Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ем ЕДИТ можеше да ти свърши чудесна работа не мислиш ли ?

 

Така съм преценил, така съм направил. Ти с едно изречение не знам колко грешки си направил, ама като гледам ЕДИТа ти е влезнал в употреба :)

Link to comment
Share on other sites

ем аз едита го изпозлвах за друго не да си поправя грешките щото такивя е нямало и няма и сега ся ти каде си ги видял си е твоя раота а за тва че ти си си решил ми дай всички да флоодваме като за световно форума супер а :P не мислиш ли ?а да сори но не ми се поставят запетайки !

Link to comment
Share on other sites

Армагедон е класиката в жанра, но и alien vs. predetor хич не е лош.А и

Eight Laget freaks e mnoo qk.Става въпрос за мутирали паяци превземашти града. :pirate

Link to comment
Share on other sites

ем аз едита го изпозлвах за друго не да си поправя грешките щото такивя е нямало и няма и сега ся ти каде си ги видял си е твоя раота а за тва че ти си си решил ми дай всички да флоодваме като за световно форума супер а  :P не мислиш ли ?а да сори но не ми се поставят запетайки !

 

 

Пич аз не флуудя, просто единият ми пост беше на друга тема от другия, като ти пречат мненията ми изтрии ги или ги слей ако можеш. Не ми пука изобщо кво мислиш ти, не съм нарушил правилата на форума! Ако ги наруша ще си получа warn level-a или ще бъда предупреден от някой админ или модератор. При наличието на такива качествени спамери тук, не виждам кво си тръгнал да се занимаваш с мене.

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички ... търся един филм но не знам как се казва нито кой участва.. лошо ..

Значи в общи линии се разправя за следното: Един войник се връща от фронта и във влака среща една бременна жена която е останала без мъж. Понеже нея е страх да се прибере в родното си място помолва войника да й помогне... той се съгласява. Когато пристигат на него му харесва(а и има интрига между двамата) и решава да остане е да й помага с гроздето. След време става пожар и целия лозов масив е унищожен. Остава един единствен филиз и от него почват наново..... така го помня филма не е нов .. някой ако се сеща за кой филм става въпрос нека каже. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

мне ве пич не се занимавам с теб просто е някво гадно да види 2 един след друг на 1 човек някак си не ме кефи за тва ве не го приемай толкова лично споко !релакс!

та днес гледах

NEW YORK MINUTE - еми кво да ви кажа гледах го главно заради онея 2 близначи Olsen май им беше фамилията ем кво да ви кажа те са 1нственото хубаво нещо в тази иначе не лоша комедия

оценка - 7/10 чесно казано очаквах повече :punk

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Гледах Eraserhead

Не знам хареса ли ми, не знам отврати ли ме, не знам разбрах ли за какво става дума...

Само знам, че това е най-психарският филм дето някога съм гледал!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички ... търся един филм но не знам как се казва нито кой участва.. лошо ..

Значи в общи линии се разправя за следното: Един войник се връща от фронта и във влака среща една бременна жена която е останала без мъж. Понеже нея е страх да се прибере в родното си място помолва войника да й помогне... той се съгласява. Когато пристигат на него му харесва(а и има интрига между двамата) и решава да остане е да й помага с гроздето. След време става пожар и целия лозов масив е унищожен. Остава един единствен филиз и от него почват наново..... така го помня филма не е нов .. някой ако се сеща за кой филм става въпрос нека каже. Благодаря предварително.

 

това трябва да е ...

Link to comment
Share on other sites

Ken Park  -  не знам какво да кажа за този филм. Психарска история. До колко е реален вие ще прецените. Описва се живота на няколко деца, всяко със своето изкривено ежедневие. Има и една две гнусни сцени, на които по-крехките от вас няма да издържат. Гледайте го, такова творение трябва да се види.

Az gei filmi ne gledam :woot :lol:

Edited by Reebok
Link to comment
Share on other sites

SLC Punk! наистина е доста приятен филм ... аз го гледах вчера. Днес гледах документални филми .. и ви препоръчвам The Weather Underground що годе във съшия дух е филмът ... хайде със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Saved - странен филм. Не ми стана ясно каква му е идеята - да ни покаже, че Христос е всичко и без него не можем, или точно обратното. В крайна сметка не ми хареса особено, най-малкото защото не съм вярващ и малко ме подразни , че през цялото време превъзнасяха Господ.

 

Crimson Rivers 2 - като голям фен на Жан Рено очкавах много от този филм. Но не го получих. Определено е по-слаб от първата част. Разправя се за някакви ангели на апокалипсиса, които пият забранени стероиди от втората световна война и стават свръхсилни и могат да тичат и подскачат и да не умират като ги стреляш...Малко понамирисва на боза, ама поне прясна боза, такава която пиеш с удоволствие :) Лелее, какви ги приказвам...

Link to comment
Share on other sites

ся след малко смятам да гледам Телефона Клопка - Phone booth много е як филма ще го гледам с удоволствие

а 3ти път !!!

оценка - 9.5/10

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Нещо по-старичко.Гледах Carlito's Way.Очарован съм.Още се чудя как съм го пропуснал тоя филм досега(непростимо).Ал Пачино e велик(за кой ли път).Ако има някой,който да не го е гледал да го гледа непременно.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам на всички това сериалче ;), който се кефи на Марвел много ще му хареса. Аз бях доста скептично настроен и след като гледах една серия, само за 2 дни изгледах три от четирите сезона. Ей сега пускам и четвърти сезон и поне до средата ще го изкарам тая вечер :) Много е яко...

Бтв да кажа че е Анимация който не разбра.

 

АА..

да ви кажа и кое е :

X-Men Evolution(2000)

 

Качеството е добро, само при втори сезон са прецакани един-два епизода, но пак се гледат :). Иначе на другите качеството е доста добро :). Чесно ви казвам който го гледа няма да съжалява !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...