Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз препоръчвам Out Of Time, много е як.Който харесва криминални екшъни това е филма за него :ghost

А за хората, които искат да се посмеят на наистина стойностна комедия, препоръчвам Cheaper By The Dozen :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз препоръчвам Out Of Time, много е як.Който харесва криминални екшъни това е филма за него :ghost

А за хората, които искат да се посмеят на наистина стойностна комедия, препоръчвам Cheaper By The Dozen :punk

хех май гледаме еднакви филми е само по-различно време де :P

иначе днес гледах най-тъпия филм на света:

изгубени в превода - lost in translation ае кво да ви кажа пълна простотия не го гледайте!!!!!!!!!!

оценка 3/10

Link to comment
Share on other sites

Най-после се реших да изгледам DAWN OF THE DAED .Имаше някои ефектни сцени,но като цяло филма не успя да ме впечатли.Явно нищо ново при зомбитата.

Другият филм,който гледах беше COLLATERAL .Том Круз в ново амплоа,това на професионален убиец.Не мисля,че може да го нареди сред най-успешните си филми.Обикновена крими история,при това не особено интересна.

Link to comment
Share on other sites

Много е як и Underground за феновете на вампирите и върколаците и за останалите. Филма се нарежда в личната ми класация на едно от първите места :woot

да нямаш предвит UNDERWORLD ?

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Гледах I,Robot.

Много як филм,в който се разказва за бъдещето на човечеството (около 2035г.)Напреднали технологии,роботи които стават дясната ръка на хората!Въобще много як филм!И както винаги Уил Смит е на ниво! :)

 

 

ОЦЕНКА 8/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах I,Robot.

Много як филм,в който се разказва за бъдещето на човечеството (около 2035г.)Напреднали технологии,роботи които стават дясната ръка на хората!Въобще много як филм!И както винаги Уил Смит е на ниво! :)

ОЦЕНКА 8/10

 

Лично аз толкова не харесах този филм,че няма накъде повече.Мнението ми е,че напълно са опропастили иначе отличната книга на А.Азимов.Оценка 8/10 !?! Не бих му дал повече от 2,5.

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Лично аз толкова не харесах този филм,че няма накъде повече.Мнението ми е,че напълно са опропастили иначе отличната книга на А.Азимов.Оценка 8/10 !?! Не бих му дал повече от 2,5.

 

И аз гледах филма и на мен лично много ми хареса, а що се отнася до книгата на Айзък Азимов, нищо чудно да си разочарован ако си очаквал филма да е едно към едно с книгата, в едно резюме за филма прочетох, че сценарият всъщност е базиран на криминална история от Джеф Винтер, и само в определни моменти от филма са заимствани идеи от Азимов.... но иначе за почитателите на жанра, филма си е наистина добър !!!!

 

И още нещо извън темата за " Аз, роботът ", искам да препоръчам на всички филма "MAN ON FIRE " , като предварително се извинявам , ако в тази тема има вече такъв пост. Тъй като не съм чела цялата тема, незнам дали вече някой не го е препоръчал, но филма , меко казано, е страхотен, затова ви призовавам - гледайте го и няма да съжалявате !!!

Edited by dorina
Link to comment
Share on other sites

q prepory4aite nqkoe qko film4e janr 'Horror' ama da e fantasy kato Aliens mi se gleda pak nqkvo sy6testvo takova :) oniq den Gledah Hellboy dosta tupo film4e hi4 ne go haresah.Alien vs Predator sym go zapazil za kino.Za drugo qko ne se se6tam.Ako nqkoi moje da mi prepory4a tnx.Vidqh avatara na DeZoeker i nqkvo sy6testvo takova interesno mi se stori dali e ot nqkoi movie ?

Edited by Soul_Fly
Link to comment
Share on other sites

Ако някой още не е гледал " The butterfly effect " / Ефектът на пеперудата / и " Runaway jury " / Присъда за продан / - да го направи. И двата филма са страхотни - първият си пада малко психарски, но същевременно има много дълбок смисъл, а вторият определено е доста зарибяващ, защото сюжета е непредсказуем и те държи нащрек до самия край ! И на двата филма давам оценка 10/10 ! Enjoy !!! :tongue

Edited by dorina
Link to comment
Share on other sites

По всякакви.Ако прочетеш по-назад ще разбереш по-добре.

Но този филм беше просто едно голямо нищо (пак казвам,за мен).Не успях да разбера какво точно трябва да ме грабне.

Link to comment
Share on other sites

Kill Bill vol.1 & vol.2 - и какво?! въздух под налягане... много тъпо!

 

Tuxedo - сигурно най-скучния филм с Джеки Чан дето съм гледал... при все че не съм гледал The Medalion

 

Guyver: Dark Hero - еййй, много готино бре! гледах го да си припомня доброто старо време

 

Rock and Rule - много готина анимация, заслужава си да се гледа.

Link to comment
Share on other sites

Kill Bill vol.1 & vol.2 - и какво?! въздух под налягане... много тъпо!

Малко хора могат да разберат Тарантино. За мен той е велик, за други е боклук.

Препоръчвам FOUR ROOMS, още един филм , благословен от докосването на Куентин!

Link to comment
Share on other sites

posledniq film koito mi napravi vpe4atlenie kato go gledax be6e The Terminal. :punk . geroqt na Tom Hanks e ot "Krakoziq"... i govori na Balgarski.. ako ne za drugo , filma si zaslujava da se vidi zaradi tova + komi4nite situacii v koito vseki "balkanec" bi izpadnal na leti6teto :)))

ako ste fenove na Tigar i Drakon i Tarantino, bix vi prepora4ala su6to i Hero.... 6te se nasladite otnovo na scenite sas "letene" i nerealisti4ni bitki :D ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...