Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Resident Evil 2: Apocalypse - Странно и този филм някак си не успя да ме грабне с атмосферата си както стана с първия.Дано в третата част успеят.Всъщност виновник за това май е оператора.Не видях името му,но определено втори филм с негово присъствие в надписите няма да гледам.Самият филм е продължение на първата част и е приел по-голяма мащабност заради действията си извън подземията в пръвата част.Проектът Немезис влиза в действие,а в края на филмът се вижда проектът Алис...

Ефектите ги няма никакви.Зомбитата са направени ужасно.Просто за такъв филм е необходимо доса CG,но тук количествата са минимални.Честно казано исках да го гледам на кино,но определено ще попусна.

Оценка:4/10

 

The Majestic - След като изгледах Eternal Sunshine of the Spotless Mind преди този филм бях леко разколебан дали има смисъл да свалям филма.Все пак реших да не изпускам нищо от творчеството на Джим Кери и в крайна сметка го свалих.Определено не съжалявам.Доста различен филм.Първо впечатление ми направи страхотната актьорска игра на целият каст.После атмосферата която е постигната.Как след катастрофата е намерен и все едно е в друг свят,а всъщност е съвсем близо до града в който е живял.Той е сценарист,който е уволнен,защото го мислят за член на комунистическа организация.Претърпява катастрофа и губи паметта си.Бива намерен от един дядка,който го придружава до градът.Там той бива разпознат като убитият във войната син на друг гражданин.Така Люк (Джим Кери) става нещо като герой на града,защото са го мислили за мъртъв от почти 10 години.Новият Люк започва да се приспособява към животът в градчето.Той и "баща" му възобновяват старото кино "The Majestic" по повод завръщането му.Всъщност киното е едновременно на преден и заден план във филма.На преден,защото почти всичко се свързва с него,а на заден,защото понякога прекалено много се отклонява вниманието от него.След няколко инцидента обаче "Люк" си връща паметта и разбира всъщност кой е.Останалото няма да го разкривам,че няма да остане нищо и за вас.Но няма как да не спомена какво най-много ми хареса във филма.Това бяха последните 15-ина минути.В тях се вижда колко различни могат да бъдат 2 града на близко разстояние.Във филма бяха изобразени като два отделни свята.Разликата беше огромна.Хареса ми и финалната реч.Тази която смачка конституцията.Филмът е невероятен,гледайте го!

Оценка:9/10

 

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid - Вчера го гледах на кино и изобщо не се впечатлих.Сюжетът е плосък.Мания за пари - компания праща екип в Борнео за да събере цвете наречено "Кървавата Орхидея".Това цвете удължава деленето на клетките,съответно удължава животът.Лошото е,че това цвете става за храна,а то е в началото на хранителната верига...В джунглата има и анаконди,а те си хапват неща който се хранят със цветето...Така са станали мнооого гоелми и зли,че чак зъби са им порастнали :).Самите змии са много зле направени и просто за днешните технологии това е недопустимо.Друго няма какво да се коментира.

Оценка:3.5/10

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Straight Story - Дейвид Линч. Общо взето филма на мен много ми допадна, приятен е за гледане, представя живота такъв какъвто е ... ако имате нужда да се отпуснете просто си пуснете този филм. Препоръчвам ви го !!!

Сефте гледам филм на Линч дето да не е тотално откачен и да разбера нещо от него.

Link to comment
Share on other sites

pitch black(2000) - parvata 4ast na chronicles of riddick....макар и с доста по-скромен бюджет филма е направен по невероятен начин.

2009: lost memories(2002) - ако искате да видите нещо по-различно, то това е филмът за вас. нестандартна история с добро съчетаване на екшън и 'смисъл'.

BRAIN DONORS(1993) - този филм е религия :punk :punk :punk една от най-великите комедии, които съм гледал....

 

========== WATCH & ENJOY !!!! =============================

Link to comment
Share on other sites

The Village (Селото) - Много съм доволен от този филм. Не съм и очаквал да бъда разочарован де - след Шесто чувство и Следите М.Найт Шаямалан ми се е издигнал в очите до немай къде. А като прибавим и страхотния актьорски състав - Хоакин Финикс, Сигорни Уивър, Уилиам Хърт, Ейдриън Броуди... А за сюжета няма да разказвам - грехота е да ви развалям удоволствието. 22.00 - кино Веста

Link to comment
Share on other sites

Green Mile - тоя филм е уникален...не усетих как минаха 3 часа...гледайте го

 

не е за тези които очакват някакъв екшън или американска комедийка

O da tova e napravo edin ot nai smislenite filmi koito sam gledal.E na tosi film ako ne se prosalzite zna4i ne ste hora!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

днеска гледах The Forgotten. добър филм.. нещо различно. препоръчвам го на всеки. ама идете на кино да го гледате.. не гледайте глупавата версия която има в warez.ru.

Link to comment
Share on other sites

Demon.Island.jpg

Demon Island

 

На мен лично тоя филм много ми хареса.Разправя се за едни хора на самотен остров дето ги избива една кукла,в която се е вселило злото!

 

Оценка 7/10

Edited by WoS.SoW
Link to comment
Share on other sites

Гледайте по БИТв "Последният замък", филма е култов, остава време за бързо хапване докато дават спорта, след това всички пред телевизора и приятно гледане.

Link to comment
Share on other sites

Edin golqm OFFTOPIC ! - za koeto se izvinqvam predvaritelno.

Neka tezi , koito sa gledali "The Terminal" s Tom Hanks da mi pratqt PM , za6toto iskam da znam kakyv to4no igrae tam. V IMDB stoi neopredelenoto from an Eastern-European country ili ne6to ot sorta. Mersi predvaritelno. O6te 1 se izvinqvam za offtopica ,a ne mi se postva6e nova tema za ni6to...

 

Edit. Namerih otgovoryt na vyprosa - mersi mnogo vse pak za usiliqta. ina4e az vi prepory4vam forest Gump , makar 4e edva li ima 4ovek , kojto da ne go e gledal ve4e ... / a sigurno e i dosta prepory4van /

Edited by NeverFirst
Link to comment
Share on other sites

днеска гледах The Forgotten. добър филм.. нещо различно. препоръчвам го на всеки. ама идете на кино да го гледате.. не гледайте глупавата версия която има в warez.ru.

 

no.gif Edna dosta obeshtavashta reklama ,edno dosta obnadejdavashto nachalo i edin pulen proval.Maika e zagubila 9 godishnia si sin v samoletna katastrofa i taka i ne moje da preodolee zagubata my i da go zabravi.Za da otkrie edin den , che tq nikoga ne e imala sin i vsichko - snimki ,video materiali ,spomeni - sa bili plod na nejnoto vuobrajenie! Ili pone nqkoi se opitva da ia nakara da go poviarva.Do tuk dobre ,hubavo ,ama tova vsichkoto se sluchi do 20-30 minuti sled nachaloto na filma.Az dosta se pochudih zashto deistvieto se razviva tolkova burzo i kakvo tolkova shte razkrivat v ostavashia ~ edin chas. A to kakva izmishliotina se okaza ostatuka ot filma - pulna boza ! Porednite izvunzemni ,koito ni nabludavat i si praviat eksperimenti s nas .... lol. A finalut e otchaivashto losh.Unikalno slab zamisul i dva puti po slaba aktiorska igra. Az bih se predstavil better !!!

 

Inache ima edna scena v tozi film ,koiato totalno me razbi.Nashite xora si karat kola i vodiat shto gode spokoen razgovor ,i izvednuj kato im se natrese edin djip v dqsnoto stuklo.Izkaraxa mi angelite.Az ,chovek deto ne se strqskam ot pochti nishto ,kamoli ot nqkakvi efekti v niakakav film... boje mili... ;)

Link to comment
Share on other sites

 

BRAIN DONORS(1993) - този филм е религия :punk :punk :punk една от най-великите комедии, които съм гледал....

 

Филмът наистина е супер як :punk :punk :punk но май беше с мноо кофти качество :sick

Edited by PcG
Link to comment
Share on other sites

Edna dosta obeshtavashta reklama ,edno dosta obnadejdavashto nachalo i edin pulen proval.Maika e zagubila 9 godishnia si sin v samoletna katastrofa i taka i ne moje da preodolee zagubata my i da go zabravi.Za da otkrie edin den , che tq nikoga ne e imala sin i vsichko - snimki ,video materiali ,spomeni - sa bili plod na nejnoto vuobrajenie! Ili pone nqkoi se opitva da ia nakara da go poviarva.Do tuk dobre ,hubavo ,ama tova vsichkoto se sluchi do 20-30 minuti sled nachaloto na filma

Абе то дотука сценария си е направо откранат. Миналата година по БТВ даваха филм със същия сюжет. :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...