Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The.Crying.Game.jpg

 

Напоследък се впечатлявам само от Реални филми. И този е точно такъв - Истински, Неподправен, Пълнокръвен.

Препоръчвам го на хора, които искат да видят какво е да си бивш член на ИРА, останал без смисъл и цел в живота, който иска само едно - да изпълни предсмъртното желание на единствения си приятел...

Изненадите и обратите във филма ще ви накарат да го изгледате без и за момент да ви стане скучно.

Нека не го гледат хора, чиито критерии за филми са: "Абе, екшън и ефекти да има..."

 

9/10

Link to comment
Share on other sites

Memories Of Murder

Незнам дали имате някакви впечатления от азиатското кино.. ако е да, то може би те са предимно от качествените хоръри, които правят. Ето този филм ще разбие представите ви за азиатското или по-точно корейското кино!

Филмът е по действителен случай и преразказва тъмен момент от историята на Южна Корея, когато сериен убиец отнема живота на 10 жени. Действието през двата часа не е съсредоточено върху самите убииства и начинът на извършването им, няма кървища и неприятни сцени... вниманието пада върху драмата на главните герои. Двама корейски актьори, които се справят невероятно добре и ни карат да почустваме, че това не е поредният филм.

Визията е перфектна, въпреки отсъствието на почти всякакви ефекти и филтри а саундът е тежък, подплътяващ идеално драмата, която се разиграва.

Невероятен филм, който ще остане задълго в съзнанието Ви! Гледайте го!

Link to comment
Share on other sites

eee pone ima i o6te hora deto gi kefi az pisah za nego predi mesec ot togava samo vie pi6ete 4e vi kefi !! brao men me kefi 6oto skalata e nekuf qk ek6un geroq ogromen zdrav qk ne kle4uf spiderman!

 

Как бе,и аз писах,че ме кефи тоя филм :).Може би единственият му филм който ми харесва,защото някак наподобява екшъните от преди 7-8 години.

Link to comment
Share on other sites

eee pone ima i o6te hora deto gi kefi az pisah za nego predi mesec ot togava samo vie pi6ete 4e vi kefi !! brao men me kefi 6oto skalata e nekuf qk ek6un geroq ogromen zdrav qk ne kle4uf spiderman!

 

da ti kaja az predpo4itam skalata vmesto spaiderman 6toto kato go gledam toq samo da duhne malko vqtar i 6te go otnese

Link to comment
Share on other sites

Code 46 - филмът се развива спокоино и е доста "отворен" от към идеи. Не е дълъг: лев и тридесет.

Link to comment
Share on other sites

Code 46 - филмът се развива спокоино и е доста "отворен" от към идеи. Не е дълъг: лев и тридесет.

 

Гледах го преди време и ми хареса. Най-вече саундтракът (главно заради Coldplay) и начина, по който той доразказваше и допълваше историята.

Link to comment
Share on other sites

The I Inside - Интересен филм,наподобява The Butterfly Effect,но само наподобява.Като изпълнение е слаб.Прекалено обърканата история,лошата игра и още куп фактори показват,че филмът се е подготвял като нискобюджетен и е заложено на сюжета...прекалено много обаче :).Въпреки това за феновоете на главоблъсканиците ще бъде добър,но лично аз се изкефих страшно много на Ефектът на пеперудата.

Оценка:5/10

 

The Good Girl - Добро момиче е филм със много странна атмосфера.Тя играе основният фактор да се чувствате депресирани като го гледате.Дори при самите диалози не се чува нищо освен говора,наоколо е невероятно тихо,сякаш всеки момент се очаква да стане нещо.Филмът е типична драма.Млада жена работи в супермаркет (ужасна за нея работа),има съпруг който се напушва всеки ден и общо взето живота и е в застой.Един ден на работа се появява ново момче в което тя постепенно се влюбва заради общите им интереси.Следват малко интриги и се стига до края когато тя трябва да избира между съвършенно различният живот и сегащния и.Сами ще разберете какво става...

Оценка:5.5/10

 

Liar Liar - Класическа комедия тип Джим Кери - физиономии,яки лафове,смях,смях и пак смях.Проспериращ адвокат е толкова обсебен от работата си,че няма време за семейството си и логично се е развел.Нещата обаче след това почти не се променят,все по-рядко има време за сина си,прави му лъжливи обещания.Тогава на рожденният си ден синът му си пожелава баща му да не може да излъже един цял ден.Лошото е,че точно в този ден той има много важно дело.Така започват комичните ситуации и...хепи енд.

Оценка:7.5/10

Link to comment
Share on other sites

The Texas Chainsaw Massacre

Приличен "страшен" филм. Има си всичко - обезобразен "лош", който си събира части от жертвите, семейството на лошия, група заблудени младежи, които до един умират, с изключение на най-красивата мадама (с голям бюст). Може да ви звучи познато и скучно, но определено има нещо в този филм, което го прави по-така.

 

 

Aaaaa, току що изгледах SAW. Eто такъв филм исках да гледам! Брутален и заплетен психо-трилър! Ама много психо!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Свалих си аз снощи You Got Served.И найстина много ми хареса.Разказва се за едни танцьори.Няма да разказвам повече, но смятам че ще ви хареса.Забавен филм с много движения.Приятно гледане.

 

Филмът е 2004 година ( за феновете на новите филми) !!! :starwars: :starwars: :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Catwoman - поредният комикс-филм. Става за занимавка. Не блести с нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

ALONG CAME POLLY

Бях много песимистично настроен към този филм. Така и не знам защо реших да го сваля. КОмбинацията Стилър-Анистън хич не ми вдъхваше доверие. Ама какво излезе - филмчето е много приятно. Има забавни моменти, а и Стилър е по-голям олигофрен, отколкото си мислех :) А Дженифър има невероятно дупе ;) Въобще - доволен съм, че го гледах!

Link to comment
Share on other sites

Roger Dodger - Започва малко философски и объркано,но после идеята във филма изпъква и се разкрива уникалноста му.Само толкова обаче.Филмът е кратко упътване как се сваля жена и то май се оказва,че не действа много много :).Само заради разнообразната идея му давам по-височка оценка.

Оценка:6/10

 

Dawn Of The Dead - Всички познати ми казаха,че филмът не струва,няма ефекти,няма сюжет,дори наподобява комедия.Странното е,че на мен ми хареса въпреки яко изплагиатстваната идея от "28 Дни по-късно".Там идеята беше на преден план,докато тук екшънът определено я поглъща.Въпреки това фиклмът има какво да покаже.Например най-реалистичните зомбита във филм.Освен това самото развитие на "историята" ми се понрави от началото до самият край.Саундът е як!Определено филмче което хорър феновете не трябва да пропускат.

Оценка:7.5/10

 

Independance Day - Отново стар филм,който реших да сваля с цел чисто запълване на дискове.Този апокалиптичен екшън обаче не става просто за запълване на диск и беше отделен при класиките :).Сюжетът е чисто фантастичен - извънземни нападат Земята и искат да я унищожат,но няколко смели мъже няма да допуснат това...Уил Смит и Джеф Голдблум играят тези хора.Всъщност уникалното на филма е,че прдлага сюжет малко по-различен от останалите (въпреки и изтъркан) и много добри за времето си ефекти.Постоянно те държи в напрежение и има някой непредвидими моменти.Хуморът е доста добър и определено вдига настроението.Изпитвам и симпатии към този жанр филми,така че...

Оценка:8/10

Link to comment
Share on other sites

1984- ако не сте чели книгата на Джордж Оруел не знам дали ще зацепите за какво точно става въпрос... И все пак филмът трябва да се гледа. Но Brazil е пъти по-добър

Link to comment
Share on other sites

Green Mile - тоя филм е уникален...не усетих как минаха 3 часа...гледайте го

 

не е за тези които очакват някакъв екшън или американска комедийка

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...