Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Roger.Dodger.jpg

 

Много реална комедия с яки моменти от живота. Хумора е по-скоро горчив от колкото безгрижен, но точно това прави филма уникално хубав.

Много подходящ за девствени момчета, които искат да разберат как може но не е добре да се прави и как би трябвало да се прави.

8/10

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Resident Evil 2 е много в гъ**. След като свърши се чудих дали да си блъскам главата в стената, или да изпраскам радиатора с коляно...избрах първото :)

napulno suglasen s teb tozi film e golqma bozica

qzuk misleh 4e 6te e ne6to po dobro ama........

Link to comment
Share on other sites

Analyze That - Нищо особенно.Продължение на първата част.Мафиоти...грандиозен удар...смахнат и страхлив психиатър...бла-бла...

От типа филми които просто губят времето.Липса на свеж хумор.

Оценка:3/10

 

The Goonies - Хм.Бях забравил детските си спомени и когато видях този филм нямаше как да не го сваля.Наистина сега ми се видя детски,елементарен,но като се сетя колко пъти съм го гледал като малък и че е перфектен за малките деца в момента (няма кървища,типове с пищови,раздаващи правосъдие).Филмът е приключенски,а обложката му придава завършен вид.Пирати+съкровище+бандити+група деца = прикючение+фън!

О,да и Спилбърг има пръст в това чудо :).

Оценка:8/10

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Аз пък ви препоръчвам да гледате How High http://warez.ru:8080/Movies2/How.High.(2001)/

Направо ме кефи отвсякаде . А ако искате и нещо друго от сорта гледайте Next Friday  http://warez.ru:8082/Movies4/Next.Friday.(2000)/

 

ei tva e nai-qkata komedia det sum e gledal

p.s.

gledaite q

6te se rezmajete

Link to comment
Share on other sites

I,robot е едно много добро филмче..макар доста противоречивите мнения за него, на мен много ми хареса за филм от този жанр :). Дори и да не ви допадне толкова много филма няма да съжалявате да го гледате, тъй като е интересен и няма скучни моменти :)..

 

Resident Evil Apocalypse - Ми не знам просто какъв коментар да дам за този филм...след като го изгледах останах с впечатлението че все едно не съм го гледал...Просто нищо общо с първата част, в смисъл че не намирам интригата и интересът ми към филма беше минимален(заспах 2 пъти на него, чак на третия до догледах ;))..Дори и ефектите от филма са някак си от праисторията и не останах с никакво впечатление от филма.

Link to comment
Share on other sites

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind - Болен филм за болни хора.Определено ако седна и търся смисъл ще открия,ако търся нещо смислено определено има за какво да се хвана,но в никакъв случаи това не е филм който може да се гледа.Един от слабите на Джим Кери.Става дума за любов и мозъчни манипулации,по-точно изтриване на лоши спомени.Ако не го гледате няма да изпуснете абсолютно нищо.

Оценка:2/10

 

The Whole Ten Yards - Лелееее...Брус Уилис и Матю Пери накуп в слаб филм!Такова нещо не може да се види всеки ден.Какво да кажа...много голям провал!Първата част е по-добра в пъти.По-горе писах малко за Analyze That,е,почти същата тематика.Боза.

Оценка:3/10

 

Eurotrip - Както ми е тръгнало да оплювам филми,май и този ще е се нареди до тях.Тотална,абсолютна и не знам каква още липса на хумор.Тийн комедия?Глупости!Не знам,тук много го хвалеха тоя филм,но останах разочарован.Час и половина гледах тъпо,чакайки нещо да ме изненада.Явно се е заложило на голите сцени,защото тук са в доволно количество.

Оценка:3/10

 

Щях да пиша за няколко страшни филма,но по-нтататък,че сега съм негативно настроен и няма да подхожда на поста ;).

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind - Болен филм за болни хора.Определено ако седна и търся смисъл ще открия,ако търся нещо смислено определено има за какво да се хвана,но в никакъв случаи това не е филм който може да се гледа.Един от слабите на Джим Кери.Става дума за любов и мозъчни манипулации,по-точно изтриване на лоши спомени.Ако не го гледате няма да изпуснете абсолютно нищо.

Оценка:2/10

Ne che neshto, no Eternal Sunshine Of The Spotless Mind e neveroqten film - kakto i da go poglednesh - novatorska ideq, rezhisura, scenarii, aktiorska igra. Ne stava duma za "liubov i loshi spomeni" - a za tova prez kakvo trqbva da mine chovek, za da osuznae, che bolkata ne trqbva da se iztriva - osobeno ako tochno tq te e nakarala da se pochuvstvash zhiv. Da ne govorim za ocenkata na filma v imdb - 8.6 s nad 16 000 glasa, koeto shte reche, che filmut e nomer 37 v IMDB top 250... Da go opredelish kato slab e smeshno, da ne kazha tuzhno. Ne me razbirai pogreshno, nqmam nishto protiv da si izrazqvash mnenieto, prosto ne iskam horata da ostavat s greshno vpechatlenie za filma.

Link to comment
Share on other sites

Не случайно казах,че спокойно може да се размишлява върху филма по-задълбочено,но някак си самият филм куца като реализация.Не успяха да ме погълнат героите,защото образите им бяха доста повърхностни,а това "през какво трябва да се мине за да осъзнае човек,за да осъзнае,че болката не трябва да се изтрива" си беше добра идея,но реализирана ужасно.Пък и тук ставаше дума за болка от любов,болка която всеки изпитва,но самотният най-вече.Обаче драматизмът го нямаше.Как да я усетя болката?Не знам,просто филма не успя да ме грабне,както казах вече.Джим Кери не е за сериозни филми и определено играта не му беше на ниво.Кейт също.Любител съм на сериозните филми,но за мен този не струва...жалко за идеята.Това че филмът е напред в класациите нищо не означава поне за мен.Все пак е важно на мен да ми хареса,а не да се впечатлявам колко други хора са го харесали.

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Не случайно казах,че спокойно може да се размишлява върху филма по-задълбочено,но някак си самият филм куца като реализация.Не успяха да ме погълнат героите,защото образите им бяха доста повърхностни,а това "през какво трябва да се мине за да осъзнае човек,за да осъзнае,че болката не трябва да се изтрива" си беше добра идея,но реализирана ужасно.Пък и тук ставаше дума за болка от любов,болка която всеки изпитва,но самотният най-вече.Обаче драматизмът го нямаше.Как да я усетя болката?Не знам,просто филма не успя да ме грабне,както казах вече.Джим Кери не е за сериозни филми и определено играта не му беше на ниво.Кейт също.Любител съм на сериозните филми,но за мен този не струва...жалко за идеята.Това че филмът е напред в класациите нищо не означава поне за мен.Все пак е важно на мен да ми хареса,а не да се впечатлявам колко други хора са го харесали.

Filmyt izleze na DVD v america v4era(needless to say I was the first one to buy a copy - $19.82 ;) ). Ne znam dali ste gledali "Being John Malkovich" ama ako ste haresali "Eternal Sunshine...", filmyt e zadyljitelen(Sy6tiqt rejisior - Michael Gondry).

Tezi koito ne sa vniknali vyv filma trqbva da se pridyrjat kym filmi kato "The Rundown" i "Walking Tall" kydeto dyskata v rykata na "the rock" ima pove4e aktiorsko maistorstvo ot samiqt nego.

John Kerry be6e strahoten v rolqta na srednostatisti4eski intelectualec. Za men ve4e toi ne bi bil sy6tiq v koqto i da e komediq, sled tozi film.

Kate Winslet izpylni sys strahotna viziq rolqta na nasilvana v detstvoto, "nonconformist rebel"- ka (syjalqvam za angliiskiq, no mi e trudno da namerq nqkoi dumi na bylgarski). Edinstveniqt slab actior vyv filma be6e Elijah Wood, no i toi se spravi zadovolitelno sys zada4ata.

Za men tozi film se vpisva v 10-te filmi na vsi4ki vremena.

 

 

Film koito sy6to prepory4vam e: "Good Bye Lenin" (*spoiler*)

Filmyt e za sybitiqta 1989-1990 presyzdadeni prez pogleda na edno mom4e 4iqto maika izpada v coma predi i se sybujda sled sybarqneto na berlinskata stena. Za da namali 6oka ot promqnata na stroq, toi trqbva da napravi vsi4ko vyzmojno tq da ne razbere za slu4iloto se, pone dokyto e dostaty4no silna za da go proumee... Drugoto ostavqm na vas. :)

Filmyt e Germanski sys subtitri na angliiski, no tova e DVD versiqta. Siguren sym 4e nqkyde iz Wareza ima i bylgarski.

Priqtno gledane.

 

//edit//

Toku 6to gledah o6te edin neveroqten film: "United States of Leland"

Ima ne6ta koito ne se poqvqvat v filmi tolkova 4esto. Ne moga da precenq dali tozi film me dokosna s izkliu4itelno nestandartnite otno6eniq mejdu horata(koito vyv drug vid ob6testvo biha bili opredeleni kato normalni, dokolkoto ne6to normalno moje da sy6testvuva v sveta na na6eto vreme), ili prosto nqkak si se indentificirah s glavniqt geroi do takava stepen 4e, za sekunda vidqh sveta prez negovite o4i...

Ne znam.

Pixel4e out.

Edited by Pixel4e
Link to comment
Share on other sites

Добре де на мен филмът не ми хареса,на теб ти харесва - въпрос на мнение.Ето например The Butterfly Effect е невероятен филм,който има подобна тематика и страшно много ми допадна цялостната концепция.Тук обаче не е мястото за спор.Направи тема и там ще се убеждаваме дали е добър или не,като накрая естествено всеки ще си стои зад мнението.

Link to comment
Share on other sites

John Kerry be6e strahoten v rolqta na srednostatisti4eski intelectualec. Za men ve4e toi ne bi bil sy6tiq v koqto i da e komediq, sled tozi film.

samo da te popravq vuv filma igrae Jim Carrey,a John Kerry e kandidat prezident na Usa ot demokrati4eskata partiq :P

ina4e sega 6te gledam filma,predpolagam,4e 6te e xubav :wir

Link to comment
Share on other sites

samo da te popravq vuv filma igrae Jim Carrey,a John Kerry e kandidat prezident na Usa ot demokrati4eskata partiq :P

ina4e sega 6te gledam filma,predpolagam,4e 6te e xubav :wir

 

 

Oops... tova samo pokazva na kolko gluposti sym se nagledal prez tazi prezidentska kampaniq :)

Link to comment
Share on other sites

Гледах и горещо препоръчвам "Чистилище".Филмът е правен от един от най-великите руски журналисти и е за първата война в Чечня.Авторът се е стремил да бъде максимално достоверен и се е получило нещо потресаващо.Не го препоръчвам за хора със слаби сърца.Ако някой иска да гледа наистина достоверен военен филм то това е най-правилния избор.

Има го ето тук

Edited by Naso
Link to comment
Share on other sites

Mean Girls - Лигава комедия с две думи...Не и тук липсва каквато и да е комедия.Мисля че филмите в които играе Lindsay Lohan ги правят само за нея,правят я красива и толкова.

Оценка:2/10

 

I, Robot - Доста добро филмче.Един от големите му плюсове е,че е бъкан с ефекти които са на високо ниво.Всичко е пресъздадено перфектно което допринася за добрата атмосфера.Сюжетът е малко над обичайните екшъни,но въпреки това може да се причисли към простичките (все пак филмът е направен за масова конкумация,а не да си блъскаме главата).Във филма става дума за една огромна корпорация която се занимава с производството на роботи,които вършат почти цялата човешка работа.Роботите се контролират от супер компютър на име В.И.К.И..Нещата стоят така,че във всеки робот са внедрени правила които той не трябва да нарушава.Става така обаче,че според ВИКИ хората се самоунищожават...Айде няма да казвам всичко,останалото ще го разберете.Уил Смит се справя с ролята си,но не блести.В общи линии останах доволен от филма.

Оценка:7/10

 

Peter Pan - Питър Пан!Невероятно детски филм!Просто още не мога да повярвам,че са го направили така.Нещото което ме впечатли обаче бяха ефектите.Определено гениални художници са работили над тях.Всичко което е CG е в невероятен стил и качество на изпълнение.Лошото е,че това ще е единственото нещо за което трябва да глеадте филма.Е,за деца е перфектен,но за хора 14-15+ въобще.Hook с Робин Уилямс беше по-добър.

Оценка:5/10

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...