Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hellboy

Който има "комикс-краста", с този филм ще си я начеше. :D

Много добре направен, с много екшън, гарниран със свежи лафове.

С пъти по добър от Спайдърмен,Хулк и други от сорта.

 

Оценка:9/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах The Rundown много як екшън филм С сравнително хубаво качество.

Другият който гледах е Van Helsing сищо многа як. Ако харесвате филми с вампири за вас е. Препорачвам и двата филма. B)

Link to comment
Share on other sites

Hellboy

Който има "комикс-краста", с този филм ще си я начеше. :D

Много добре направен, с много екшън, гарниран със свежи лафове.

С пъти по добър от Спайдърмен,Хулк и други от сорта.

 

Оценка:9/10

Перфектен е просто...!!!

Също и Van Helsing - не бях се кефил на такъв жанр от Blade насам. Но тези 2-та са супер добре направени. :punk

Link to comment
Share on other sites

гледах"the girl next door"общо взето поредната тийн комедия...иначе филмчето не е ло6о :D

Link to comment
Share on other sites

И аз бих препоръчъл "the girl next door" заслужава си има свежи моменти

Link to comment
Share on other sites

гледах Ван Хелзинг и ме изненада много

супер е филмчето Хю Джакмън взе да ми харесва много като актьор, а ако искате да гледате неангажиращ филм това е той

Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

MAN ON FIRE - Филм който всеки уважаващ себе си човек трябва да гледа! Невероятен! За мен този филм трябва да бъде отличен за оскар на Дензъл Уошинктън за главана мъжка роля! От доста време не бях гледал такъв филм! Просто НЕВЕРОЯТЕН!

Link to comment
Share on other sites

Ella Enchanted - Сладък, даже прекалено филм, който отчайващо много е копиран от Шрек: Омагьосана хубавица, приключения за разваляне на магията, любовна завръзка, приятел за из път, който си намира по-голяма от него приятелка и накрая всички пеят и танцуват - абе 1:1 :)
Link to comment
Share on other sites

Gledah

Godsend (2004)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=3894

za nego moga da kaja samo edno ebati gadnia film

John Q (2002)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=426

Fima e mnogo dobar

awe Denzel Washington kato gledam nqma losh film [se seriozni roli igra e]

Man on Fire (2004)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=3196

Jestok film prosto trqbva da se gleda ne e za izpuska ne izobshto opredeleno si zaslujava Runtime: 146 minuti

13 Going On 30 (2004)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=3150

Filma e razvlekatelen makar i malko izmishloten stava za gledane

Link to comment
Share on other sites

аз гледах out of time с дензъл уошингтън и ми хареса и то много има много обрати което прави филма занимателен никога не знаеш кво ще стане хубав е !

Link to comment
Share on other sites

Като махнем разбира се новите филми от тази година, гледах за първи път филми, снимани преди 20-30 години като "Кръстникът" 1 и 2, "Шофьор на такси", "Полет над кукуовиче гнездо" и др.

Горещо ги препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

аз гледах Out Of Time  с дензъл уошингтън и ми хареса и то много има много обрати което прави филма занимателен никога не знаеш кво ще стане хубав е !

Saglasen sam Filma te darji postoqnno v naprejenie

sigoren sam che mnogo ot vas sago oseni li veche tova dobro zaglavie

Link to comment
Share on other sites

MAN ON FIRE - Филм който всеки уважаващ себе си човек трябва да гледа! Невероятен! За мен този филм трябва да бъде отличен за оскар на Дензъл Уошинктън за главана мъжка роля! От доста време не бях гледал такъв филм! Просто НЕВЕРОЯТЕН!

 

Aбсолютно съм съгласен и със сигорност това трябва да е втори Оскар за Дензил Уошинктън :)

 

Другото, което гледах е "I, Robot (2004)" бих казал, че не е лош особено като основен замисъл но определено не го слагам в графата "Филм който задължително трябва да се гледа!" по скоро да "убиеш времето" или "разпускане" преди лягане :) но съм сигорен, че ако не го бях гледал веднага след "MAN ON FIRE", което определено е грешка от моя страна може би щеше да остана с други впечатления от него.

 

За "Immortel" мога да кажа само едно "Много добра компютърна анимация"(поне през по-голямата част от филма)

 

ЕDIT:За "I, Robot (2004)" ви препоръчвам версията на един диск в AVI от data.bg качеството е по-добро от това във вареза (BIN на два диска)а първите субтитри, които беше дал TAZ за едно CD пасват идеално :)

a Immortel видях,че тук го има на две места но е скийнър и то на френски ето линк за DVDRip на английски тук

Edited by little
Link to comment
Share on other sites

Spiderman2 - бозава работа. Знаех си, че няма да ми хареса, не знам защо го гледах все пак. Ще се хареса само на феновете на първата част и на комикс маниаците.

Link to comment
Share on other sites

един стар но лубим мой филм може да си мислите че е за деца ала бала но като го гледах за 1ви път и супер много ми хареса скоро си го свалих и не ми омръзна да го изгледам целия лично много ми харесваше като бях малък а и сега като го гледах е много по-добър от повечето касови екшъни

Най-добрия от най-добрите или бест оф тхе бест :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо не разбрах филма кой е, ама здраве да е :)

Филма е The Best of The Best помня го от едно време, но сега едва ли ще м хареса, пък може и пак да се изкефя не знам... :)

 

*edit помня даже как майка ми се разплака накрая когато си размениха медалите :cry

:woot

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Man Of Fire

 

"В църквата казват да прощаваш"

"Прошката е между тях(престъпниците) и Бог.Моята работа е да уредя срещата им"

Това е филмът.Жесток!!!

Link to comment
Share on other sites

Филма е The Best of The Best помня го от едно време, но сега едва ли ще м хареса, пък може и пак да се изкефя не знам...

 

 

Аааа сетиф са :) Гледал съм го и аз. Те даже са две части като втората, много ясно, е по тъпа от първата. Едно време ставаше за гледане, сега едва ли. Доколкото се сещам играеше Ерик Робъртс и Бо Янг. Ма мое да греша :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...