Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

A Better Way To Die - eкшън като екшън. Има си всичко - младо ченге, убит партньор, убита приятелка, корумпиран агент на ЦРУ, стреляне, взривове, блади блади бла. Нищо няма да загубите, ако не го гледате. Мадамата обаче си я бива :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Girl Next Door

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2836

 

Поредната тъпа американска комедия(според мен),която би те накарала да си отвориш устата максимум 3-4 пъти(и то за да се прозееш от скука :) ).Аз лично го гледах филма заради актрисата Elisha Cuthbert , но иначе както казах филма не струва.

 

"Съседка за секс" е комедия за сблъсъка между двама души от различни светове, с противоположни възгледи и жизнен опит. Едно момче с бъдеще и едно момиче с минало. Момче, което ще изгуби невинността си и момиче, което ще се опита да възстанови своята.

 

Въпросът, който задава филмът, е: Докъде бихте стигнали заради този, когото обичате? Ще пожелаете ли да рискувате всичко?

 

Ако искате съседката, ще трябва да сте готови да рискувате всичко и да преживеете приключения, за които никога не сте се подготвяли.

Link to comment
Share on other sites

Irreversible - брутален, жесток, нечовешки, гнусен, смазващ....БОЛЕН филм...Филм, който ти удря една звучна плесница и ти казва :"Ей, човече, виж в какъв свят живееш! Виждаш ли грозната истина? Ако не я виждаш, тя сама ще дойде при теб! И като дойде, няма връщане назад..."

Не препоръчвам на хора със слаби нерви и сърца да го гледат. Някой беше казал, че този филм не е за всеки, и е напълно прав.

Link to comment
Share on other sites

napulno prav si :)

na men filmat izob6to ne mi haresa . Nito re6enieta na rejisiora otnosno kamerata , nito vsi4kite gnusni istorii :sick . Nqma nujda da gledam i na kompa si tkaiva raboti, za da sam naqsno v kakvo vreme jiveem :tongue . No ina4e trbqva da se gleda nai-malkoto zaradi nai-realisti4nata scena na iznasilvane EVER !!! :blink: :woot . Garantiram 4e 4ak na vas 6te vi stane gadno kato q hvanat monica belluci. Ni6to ob6to sas psevdo-iznasilvaniata v amerikanskite produkcii , kadeto madamite edval i ne se natiskat na pohititelite

 

Foxfire - още един чудесен филм с Анджелина Джоли. Като се замисля, тя няма слаб филм! В този играе прецакан от живота момиче, загубило майка си, малтретирано от баща си, без дом, без приятели...На едно от многото места, през които минава по пътя си към Бог знае къде, тя среща няколко други момичета, всяко от които с нейните си проблеми. Става им нещо като водач, обединява ги, научава ги да отстояват на своето. А като добавим и сцената, в която се съблича и си татуира пламъче на гърдата....мммм...но и без голотата филмът си заслужава гледането!!

4ove4e 4uva6 li se ???!!!

 

Tomb Raider 1,2

Taking lives

Gone in 60 secs

Life os Something like it

Original sin

Playing by heart (ne tolkova mnogo)

 

Na prima vista ti gi izbroih. Da ne mi kaje6 4e tezi filmi ne sa "slabi". Kogato stava vapros za angelinka poludqvam :love :love . Fen do grob sam na tazi jena (mamka mu - tq e pove4e ot JENA !!! :woot ), OBA4E ne se samozalugvam 4e silno afi6iranite i aktiorski talanti sa predimno ..... ami silno afi6irani :tongue :wir (tva koi go be6e kazval po povod kvooo :confused :confused ). Dobre 4e e tatko Jon Voight i onzi mi ti oskar (NZ kakva e bila konkurenciqta kogato go polu4i, no izqvata i vav Girl Interrupted izob6to ne e koi znae kolko fenomenalna) 4e da ima o6te reputacia. Moje bi naistina ima izvestna darba, no madamata ima neveroqten talant da podbira sme6ni filmi v koito da igrae :angry1 :angry1 .

 

I vse pak si ostava nai-krasivata jena. (ne obremenqvam nikoi s tova mnenie - prosto q bogotvorq hehehe :love :love )

Link to comment
Share on other sites

Аммм, съществува вероятност да съм доста субективен за качеството на филмите с Джоли, тъй като и аз като теб я боготворя :) Но все пак си мисля, че дори и един филм да е слаб като сценарий и режисура, играта на даден актьор/актриса може да е на ниво. На изброените от теб филми малко или много нещо им куца, но според мен това определено не е заради Анджелина. Особено в Life or something like it и Playing by heart много добре се справи с ролята си.

Link to comment
Share on other sites

Irreversible,гледах го не е лош филма.Просто си показва действителността-изнасилванията/гадна работа,само на тоя момент във филма ми стана много кофти/.Сега ще се зарибявам да го гледам наобратно,за да видя какво му е влиянието като гледаш историята подредена.

Link to comment
Share on other sites

Imagining Argentina

Deistvieto se razviva v Argentina ,po vreme na diktatorskoto upravlenie v stranata prez 70te i 80te godini.Tipi4no za diktatorskite rejimi ,pravitelstvoto presledva i otvli4a politi4eski neudobnite si podanici. Mnogo interesno e oba4e kak otvli4aniata se izvurshvat po sred bql den ,dori i v curkvata i vupreki tova pravitelstovto otri4a za podobno neshto i jivota produljava sqkash nishto ne e stanalo.Protestirat ednistveno tezi ,koito sa li4no zasegnati .Carlos (A.Banderas) e edin ot mnogoto ,koito si zatvarqt o4ite za vsi4ko ,dokuto edin den ,jena mu ne biva otvle4ena i toi ne se stava edin ot onezi protestirashti xorica ,koito nosqt tabeli sus snimki na otvle4enite si rodnini i obikalqt ploshtada pred parlamenta ,moleiki se.Postepenno toi otkriva ,4e pritejava stranna darba - po nqkakav stranen telepati4en put vijda kak sa stanali otvli4aniata na jertvite ,kak proti4at iztezaniata im ,kak gi ubivat.Sledeiki detailite ot provideniata si ,toi se vpuska v izdirvane na otvle4enata si jena .. na tatuk sami shte vidite kakvo shte stane.Samo finalut e dosta porazvalen ,no kakvo da se pravi .. vsqko dobro ,za zlo ;)

Link to comment
Share on other sites

The Girl Next Door

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2836

 

Поредната тъпа американска комедия(според мен),която би те накарала да си отвориш устата  максимум 3-4 пъти(и то за да се прозееш от скука :) ).Аз лично го гледах филма заради актрисата Elisha Cuthbert , но иначе както казах филма не струва.

Ееее.Мен пък така ме зарадва тва филмче.Оригинален сюжет,добре разказана история....супер айляк е филма

Link to comment
Share on other sites

един от най добрите филми които съм гледал е The Shawshank Redemption. Достатъчно е само да спомена IMDB Rating: 9.0/10 :wir Ако някой знае филм от съшия жанр по добър от него да каже :confused ;)

Link to comment
Share on other sites

A Man Apart - приличен екшън. Нищо ново под слънцето. Вин Дизелчо играе ченге, чиято съпруга бива убита след арест на голям нарко бос. Той се ядосва, губи контрол над себе си, трепе наред. Много пуцане, много нещо :)

Най-доброто в този филм е играта на Дизел!

Link to comment
Share on other sites

гледах днес по Диема 2 Futuresport - Уесли Снайпс никога не ми е бил от любимците, но Ванеса Уилиямс определено радва окото :rolleyes: ...Ама по-добре да я гледам в Одисея или Заличителя. Спортът на бидещето е точно толкова добър колкото да го гледате ако наистине просто НЯМА какво друго да правите. С други думи - не струва!

Edited by Optimus
Link to comment
Share on other sites

ами скоро гледах КЛАСИКАТА поне за мен A sense of woman(Усещане за жена) за мен това е един от най-добирте смислени и невероятно филм в историята на киното става дума за истинксите човешки ценности и е просто разбиващ!!!

Link to comment
Share on other sites

The Girl Next Door

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2836

 

Поредната тъпа американска комедия(според мен),която би те накарала да си отвориш устата  максимум 3-4 пъти(и то за да се прозееш от скука :) ).Аз лично го гледах филма заради актрисата Elisha Cuthbert , но иначе както казах филма не струва.

Чудесен филм, не съм се кефил толкова на яки моменти от Shrek насам... Оригинална идея, супер сполучливо преплитане на романтика и полу-явно проно, изненадващи обрати и нестандартен финал. Бие на стандартна училищна комедия, но само за дълбоките критици, за нормалния ценител на готини и неангажиращи фимли е просто перфектен избор! :punk

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8080/Movies3/Confidence.(2003)/ гледайки го си спомних за класическия "Ужилването", но в по-съвременен вариант.Перфектен план, една жена и много "игра" от страна на мошениците.Голямото надлъгване започва!
Link to comment
Share on other sites

Дам, много е готин Confidence. Веднага горещо препоръчвам Stark Raving Mad - също много добър филм в стил

Перфектен план, една жена и много "игра" от страна на мошениците
!!!
Link to comment
Share on other sites

Веднага горещо препоръчвам Stark Raving Mad - също много добър филм

Да,наистина си го бива!Много му се събра на пича за тази нощ,но има за какво.Продължавам да търся подобни филми (предложенията ви са добре дошли!).

Link to comment
Share on other sites

The Chronicles of Riddick с Вин Дизел от 2004 година.Направо е разбиващ.Събира в себе си от всеки жанр.Трябва да се гледа B)

Link to comment
Share on other sites

Гледах L.A Confidential и останах очарован. Първокласна криминална история. По-заплетен и от възела, който Александър се е мъчел да разплете и най-накрая разсякъл с меча си. Поклон пред сценаристите! Като добавим и цял арсенал от известни и доказани актьори като Ръсел Кроу, Гай Пиърс и Кевин Спейси се получава страхотен коктейл :) Пиърс и Кроу са просто великолепни! Евала на тия момчета!

Няма да издавам нищо от сюжета, за да не открадна от удоволствието ви. Ако не гледате този филм, знайте, че изпускате МНОГО!!!

Лека нош, уважаеми дами и господа!

Link to comment
Share on other sites

гледах днес(всащност и оня ден и днес че не го догледах оня ден не можех просто) Златото на Маккена и ми допадна доста инатересен е филма и мисля че е един от шедиоврите в вестурнския жанр

вие какво мислите?

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми филм подобен на Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth Scary Movie 1,2,3.  Да е някаква яка пародия.

ммм не знам тва ли точно търсиш но "Един не тъп американски филм" може и да ти хареса ако не си го гледам Not another teen movie е заглавието на инглиш:)

 

 

 

 

преди малко гледах The girl next door и честно филма ми хареса някво забавлява ако мога така да се изразя та някой може ли да ми препоръча подобен филм?

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена гледах The Hound of the Baskervilles и се зарибих към такива crime/mystery филми. Може ли да ми кажете други интересни заглавия от този тип.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро гледах Затоичи и като се замисля остави добро чувство в мен. Класически самурайски филм, който ме върна във времената когато по - отвореният ми братовчед ме водеше по кино-видео клубовете да гледаме филми от същия жанр (за Господин 420 сеща ли се някой? А дали може да се намери?) Значи, имаше три особено яки момента във филма, когато едни пичове бачкаха в ритъм с музиката. Копат си картофите на полето, обаче в такт с музиката! После си денсиха под дъжда и капките направо си падаха в такт... И накрая все едно музиката построи една къща!

А в края на филма всички герои танцуваха степ.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...