуди симпатии.Гледайте филма ,няма да съжалявате(надявам се).Той е награден със 'Златен Глобус' за сценарий ;)

8/10

 

Hostage:достатъчно се изписа за филма,просто и аз го препоръчвам :)

Link to comment
Share on other sites

The Prophecy: Uprising - Филма е добър. Този път съдбата на човечеството се държи в ръцете на една жена, забита в Букурещ :). Да, действието във филма се развива в северната ни съседка. Демони, ангели и какво ли още не се бори за намирането на една книга, която представляват Откровенията в Библията. Те обаче все още не са довършени и когато това стане и в който е книгата в този момент, то той ще има голямо предимство. Може да звучи леко объркващо, но във филма се разбира страхотно. Доста ми хареса и края където се разкриват интересни неща. Продължителноста на филма е малка и се гледа на един дъх. Така че гледайте го, никак не е лош.

Оценка:6/10

 

e те и предните серии на Prophesy се разправяха за абсолютно същото. гледал ли си ги тях? аз преди 1-2 дена хванах една в късните часове по Евроком България. (в последствие разбрах, че това е този филм, защото хванах средата и не го изгледах целия, а си записах артистите и на сутринта проверих) та идеята ми е... какъв е смисъла да има 3 филма с едно заглавие и еднакъв сюжет.

 

Aз гледах последното филмче на Айс Кюб Are we still here май се казваше Филмчето е зарибявка Гледайте го

 

Are We There Yet? се казва филма и аз очаквах повече от рекламите...

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Нямам идея какъв е смисъла, нито съм гледал предишните части :).

Link to comment
Share on other sites

Little Nicky - Тъпа комедия. От този тип в който гледаш готини неща на екрана, идиотизми и т.н., но някак си не ти става смешно, защото всичко е банално и изтърнако. Става дума за Дявола и трите му сина. Идва време за нов наследник на трона и той трябва да избере някой измежду тях. Той избира себе си като това разгневява двама от синовете му и те решават да създадът собствен ад на Земята като отиват там и затварят портите на Ада. При затворени порти обаче няма нови души, което кара Дявола да се разпада. Така за третият син, който е супер добричък и няма място в Ада, остава задачата да иде на Земята и да обуздае братята си. Признавам, филма има своите моменти, разбирайте интересни хрумвания, но като цяло си е доста посредствена комедия.

Оценка:4/10

 

Miss Congeniality 2: Armed And Fabulous - Бих казал достойно продължение на първата част, просто защото ги слагам на едно ниво. Малко екшън, повечко хумор - точно както беше в първата част. Този път съблазнителната агентка бива напусната от гаджето си и решава да стане рекламно лице на ФБР. След една година вече си е чистокръвна Барби. Тогава обаче отвличат една от най-добрите и приятелки - Мис САЩ. Тя е принудена да иде в Лас Вегас и да се подвизава отново като рекламно лице, но това на нея никак не и харесва и подхваща нещата в свои ръце. Този път има и партньорка - дребничка, но много зла (на пръв поглед) негърка, която именно заради буйния си нрав няма приятели и партньори. Филма е разтоварващ общо взето. Не очаквайте нещо кой знае какво.

Оценка:5.5/10

 

The Jacket - 90% копие на The Butterfly Effect. Филма много ми хареса въпреки това! По принцип не обичам копията, но това си беше сполучлив филм. Не искам да разкривам нищо, защото който е гледал Ефекта на Пеперудата знае, че да се обясни този филм си е истинско приключение. Общо взето сюжета е същия - пътуване във времето, временна амнезия и т.н. Ейдриън Броуди и Кийра Найтли правят добър дует. Броуди е перфектен за изстрадали роли, а Найтли играе интересна роля - едновременно супер невинна, но и малко развратна (наблюдавайте движенията - обича да слага разни неща в устата си :D ). С три думи - много съм доволен.

Оценка:8/10

Link to comment
Share on other sites

The Jacket - 90% копие на The Butterfly Effect. Филма много ми хареса въпреки това! По принцип не обичам копията, но това си беше сполучлив филм. Не искам да разкривам нищо, защото който е гледал Ефекта на Пеперудата знае, че да се обясни този филм си е истинско приключение. Общо взето сюжета е същия - пътуване във времето, временна амнезия и т.н. Ейдриън Броуди и Кийра Найтли правят добър дует. Броуди е перфектен за изстрадали роли, а Найтли играе интересна роля - едновременно супер невинна, но и малко развратна (наблюдавайте движенията - обича да слага разни неща в устата си :D ). С три думи - много съм доволен.

Оценка:8/10

 

ЕЕееее. тамън исках да споделя за филма. от 3 дена все по 30 минути гледам и днеска накрая го изгледах. само ще те помоля ако знаеш какво беше това на края.. да ми пишеш един ПМ, че нещо се обърках.

Link to comment
Share on other sites

Miss Congeniality 2: Armed And Fabulous - Наистина свежо комедийно филмче, и също както RIP искрено препоръчвам на тези които все още не са успели да го гледат , да го направят възможно най - скоро .. :wacko:

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

Aliens - Втората част на филма. Доста по-добра от първата заради повечето екшън и повечето напрегнати моменти. Лейтенант Рипли е открита от спасителен кораб след цели 57 години в които се е лутала в космоса. Действието се пренася на планетата на която бяха отркити пришълците и на която от 20 години има колония. Връзката с планетата обаче бива изгубена и се праща екип да провери положението. Както вече казах - повече ми хареса от първата част, защото тук се показват повечко пришълци.

Оценка:7/10

 

Alien 3 - Третата част :). Действието отново започва след края на втората част. Естествено някак си на борда се е качил пришелец и докато оцелялите от втората част си спинкат спокойно, пришелецът предизвиква пожар и всички излитат със спасителна капсула на планета, представляваща затвор. Единствената оцеляла след 'кацането" е Рипли. В тази част, както и в първата, отново има само един пришелец, но лошото е, че на планетата няма оръжия и убиването му става сложна задача. За първи път се ползват компютърни ефекти и пришелецът се показва изцяло. Като цяло филма не е лош, но има малък спад спрямо втората част.

Оценка:6/10

 

Alien: Resurrection - Последната, засега, четвърта част на филма. Тук вече всичко си има нов облик и на филма са "разрешени" нужните ефекти. Всичко е доста по-красиво от предишните части и същевременно сюжета остава на ниво. Има доста голяма връзка с третата част и няма да казвам каква е. Ако някой все пак не е гледал тези филми, нека го направи.

Оценка:6.5/10

Link to comment
Share on other sites

Aliens[/b

 

Alien 3

 

Alien: Resurrection

 

Най-култовите фантастики, за мен!

2-ра част я имам на VHS от тийнейджърска възраст и съм я гледал досега около 20-30 пъти до степен на copy/paste на всяка сцена и реплика в мозъка ми. :punk

 

Да не забравя да добавя, че заради тези филми станах луд фен и на H.R.Giger :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...