Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Случайно попаднах на Кабаре с Лайза Минели. Може на повечето да не говори нищо(1972г), но е страхотен...Припомних си филма с преголямо удоволствие. Не можах да намеря bg субтитри, което ме амбицира да ги направя и ако има място, скоро ще ги кача, за да направя повече почитатели на киното съпричастни на магията на "Кабаре"...

 

Че хептен ще изкукаме с разни бози...

Link to comment
Share on other sites

Aide nqkoi da mi prepory4a nqkoi ujas4e qko. 4udih sa da svalq The Village. Kajete o6te nqkoe naistina qko ujas4e. Predi okolo mesec svalih da gledam Aliens si4kite 4asti Cube izgledah 1-2. Neska gledah Child's Play 3 s kuklata chuky.AvP za kino :D i ve4e ne znam kakvo da gledam mnogo kartinki ima i mnogo obyrkvaciq za tova se nujadq ot help The Village mi vikat 4e 6a e lud i nego sa 4uda kino li ne znam. A ina4e filma 6esto 4uvstvo sys brus wilis da ne bi da e toq v koito jivee sys sebe si kato malyk ili ? Ne mogada se seta dali e sy6tiq film za6toto az sym go gledal nego ama ne go znam po zaglavie ama edva li 6te e toi 6toto oniq be6e komediq toq e thriller.

Link to comment
Share on other sites

Na vseki koito se interesuva ot svetovnata politika preporu4vam filma Fahrenheit 9/11 . Prosto nqmam dumi za filma . Predi da gledam filma vigdah ne6tata po su6tiq na4in kakto sa pokazani v filam no kogato gleda6 dokumentalen film podkrepen s fakti ne6tata sa po razli4ni .

Link to comment
Share on other sites

Fear Of The Dark - Очаквах нискобюджетен филм на ужасите и го получих.Странното обаче е,че е направен доста добре.Определено атмосферата я има и на места наистина си е страшничко.За какво става дума - малко момче има фобия от тъмнината.Родителите му мислят,че това е от възраста и,че само ще се оправи.Малкият обаче го е страх да не го помислят за луд и не им казва,че всъщност в мракът живеят адски същества.Една вечер той остава сам с брат си и става доста напечено когато токът спира...Общо взето е идеален да загубите 1:20 от някоя вечер.

Оценка:5/10

 

Man On Fire - Много съм скептичен към новите екшъни от типа "те убиват нещо скъпо за него и после той си отмъщава",но този филм се нареди до един от най-добрите екшъни които някога съм гледал.Перфектна игра на

Д.Уошингтън,който играе западнал бивш военен на който му се възлага работа да охранява едно богато семейство.Първоначално той приема всичко това като работа,но по-късно се "влюбва" в малкото момиченце което пази.То му показва,че има защо да живее.Забравих да спомена,че той е алкохолик.Двамата стават неразделни,но един ден той бива прострелян,а тя отвлечена.Следва едно непоколебимо отмъщение.Нарочно го разказвам набързо,защото определено трябва сами да вникнете в престъпната мрежа в която участват много влиятелни хора.Филмът е страхотен и заради един друг фактор който е важен за мен - времетраенето - над 2:20.Единственото което ме подразни на моменти е камерата,ще разберете защо.Филм който трябва да се гледа.

Оценка:9/10

 

New York Minute - Ъ?По-тъпо филмче не бях гледал скоро.Комедия ли трябваше да бъде,не знам.Две мразещи се близначки са напълно различни.Съдбата ги събира за един ден,който е важен и за двете.После би трябвало да се случват някакви комични моменти,нооо...няма ги.

Оценка:2/10

 

Taking Lives - Типичен,типичен...типичен трилър.Завъртян сюжет в който става дума за един психопат сериен убиец,малко голи сцени и това е.Лично за мен секс сцената беше най-добрата,а краят беше неочакван да си призная...Филм който не може да изненада с нищо,нито да покаже нещо.

Оценка:5/10

 

Proof Of Life - От доста време искам да гледам този филм и едва сега го свалих.Като цяло не е лош,но очаквах мааалко повече екшън.Мястото е Ю.Америка,а събитието е отвличане.Отвлеченият (мъжът на Мег Райън) работи във фирма която застрахова всеки човек.Така пращат Ръсел Кроу да го спасява "административно" , но нещата не стават както трябва и се предприемат военни действия.През това време Ръсел се влюбва в Мег и т.н. и т.н.

Оценка:6/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах Resident Evil: Apocalypse.Ама невъобразима глупост.То и очакванията ми не бяха много големи но останах поразен от количеството простащина в този филм.Ама всяка сцена всяка реплика-банална предвидима и скучна.Не съм фен на играта но останах поразен от примитивността на сюжета.Когато полицаиката облечена стил "ида от магистралата" влезна в участъка застреля 6 зомбита и изригна уникалната реплика"Тhey are infected"щях да умра от смях.Ама целия филм е пълен с такива проблясъци-свят да ти се завие.Имам големи надежди за филма по играта Silent hill ама като се замисля ще си остана само с надеждите.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Resident Evil: Apocalypse.Ама невъобразима глупост.То и очакванията ми не бяха много големи но останах поразен от количеството простащина в този филм.Ама всяка сцена всяка реплика-банална предвидима и скучна.Не съм фен на играта но останах поразен от примитивността на сюжета.Когато полицаиката облечена стил "ида от магистралата" влезна в участъка застреля 6 зомбита и изригна уникалната реплика"Тhey are infected"щях да умра от смях.Ама целия филм е пълен с такива проблясъци-свят да ти се завие.Имам големи надежди за филма по играта Silent hill ама като се замисля ще си остана само с надеждите.

 

Filma ne e 4ak tolkova lo6 kolkoto kazva6. No kakto pyrvata 4ast kym kraq zapo4na da zatypqva. V na4aloto mi se stori zaintriguva6t. Posle ze da mi stava typo. Kefeh se na momentite kogato oniq policaite sa sybraha tam i zombitata gi pritiskaha vse pove4e i pove4e obgradiha gi otsqkade i te sa sybraha v edna to4ka i ima6e qko strelba te bqha sami sre6tu mass zombita. I momenta s oniq zombito tam ima6e edin snaiperist kak gi pomlq.Ina4e kato se zamislq drugo interesno ne vidqh.

Link to comment
Share on other sites

Случайно попаднах на Кабаре с Лайза Минели. Може на повечето да не говори нищо(1972г), но е страхотен...Припомних си филма с преголямо удоволствие. Не можах да намеря bg субтитри, което ме амбицира да ги направя и ако има място, скоро ще ги кача, за да направя повече почитатели на киното съпричастни на магията на "Кабаре"...

   

Че хептен ще изкукаме с разни бози...

 

Направих субтитрите на Cabaret, както обещах. Но не мога да ги кача в FTP

сървъра на Warez. Ако някой иска да гледа Cabaret с Бг субтитри, да ги търси тук

Edited by valbg54
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам " The ring " - филмът си е супер яко психо, заплетен с доста интрига и с отворен край някак си, а не от типа -... победили злото и после три дни яли, пили и се веселили... За ценителите на жанра, гарантирам 100 % ще ви хареса !

Edited by dorina
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам,но не се сдържах-The Ring е адски слаб,тъп и всичко отрицателно,което може да се каже за един филм.Е,поне има смешни моменти-конят,който се спъна и падна зад борда,телевизорът,който затвори горкото девойче/в кладенец май беше/.Стига бе,това е по-скоро за боза movies

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам,но не се сдържах-The Ring е адски слаб,тъп и всичко отрицателно,което може да се каже за един филм.Е,поне има смешни моменти-конят,който се спъна и падна зад борда,телевизорът,който затвори горкото девойче/в кладенец май беше/.Стига бе,това е по-скоро за боза movies

Абе и аз не се сдържах - Филма е много добър психарски ужас.

Всеки филм от този жанр може да ти изглежда смешен, ако предварително си се настроил за това.

Спирам за него щото в тази тема доста много се е говорило за Дъ Ринг.

Link to comment
Share on other sites

Гледах I ROBOT. Доволно филмче. Не бях чел книгата на Азимов, не знам дали има нещо общо с нея или не, но определено ми хареса. Уил е страхотен, както винаги.

Link to comment
Share on other sites

Fahrenheit 9/11- филм който задължително трябва да гледате.Въпреки че гледната ми точка се различава от тази представена в филма мога да кажа че това е най-добрия документален филм който съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

40 Days And 40 Nights

 

На мен лично страшно ми хареса и ако ви се гледа нещо ненапрегнато-трябва да го гледате!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...