Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Gunbuster - аниме сериалче, 6 епизода, хубава аничация, старата школа без наблъсканите cell-shadeing CGI модели, жанр drama/love/sci-fi/mecha

Ми много интересни идейки, хубави извънземни, и всичко яко замислено, ама то не са сълзи, не са сополи, не е любов не е чудо! А и японската мания са супер-мега-хипер-ултра-гига-тера мощни роботи и бомби, които са единствената-и-последна-надежда-за-спасение-на-галактиката + това че жени... да не кажа гимназиски управляват роботите и спасяват света :sick

Апък края - захаросан и клиширан до отвратителност, достоен за игра в MAME-то ама не и за филм!

 

Starsky & Hutch - отчайващо скучеееееееееееееен! :zzz

Edited by Optimus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darkness -беше прав не съжалявам.Филма е доста страшничак.Казваите оше такива-които се гледат късно вечерта и след като загасиш лампите продалжаваш да мислиш за филма и настръхваш. :punk

Link to comment
Share on other sites

Gunbuster - аниме сериалче, 6 епизода, хубава аничация, старата школа без наблъсканите cell-shadeing CGI модели, жанр drama/love/sci-fi/mecha

Ми много интересни идейки, хубави извънземни, и всичко яко замислено, ама то не са сълзи, не са сополи, не е любов не е чудо! А и японската мания са супер-мега-хипер-ултра-гига-тера мощни роботи и бомби, които са единствената-и-последна-надежда-за-спасение-на-галактиката + това че жени... да не кажа гимназиски управляват роботите и спасяват света  :sick

Апък края - захаросан и клиширан до отвратителност, достоен за игра в MAME-то ама не и за филм!

това от къде си го свалял

Link to comment
Share on other sites

това от къде си го свалял

ми един приятел ми го донесе на хард, мислех че от тука го е точил, ако не е от тук трябва да е от chise.ludost.net

 

Абе хора кажете някое яко horror-че ама не кървава простотия ами нешо наистина страшно и въздействащо. :)

The Ring

 

останалите за които се сещам са точно кървави простотии :)

Edited by Optimus
Link to comment
Share on other sites

ми един приятел ми го донесе на хард, мислех че от тука го е точил, ако не е от тук трябва да е от chise.ludost.net

и там го няма вече проверих :cry :cry :cry

Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

и там го няма вече проверих :cry  :cry  :cry

Не си изпуднал кой знае какво, а и не можеш да се оплачеш от липса на качествено аниме! Силно се съмнявам да си изгледал Warez-a ;)

Edited by Optimus
Link to comment
Share on other sites

Не си изпуднал кой знае какво, а и не можеш да се оплачеш от липса на качествено аниме! Силно се съмнявам да си изгледал Warez-a  ;)

прав си но това ми се видя интерсно а иначе аниме в вареза има доволно

Link to comment
Share on other sites

прав си но това ми се видя интерсно а иначе аниме в вареза има доволно

бих ти препоръчал (някои без съмнение си ги гледал)

 

Spirited Away

TRIGUN

Cowboy Bebop

Ghost in the Shell

Last Exile

Armitage III

Early Reins

Full Metal Panic

Golden Boy

Great Teacher Onizuka

Fatal Fury

Grave of the Fireflies

Gun Smith Cats

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Metropolis

Tank Police

Princess Mononoke

Serial Experiments: Lain

Slayers

Vampire Hunter D

Venus Wars

Voices of a Distant Star

Wonderful Days

 

не бих ти препоръчал Street Fighter, Tekken, Guyver, Pokemon, Sailormoon

Edited by Optimus
Link to comment
Share on other sites

Eurotrip

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2628

 

Филмът не може да се похвали с кой знае каква оригиналност в сюжета.Като комедия бих и сложил оценка около 5/10 ,а като идиотщина като цяло 10/10.Просто човек да се чуди на братята американци дали са наистина толкова прости ,или просто им е кеф да парадират с своите незнания за Европа.

Иначе филма както казах си има и смешните моменти ,ама те като че ли не са толкова много.

Ако сте си паднали по Road Trip и Old School този филм може и да ви допадне.

Приятно гледане B)

 

П.С Айде да ходим в словакия там с 2$ ще бъдем бахси милионерите,а пък с повече $ и верига от хотели може да си отворим :D

Link to comment
Share on other sites

Optimus какво ще кажеш за Shaman King да го свалям ли или не

ми ако си падаш по детски филмчета,щото това е точно към баш детската аудитория ориентирано-нещо от рода на наруто,драконови топки,че даже и сайлърмуун.готино е такова,зарибеничко е в началото...но тоталната липса на кръв,бруталната циклажност след 20-тия епизод,клищетата от типа "ма що ти(главния герой) си толкова добър с мен,лощия в сериалчето?"

свали си го,пробвай може и да ти хареса...

shura no toki-наме ри си го,ако се кефиш на биткаджииски анимета-тъкмо го лгедах до 10-ти епизод,повече не са излезли,яко е :)

нещата който оптимус ти ги изреди са(е поне тия който съм гледал) меко казано препоръчителни за всеки фен...

 

проверявай ей в този сайт за рецензии и оценки на аниметата,преди да ги гледаш,да не нагазиш яко в лайната ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

Preporachvam vi

Out.of.Time.jpg

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=1805

filmcheto mi haresa

sigoren sam che i vie nqma da ostanete razocharovani

nqma davi kazvam za kakvo stava vapros shtoto ako vi kaja nqma da vi e interesno

samo shte kaja che stavat edni ubarkvasii koito negi beshe predvidil

Denzel Washington i se opitva dagi opravi sam

Edited by bolen-mozak
Link to comment
Share on other sites

Абе хора кажете някое яко horror-че ама не кървава простотия ами нешо наистина страшно и въздействащо. :)

Gothika.... Izpravixa mi se kosite dokato go gledax!!! Filma te durji v naprejenie vsqka edna secunda.

Link to comment
Share on other sites

v toq film stavat ebati rabotite golqma komedia prosto trqbva da se vidi

My.Bosss.Daughter.jpg

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2336

mnogo shou ima

preporachvam go na sichki

Във филма има смях макар че е малко тъповат, главния герой забърква каши и както винаги в стремежа си да ги оправи осира пейзажа още повече :D

Link to comment
Share on other sites

Mystic River

Mystic.River.jpg

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2166

 

Една великолепна драма ,един великолепен филм,един великолепен режисиор!!Гледайте го задължително.Ще ви трогне ...

 

Те отрастват в най-бедната част на Бостън – Джими Маркъм (Шон Пен), Дейв Бойл (Тим Робинс) и Шон Девин (Кевин Бейкън) прекарват дните си в игри на улицата, както повечето момчета в техния работнически квартал. Но Дейв преживява нещо, което ще да промени живота им завинаги.

 

Двайсет и пет години по-късно се оказва, че тримата отново трябва да разчитат един на друг, заради случай, който отново ще промени живота им – убийството на 19-годишната дъщеря на Джими. Детективът Шон задно с партньора си (Лорънс Фишбърн) разследват жестокото и наглед безсмислено престъпление. Освен това те трябва непрекъснато да са една стъпка пред Джими, който движен от опустошителна ярост, също търси убиеца на дъщеря си.

 

Свързан с престъплението чрез поредица обстоятелства, Дейв е принуден да се изправи пред демоните на собственото си минало.

Edited by ralexes
Link to comment
Share on other sites

Абе хора кажете някое яко horror-че ама не кървава простотия ами нешо наистина страшно и въздействащо. :)

Дъждовна нощ.Мистериозни убийства.Трупове.И още.Неочаквани обрати буквално до финала.Ray Liotta отново е лош,а John Cusack...

Не бих го нарекъл horror,по скоро Mystery / Thriller,но става - http://www.warez.ru:8081/Movies7/Identity.(2003)/

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

аз ви препоръчвам"The Punisher" ;)

Кажи ми моля ти се кое беше хубавото в този филм :confused :sick (май не са много филмите, които могат да го бият по простотия) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми моля ти се кое беше хубавото в този филм  :confused :sick (май не са много филмите, които могат да го бият по простотия) :bgrin:

Когато го има на DVDRip ще ви кажа и мойто си мнение B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...