Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Big Fish - Очаквах нещо повече от този филм,искаше ми се да видя повече фантазия,но уви.Може да се каже,че филмът е рядък,но не блести.Става дума за животът на един нормален човек,но разказан от самият него по невероятен начин.Като цяло може да се каже,че филмът става за гледане,но не очаквайте кой знае какво.

Оценка:6/10

 

King Arthur - Легендата оживява!Въпросът е струва ли си.Да,струва си,макар,че филмът си пада биткаджийски.Набързо разказана история и после битка след битка...Естествено всичко е направено невероятно (продуцент Джери Брукхаймър...),актьорският състав е добре подбран и определено Артур си има излъчване на водач.Кийра Найтли отново записва роля в голям продукт,но не блести с играта си.Невероятен саундтрак!

Оценка:7/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nqkoi znae li za filma po igrata Silent Hill, dali izob6to 6te ima takav film? Ne si spomnqm kade to4no go 4uh tova, a i ne sam siguren dali e vqrno. Ako nqkoi ima informaciq za nego i koga izliza eventualno da pi6e. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Филма silent hill излиза през 2006.Тепърва ще започват снимките.Като фен на играта го чакам с нетърпение но предполагам,че Холивуд ще избълва поредната комерсиална простотия с плосък сюжет и много екшън.Знам,че режисьор е Christophe Gans(Brotherhood of the Wolf )което въобще не е обещаващо.Много се надявам да греша за филма защото silent hill е просто най-великата игра.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да не е общещаващо?Например Пол Андерсън е доста сериозен режисьор,но въпреки това не направи шедьоври от Resident Evil или AVP.

Link to comment
Share on other sites

The Butterfly Effect - Гениален,новаторски и страхотно направен!По-горе направих малки асоциации с него,така че няма да се впускам много в обяснения.Всъщност да тръгна да ви обяснявам нещо ще бъде грешка,тъй като трябва сериозно да се вникне в нещата.Поне аз като нямах представа за какво иде реч не успях да схвана филма почти до края и се наложи да го гледам 2 пъти...

Оценка:9.5/10

 

Senseless - Този филм беше видян от мен преди години в седмичната програма на в."24 часа".От както го гледах не помня по-смешен филм който съм гледал досега.Невероятен хумор!Поне на мен страшно много ми допадна.Главната роля е поверена на Marlon Wayans (Шорти от Страшен Филм).Него го очаква важна стъпка в живота,но се нуждае спешно от пари.Тогава решава да опита екпериментално лекарство срещу заплащане.Първоначално нещата вървят добре,но лекарството може да причинява странични ефекти...особенно когато не се спазва дозировката...Какво да кажа,очарован съм от този филм.Саундтрака ме изненада,че е толкова як - The Crystal Method.Гледал съм филма вече 7-8 пъти и просто не ми омръзва.

Оценка:9.5/10

Link to comment
Share on other sites

Senseless - Този филм беше видян от мен преди години в седмичната програма на в."24 часа".От както го гледах не помня по-смешен филм който съм гледал досега.Невероятен хумор!Поне на мен страшно много ми допадна.Главната роля е поверена на Marlon Wayans (Шорти от Страшен Филм).Него го очаква важна стъпка в живота,но се нуждае спешно от пари.Тогава решава да опита екпериментално лекарство срещу заплащане.Първоначално нещата вървят добре,но лекарството може да причинява странични ефекти...особенно когато не се спазва дозировката...Какво да кажа,очарован съм от този филм.Саундтрака ме изненада,че е толкова як - The Crystal Method.Гледал съм филма вече 7-8 пъти и просто не ми омръзва.

Оценка:9.5/10

 

tozi film e dosta stari4uk(davat go redovno po kabelnata), no sum suglasen 4e mnogo qk naistina ima mnogo smqh

Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

Инфо за Silent Hill.

 

Режисьорът на "Братството на вълците" и "Плачещият Фрийман" ще бъде човекът, който ще "качи" Silent Hill на големия екран. Продукцията вече се снима в Канада. За сценария на филма е помагал Хироюки Оваку, който е един от главните сценаристи в Konami. Филмът ще бъде базиран на историята от третата част на играта като за главна геройня е избрана Лора Рийгън, която до момента има няколко малки роли във филми с Брус Уилис и Хю Джакман. За главната роля на кастинг са се явили Мила Йовович, Шанин Сосамон и дори Мег Раян, но в крайна сметка ролята е отишла в по-неопитната Рийгън. За да приключим с каста ще ви кажа, че във филма ще участва и Марк Декаскос, но за момента ролята му се пази в тайна.

 

Чудовищата в Silent Hill ще бъдат дело на французинът Патрик Татопуло, в чието портфолио са филми като "Годзила" и "Пълен Мрак". Работата естествено ще бъде наблюдавана от Ито Масахиро, който е отговорен за чудовищата в гейм-поредицата. Друг член на екипа на Konami ще бъде отговорен за филмовата музика - това е Акира Ямаока.

 

Филмът се очаква да излезне през 2006 година.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за информацията! B) Ясно е защо се снима в Канада там времето е винаги мрачно (Досиетата Х) , само не ми е ясно защо от 3-тата част,а не от 2-рата. Сценария там повече ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък знам,че филма няма да е по никоя от частите.Сценарият ще се пише специално за филма и няма да има никой от познатите ни персонажи.RIP,чудно ми е как филма ще е базиран на историята на 3-тата част като третата част е базирана на първата.Може би аз бъркам незнам,

Link to comment
Share on other sites

Napoleon Dynamite

 

Mnogo rqdko kazvam 4e nqkoi film e bil dostaty4no iz4an4en 4e da mi se stori lo6. Pove4eto pyti sam se ubejdavam, 4e prosto ne sym razbral zamisyla na filma, dobrite momenti na aktiorite sa mi ubegnali ili prosto ne sym bil v nastroenie.

Napoleon Dynamite oba4e e edin ot filmite, koito dori i sled nqkolko4asovo tyrsene na zamisyl i zorko vglejdane vyv vseki otdelen moment ot filma, prosto ne moje da se otkrie i sleda ot dobyr film.

Filmyt opredeleno nqma6e kakyvto i da e o4ertan siujet. Kogato svyr6i se opitah da se vyrna nazad, za da o4ertaq, za kakvo to4no se govore6e v tozi bokluk, no ne uspqh.

Igrata na glavniqt geroi moje da se opi6e kato dobra, ako prenebregnem facta, 4e liceto na haraktera, koito toi igrae ne se pomrydva prez celiq film, kato po tozi na4in se izbqgvat kakvito i da e bilo emocii ot negova strana.

Moga da kaja o6te mnogo ne6ta za tazi dimq6ta fy6kiq, no predpo4itam da otida da si zabiq malko kle4ki za zybi pod noktite, otkolkoto da se zamislqm o6te za toq film, taka 4e...

 

-1/10

Link to comment
Share on other sites

Shaun of the Dead-пародия на Dawn of the dead.Аз на dawn of the dead се попилях от смях а тоя филм направо ме довърши.Филмчето е направено с много чувство за хумор и умерена доза простотия.Абе гледайте го ще се смеете много.

Link to comment
Share on other sites

Enough - Добро семейно трилърче.Мога да кажа,че не се впечатлих от нищо,но въпреки това останах доволен.Във филма става дума за запознанството на 2-ма души и съответните последствия.Първо женитба,после дете,а после...изневяра.Точно от там тръгва всичко,жената (Джей Ло) бива малтретирана от мъжа си,който междудругото е страшно богат и така се получава една кофти ситуация.Лопес и детето и тръгват из цяла Америка,но където и да отидат те биват откривани.Постепенно животът им става непоносим и е време да се каже...enough!Остатъкът разберете сами.

Оценка:7/10

 

Garfield: The Movie - Детски филм!3D котка (в направата на която има пръст Violator - българин,но тези които се интерсуват от 3D ще го знаят) която хвълря малко свежи лафове...ммм..това е.Един час тъпня,поне за мен.Ако имате деца непременно им го пуснете!

Оценка:4/10

Link to comment
Share on other sites

Ella Enchanted - Приказка в съвременен вариант - принцове,зли крале,елфи,великани,приказни кралства,магия...таксита,ескалатори,як саунд...

Отново филм за деца под 14 год.Във филма се разказва за Ела,която още от бебе е прокълната или по-точно има "дарбата" да изпълнява всичко което и се каже (добре че не е попаднала на хора с мръсно подсъзнание :devil ).Останалото е ясно - появява се красив принц със собствен фен клуб,влюбват се и т.н.

Оценка:4/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...