Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това беше в кръга на шегата, въпреки че е добре  при такъв коментар да се обоснове защо не му е харесал... отново лично мое мнение. А по въпроса дали филма е сериозен: отговора е "ДА"

Гледах от Мементо 33 мин.Филмът е толкова интересен че ме е яд ся дето него догледах.Неска вечерта ще си го пусна.Много сериозне филм и съм сагласен че изисква голямо внимание.

Link to comment
Share on other sites

Гледах от Мементо 33 мин.Филмът е толкова интересен че ме е яд ся дето него догледах.Неска вечерта ще си го пусна.Много сериозне филм и съм сагласен че изисква голямо внимание.

за кво става въпрос на тоя филм,да знам да ли да свалям.Имам предвид на ква тематика е?Екшън,приключенски?

Link to comment
Share on other sites

за кво става въпрос на тоя филм,да знам да ли да свалям.Имам предвид на ква тематика е?Екшън,приключенски?

Превърти малко темата назад, доста хора са препоръчвали този филм и са казали за какво става навъпрос в него.

Link to comment
Share on other sites

nqkoi gledal li e Van Helsing i ako go e gledal zaslujava li si da go svalqm

 

аз го свалих онзи ден,но качеството не е добро и минах през него диагонално-вампирски работи.

 

~Mod. Note~

Прочети Правилата на Форума - тук!!!

Обърни специално внимание на точка 16 от горепосочените правила!

Link to comment
Share on other sites

Гледах Американска история Х -филма е изключителен-кара те да се замислиш.Ако има някой който не го е гледал просто е задължително.

Link to comment
Share on other sites

Znaete li film podoben na How High i Next Friday? Neshto ot tozi janr! :rolleyes:

Всички "Scary Movie" са такива!!!Сега ше ти препоръчам некой:

1.http://warez.ru:8081/Movies8/Not.Another.Teen.Movie.(2001)/

Преведено "Един не тъп Американски филм"

2.http://warez.ru:8082/Movies13/The.Hot.Chick.(2002)/

Нещо подобно на "Next Friday"

3.http://warez.ru:8080/Movies2/Black.Knight.(2001)/

Много як филм (според мен)

4.http://warez.ru:8080/Movies3/Cats.and.Dogs.(2001)/

Този също е готин

Мога да ти кажа много ама за сега само това!!!

5.http://warez.ru:8082/Movies11/Space.Jam.(1996)/

Супер :punk

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

taka v4era gledah "The Crow".gledal sam i go i predi no sega useshtaneto beshe po silno zashtoto kogato go gledah edno vreme beh malak.filma e dosta hubav,s originalen sujet.ima akrobatiki tip neshto kato matrix :) ima dalgi kosi,4erni koji i mnogo metal!!!

prepora4vam go

Link to comment
Share on other sites

EVIL DEAD Trilogy - култова класика в хорър жанра, макар че третата част Army of Darkness вече не е баш ужас, все пак са доста забавни филми

 

Та какво гледах...

The Day After Tomorrow - приемете филма като забавление, не очаквайте гениалност от него и ще ви хареса. Ако сте се изкефили на Godzilla и The Independence Day - този също ще ви се понрави

 

Paycheck - приятно фантастично екшънче, нищо претенциозно. Историята е увлекателна и интересна (все пак - Филип К. Дик - Блейд Рънър, Зов за завръщане, Специален доклад...), и с малко повече старание филмът можеше да се првърне в наистина стойностна лента!

 

Timeline - приятен и лек приключенски филм, отново непретенциозен. Не изисквайте много от него. Има доста какво да се желае още, но това не пречи на филма да забавлява!

 

Hidalgo - многократно надмина очакванията ми и останах адси доволен от този филм! Най-добрият приключенски филм от Карибски пирати :pirate насам по мое мнение. Точно както аз ги обичам! Джо Джонстън (Джуманджи, Джурасик Парк ІІІ) има усет за авантюристични сюжети и се е предсавил чудесно с този филм. Може би защото имам слабост към уестърните и самотните каубои... Дано по-често се появяват подобни филми!

 

Slayers III - The Movie - приятно ама... абе доскуча ми и не го догледах!

Link to comment
Share on other sites

Тук някъде вече трябва да е препоръчан, но и аз да го препоръчам

Butterfly Effect невероятен и различен филм с много морал и с много истини от живота. Този филм ще ви държи под напрежение през цялото време

 

Вече много се изговори и за Memento, но все пак и аз да си дам мнението за него. Филмът е много добър и нестандартен. Не е за всеки обаче, особено за такива, които не искат да мислят по време на филм. Страшен сюжет, поне аз такъв не съм срещал. Историята върви едновременно от края към началото и от началото към края и тези две нишки се срещат някъде по средата

 

Имах доста очаквания за Beyond Borders заради Angelina Jolie, но тези очаквания не се оправдаха. Макар че филмът не е за изхвърляне, но все пак малко заприлича на документален филм за небивалиците по света и в частност в 3 точки от света. Но все пак ако ви се отделят 2 часа (малко по-малко) гледайте и него

 

И последно Life or something like it отново с Angelina Jolie и с доста интересен сюжет, също с много морал

 

Ами това е за сега от мен по-нататък може пак да се включа B)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък the butterfly effect изобщо не ми се понрави(според мен Ashton Kutcher изобщо не е подходящ за тази роля).Края на филма можеше да е далеч по оригинален.

Link to comment
Share on other sites

Half Baked :)

 

Half Baked (1998)

Какво имаш напредвид с този пост: хубав, лош, тъп, глупав, великолепен и т.н.

Давайте малко рецензия за филмите който препоръчвате или не сте харесали :confused

 

Haresalo im bilo! Ne se li nau4ihte za kakvo e tazi tema??? Znaete li kolko me interesuva kakvo vi e haresalo, pri polozhenie, 4e ne znam ni6to za filma. Tova e posledno preduprezhdenie. Pri sledvasht post ot sorta "haresva mi", 6te minete na mod mode, bez pravo na pomilvane

 

@chicatilo-мисля, че тази тема остана без модератор

Edited by zippo
Link to comment
Share on other sites

Secret Window

Genre: Drama / Horror / Thriller

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2988

 

Филма не е нещо особено имайки се предвид по чий роман е направен(по Стивън Кинг),но какво да се прави такъв е живота,трябва да се примиряваме и с не толкова качествени продукции :rolleyes:

Джони Деп си изиграва блестящо ролята ,но уви и това не помага на филма,но все пак ако си падате по филма като "Сиянието" този може би е за вас !!!

Edited by ralexes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...