Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз давам оцека за 10 ярда филма наиститина е як

ОЦЕНКА 9/10

 

Welcome to the Jungle, samo tozi ne sum gledal, no sega 6te go izgledam, dano tova koeto kazva6 za tozi film da e verno :)

 

са изкефи6 аз в момента свалям I robot

Link to comment
Share on other sites

quote=KnoppiX,Aug 5 2004, 16:42 PM]don_anton, мисля че филма се казва всичките 10 ярда :) и на мен ми хареса доста..не мисля че е по-лош от първата част :)

мда е знам че оригиналното заглавие е the whole ten yards ма за по кратко 10 ярда пак и така повече хора ще се сетят кой е точно филма пак и всичките 10 ярда ми звучи тъпо честно казано!

 

а да вчера гледах , днес го довърших:) цар лъв 1 и като малък съм го гледал но имам малко сестра и го гледах с нея и кво да ви кажа класика в анимацийте :) малко за деца си пада но ако имате малки роднини или нещо такова и те го гледат седнете да го видите и вие мое изглежда децко ма е фенско е аз го гледах главно заради сестра ми ма не сажелявам :)

 

 

 

до сега гледах хелбой как да кажа не е това което очаквах на моменти е доста тъпичък но пък като цяло биваше малко или много ае кво да ви кажа средна раота гледайте го може да ви хареса

[SIZE=7]оценка : 7/10[/size]

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Филмът не е особено лош и става за губене на време, особено ако си падаш по исторически филми - нещо подобно на "Мъглите на Авалон", ако си го гледал.

Сигурен съм, че просто си бързал примерно и за това си допуснал грешка - имал си предвид филми с митологичен сюжет, а не исторически :D .

Po dobre e Troy prepora4vam go

 

Еййй! Толкова се изписа във форума за този филм ама кой да направи справка? The Rundown или Welcome to the Jungle

 

Az be az pogledni i 6a vidi6 4e sam prepora4al Welcome to the Jungle

Link to comment
Share on other sites

Az be az pogledni i 6a vidi6 4e sam prepora4al Welcome to the Jungle

чувал ли си за бутона ЕДИТ намира се долу на пост-а ти и като го натиснеш редактираш поста си а не правиш нов и не правиш само спам използвай го като гледам само на тази страница можеше да го използваш 2 пути!!!

 

 

ае да ви питам не знам тук ли е мястото но все пак :

пред по канал 1 миаше 1 сериал не помня как се казваше но бяха баща и син

бащата беше някъв монах и каратист де там ала бала и беше дошъл при сина си в града америка някаде :) а синът му беше полицай и така 2мата се бореха срещъ лошите сещате ли се как се казваше?

 

 

ся гледах SOUL PLANE със снооп дог кво да ви кажа леко тъп си пада но има и бая смях

оценка : 6.8/10

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

за да съживя малко темата ще направя нов пост че ми писна да едитвам сори предварително

сега гледа еуротрип и филма ме разби някво забавно е има мноооого смях и кв да ви кажа идеята е яка мен филма ми хареса не беше смао губене на време

оценка : 8/10

Link to comment
Share on other sites

чувал ли си за бутона ЕДИТ намира се долу на пост-а ти и като го натиснеш редактираш поста си а не правиш нов и не правиш само спам използвай го като гледам само на тази страница можеше да го използваш 2 пути!!!

ае да ви питам не знам тук ли е мястото но все пак :

пред по канал 1 миаше 1 сериал не помня как се казваше но бяха баща и син

бащата беше някъв монах и каратист де там ала бала и беше дошъл при сина си в града америка някаде :) а синът му беше полицай и така 2мата се бореха срещъ лошите сещате ли се как се казваше?

ся гледах SOUL PLANE със снооп дог кво да ви кажа леко тъп си пада но има и бая смях

оценка : 6.8/10

 

Soul Plane доколко знам е How High 2, още не съм го гледал ама тва е щот не ми се гледа филм :) кат ми се пригледа тоя ще е първия :)

Link to comment
Share on other sites

преди по канал 1 миаше 1 сериал не помня как се казваше но бяха баща и син

бащата беше някъв монах и каратист де там ала бала и беше дошъл при сина си в града америка някаде  а синът му беше полицай

 

Ако не се лъжа филма се казва "Kung Fu: The Legend Continues" с David Carradine

Link to comment
Share on other sites

knopix прочети какво по-точно написах

ПРАВЯ НОВ ПОСТ ЗА ДА СЪЖИВЯ ТЕМАТА !!!

прочитай всичко ако обичаш преди да съдуш хората!

соул плане не знам how high 2 ли е но си мязат :)

иначе мерси за кунг фу легендата продулжава така е наистина мерси пак!

 

кнопикс бтв много як аватар поздравления :)

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Soul Plane не е How High 2.

 

How High 2 е съвсем отделна продукция, която един бог знае кога ще се реализира :)

 

За да съм по темата, препоръчвам, макар и старичък, "Добрият Уил Хънтинг".

Link to comment
Share on other sites

Гледах Man on Fire-страхотен филм,дензъл уошингтън заслужава оскар за тоя филм чесно.

 

бтв-някой да знае каде мога да намеря ОСТ-то на филма?

Link to comment
Share on other sites

JUNK-за съжаление липсва на уареза.По едноименната книга на Мелвин Бърджис.Действието се развива през 70-те в Англия.Две дечица-Тар и Джема решават да избягат от родителите си и драсват към Бристол.И тук започват проблемите-наркотици,проституция.Краят на филма-може би наполовина хепиенд,защото поне и двамата са живи:))Всъщност гледайте филма,макар че книгата е доста по -добра,повече тайни няма да издавам.

Link to comment
Share on other sites

knopix прочети какво по-точно написах

ПРАВЯ НОВ ПОСТ ЗА ДА СЪЖИВЯ ТЕМАТА !!!

прочитай всичко ако обичаш преди да съдуш хората!

соул плане не знам how high 2 ли е но си мязат :)

иначе мерси за кунг фу легендата продулжава така е наистина мерси пак!

 

кнопикс бтв много як аватар поздравления :)

 

 

Мерси за аватара :) и сори че така се получи,не съм искал да те съдя, исках просто да дам малко повече инфо за Soul Plane.

That's All Folk! :)

Link to comment
Share on other sites

даваха днес по канал 1 мисля ЗАРАЗА невероятен филм е с невероятен актьор

Дъстин Хофман заслужава си да отделите от времето си за този невероятен филм!

Link to comment
Share on other sites

Godsend - Робърт де Ниро нямал слаб филм,айде де...този е доказателството.Определено разочароващ филм с изтъркан сюжет.Единственото което го бива са "хорър" елементите на няколко места,признавам,там наистина ме побиха тръпки,но само това.През останалото време всичко си беше една скука.И все пак да кажа за какво става дума.Младо семейство е невероятно щастливо.Те имат 8 годишен син,който един ден е блъснат и убит от кола.Родителите са съкрушени,но попадат на човек,който им казва,че могат да си клонират съвсем същото дете.Всичко отново става както преди,но докато детето не навършва 8 годишна възраст и започват кошмарите от предишния живот...

Оценка:5.5/10

 

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - Филм спадащ към личната ми графа "да се гледа и да се трие".Всъщност всички досегашни (а предполагам и бъдещи) части на Потърчо ще бъдат дилийтнати от хард-а ми след като се изгледат и няма да остане нищо в съзнанието ми.Абсолютно нищо ново,освен новият сюжет естествено.

Оценка:6/10

 

Troy - Определено трябва да знаете нещо около мит-а,защото аз бях позабравил родословните дървета на героите и в първите 30 мин гледах тъпо.Личното ми мнение е,че от този тип филми трябва да лъха драматизъм,героизъм и т.н.,но Троя си беше чист екшън.Нямаше места където може да се трогне човек(може би само когато Приам искаше тялото на Хектор).Любовта е повърхностна и също не те хваща.Битките са си нормални - ефекти,касапница и това е.Не знам,много ми е трудно да коментирам филма,защото просто е някак си недовършен и определено има големи пропуски.Странното е,че 2 часа 30 мин минаха бързо.

Оценка:6/10

 

Kill Bill vol.2 - Очаквах малко повече от този филм и съвсем друг сюжет.А всъщност 2-рата част се оказа доразвиване на историята на първата част.Няма ги количествата кръв,няма ги битките.Всичко е на едно "по-висшо" ниво.Все пак има какво да се види и е може би най-добрият измежду тези четири филма.

Оценка:7/10

Link to comment
Share on other sites

Van Helsing - страхотна визия, зрелищен екшън от първия до последния кадър. Много добри ефекти, костюми и декори. Чудесна атмосфера. Един прекрасен приключенски филм!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...