Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wasabi - много приятно филмче, Жан Рено, Люк Бесон...

 

Cyborg - тоя с Жан Клод Ван Дам не го бях гледал. То самото му участие говори за филма. Кютек, ритници... Новото е атмосферата. Костюми а-ла "Лудият Макс", декори, крещящи "Това е нискобюджетен екшън!" и доста хладно оръжие. Започва интересно, свършва тъпо.

Link to comment
Share on other sites

гледах наскоро Osmosis Jones едно много приятно филмче, което е анимация и в същото време не, очаства Бил Мъри и има смях, абе филма е много приятен, а и анимацията е направена на ниво

Link to comment
Share on other sites

гледах преди малко ДЕЦА НА КИЛОГРАМ филмът е забавен повесели ме особено в някой моменти препоръчвам ви го ако няма какво да правите!!!

оценка 8/10

Link to comment
Share on other sites

А бе пич,давай линк или поне името на филма на анг.

еми до сега винаги съм казвал името на английски освен на последни те ми 2 филма

а така ся начи гледах :

 

 

Рекетьори филма е много як мен лично ме разби KNOCKAROUND GUYS се казва на англиуски просто лудница е ! е верно Вин Диесел е там :)!

оценка - 9/10

 

 

Кръстникът 3 ВЕЛИК ФИЛМ дръго няма какво да кажа

оценка - 10/10 мисля че всеки знае как е на английски :)

 

Лепнат за теб - Stuck on you е май заглавието ем яка комедийка мен ми хареса

оценка - 8/10 което хич не е малко за комедия :)

 

Бракувани - JUST MARRIED ем тва също ме разби има много весели моменти ако ви се гледа нещо неангажиращо което ще ви накара да се посмеете истински то това е филма!

оценка - 8.9/10

 

Гадняра - оргинално име MEAN MACHINE еми с много луд пич Вини Джоунс филмът е хубав не е няква просташка комедия а истински смях на моменти ае комедия от рода на Запознай се с нашите - Мeet the parents не е някво просташко такова а има истински хумор ! ще се веселите искрено според мен ако го гледате макар да има и малко тъжни моменти

оценка - 9/10

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах All That Jazz или Ах,този джаз.Не знам дали го има на вареза,но определено е готин филм и си струва да се гледа :woot

Link to comment
Share on other sites

Crimson Rivers 2: Angels of the Apocalypse (2004):

...prosto nqmam dumi..Jean Reno e neveroqten..vseki liubitel na trilarite trqbva da go gleda - siguren sam, 4e nqma da ostanete razo4arovani...otzenka 9/10. za da vi ulesnq vi davam i link: http://www.warez.ru:8080/Movies3/Crimson.R...ip.XViD-FTS.avi

Link to comment
Share on other sites

Прасни един спейс след двете точки на link.

 

Иначе и аз се колебаех дали да го свалям,но явно ще е добър.Трябва и първият филм да гледам.

Link to comment
Share on other sites

Posledno gledax Alien vs. Predator...

Film4eto si e napravo super...

A ako i pravilno sym razbral 4e tova e orqzanata versiq deto gledax...Lele predstavqm si kat izleze s DVD-ka4estvo...I full version...

Bloody bastards and sticky aliens... :punk

Link to comment
Share on other sites

вчера гледах :

 

Пич, каде ми е колата ? - Dude, Where is my car?

яка комедийка на моменти ме разби просто пада голям смях и ако ви се гледа нещо смешно ама наистина смешно то това е филма ! :D

оценка - 9/10 - което хич не е малко за комедия! :D

 

 

Рок училище - School of rock

еми и тва е яка комедийка :D аве яко е не е такова просташко като "Пич, каде ми е колата?" някак си по-различен див хумор е , но е яко доста яко е на моменти

то се получи коментара като на Пич, каде ми е колата?" но няма значение :P

оценка 9/10 :D

Link to comment
Share on other sites

Posledno gledax Alien vs. Predator...

Film4eto si e napravo super...

A ako i pravilno sym razbral 4e tova e orqzanata versiq deto gledax...Lele predstavqm si kat izleze s DVD-ka4estvo...I full version...

Bloody bastards and sticky aliens... :punk

awe filma 6te e mnogo qk bez sumnenie,no po-dobre da se gleda na kino-na PC e mnoo zagubeno...

Link to comment
Share on other sites

The Whole 10 Yards

Супер забавен и свеж филм ! PURE FUN, ако трябва да го кажа на английски :)

Залагам си веждите, че няма човек, който да остане недоволен след като го гледа!

Link to comment
Share on other sites

The Whole 10 Yards

Супер забавен и свеж филм ! PURE FUN, ако трябва да го кажа на английски :)

Залагам си веждите, че няма човек, който да остане недоволен след като го гледа!

 

На мене не ми хареса, в смисъл филмчето е добро, но доста бледнее пред първата част. Това е и всеобщото мнение и бая се учудих след като разбрах, че повечето хора мислят като мен ;), защото обикновено не е така.

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Man On Fire - може би един от най-добрите филми за годината, наистина доста впечатляваща игра на Дензъл, който за пореден път доказа че е един от най-добрите актьори. Да преоткриеш смисъла в живота си и отново да дадеш живота си, за да си възвърнеш това което го е осмисляло. Наистина трябва да бъде гледан този филм.

 

Цитирам: " Прошката ще бъде между Господ и тях. Моята работа е да уредя срещата им..."

Оценката : 10/10

 

 

 

HellBoy - филма е горе-долу сполучлив, мнението ми за него въпреки това не е много високо. Мисля че доста повече можехме да очакваме от актьорската игра, филма също така накуцва малко по ефекти. И въпреки това не съжалявам че го гледах, може би защото този филм ме накара да осъзная, че не само външното и материалното имат значение, а също така и това което се крие отвътре.

Оценката : 5/10

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

На мене не ми хареса, в смисъл филмчето е добро, но доста бледнее пред първата част. Това е и всеобщото мнение и бая се учудих след като разбрах, че повечето хора мислят като мен ;), защото обикновено не е така.

 

napalno sum saglasen za razlika ot purvata 4ast tozi film e mn povarhnosten i s mn plosak humor!!1 nai se razdraznih kat vidqh Brus s prohosmoka4ka !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...