Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Аз препоръчвам...Terminator 3

http://warez.ru:8082/Movies12/Terminator.3...achines.(2003)/ :) B)

На мен ми харесва...за вас...незнам...вижте сами! :)

B) Да Т3 е добър филм.Има си екшъна :woot .И накрая оставиха вратичка за продължение :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mulholland Dr.

http://www.warez.ru:8081/Movies8/Mulholland.Dr.(2001)/

 

Знам че творчеството на Дейвид Линч е понякога чуждо на зрителя ,и аз сам нъпълно прав с тази теория.Този филм изобщо не го разбрах.Ако някой го е гледал моля да ми обясни смисъла му и съдържанието му, че аз нещо не успях да ги вдена :P

Успех на на бъдещия (изтерзан) киноман ,който гледа този филм B)

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви да гледате Darkness Falls - Когато падне мракът !!!

ФИлма е разцепващ много ужас. Супер яко !!!

 

Кажете и вие някви ужаси щото много се зарибих.Мерси предварително

:ghost :ghost :ghost :ghost :ghost :ghost :ghost

Link to comment
Share on other sites

gledal li si 13 prizraka.ako ne si gledai go SUPER e.kato go gledah napravo :ghost  :ghost  :ghost  :ghost  :ghost  :ghost  :ghost  :ghost

Да гледах го преди доста време.И не знам дали при теб е имало много :ghost

ама определено не е кой знай кво тфа филмче.Отеделх му 1 час и 30 мин.

Определено обаче трябва да гледате филма посочен в предишният ми поуст.

Много зарибен, който го е гледал нека предложи нещо от рода. Мерси :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Филма е нечовешки Гледайте го, за сефте така съм се кафил на някой филм. Филмчето е трилър, върви отзад-напред, разправя се за едно типче дето след един инцидент с жена му помни по 5-6 минути, всичко от този случай нататака му се изтрива от съзнанието, всеки човек и образ за него е нов дори да е пил кафе 3 минути преди това с него Дали той ще успее да намери убийците на жена си и да им отмъсти? Е това оставям на вас да резберете, а ако някой от вас ми каже че е разбрал края и цялата исторя веднага след като е свършил филма без да се позамисли за 1-2 часа ще му кажа евала ФИЛМА Е AWESOME!

ето го и линкчето http://www.warez.ru:8081/Movies8/Memento.(2000)/

Link to comment
Share on other sites

Memento-tova e edin ot nai BOKLUK filmite koito sam gledal i ne prepora4vam na nikoi da si gubi vremeto da go svalia.

Сигурно не ти е стигнал достатъчно акъла за да го разбереш :) и аз не обичам нещата които не разбирам

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не ти е стигнал достатъчно акъла за да го разбереш :) и аз не обичам нещата които не разбирам

Това означава ли че филчето е сериозно.Щото напоследък аз се такива гледам от рода на Hearts Of Atlantis , Abandon , The Shawshank Redemption , Byond Borders се хубави филми.Дано да е така , защото ще го дръпна. :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не ти е стигнал достатъчно акъла за да го разбереш :) и аз не обичам нещата които не разбирам

Това е форум,но нека и да бъдем културни и да не се обиждаме.Както казах всеки има право на мнение , не е задължително вкусовете ни да бъдат еднакви и ако на мен ми хареса някой филм то е задължително и на вас да ви хареса ;)

Препоръчвайте филми , като избягвате коментари от рода "вие ще бъдете супер тъпи ако си свалите еди кой си филм", по добре кажете "този филм не ми хареса" и обяснете защо ;)

 

.:PEACE:. B)

Link to comment
Share on other sites

Това е форум,но нека и да бъдем културни и да не се обиждаме.Както казах всеки има право на мнение , не е задължително вкусовете ни да бъдат еднакви и ако на мен ми хареса някой филм то е задължително и на вас да ви хареса ;)

Препоръчвайте филми , като избягвате коментари от рода "вие ще бъдете супер тъпи ако си свалите еди кой си филм", по добре кажете "този филм не ми хареса" и обяснете защо ;)

 

.:PEACE:.  B)

Това беше в кръга на шегата, въпреки че е добре при такъв коментар да се обоснове защо не му е харесал... отново лично мое мнение. А по въпроса дали филма е сериозен: отговора е "ДА"

Link to comment
Share on other sites

iskam da spodelq s vas nqkoi ot lubimite si filmi :

 

- Trainspotting (edva li ima nqkoi, koito ne go e gledal, mislq 4e ne se nujdae ot komentar)

- Donnie Darko (moje bi lubimiq film)

- Kids

- Memento (komentarite 4e e tup sa mnogo dale4e ot istiinata , prosto filma naistina iziskva malko pove4e mislene za da se vnikne v nego...)

- Lock, Stock and Two Smoking Barrels (po princip ne haresvam komedii , no ako trqva da poso4a lubima - tova e filmyt :) )

- Snatch (syshtoto koeto kazah za gorniq film s e otnasq i za gepi :) )

- Talk to Her (pedro almodovar's film .... strahoten)

- American History X (nai silnata rolq na Edward Norton spored men)

- Run Lola Run (aka Lola rennt) (nai-dobriq nemski film , koito sym gledal)

 

 

....ami tova sa tezi , za koito se setih v momenta , ina4e ima i drugi... no shte stane prekaleno dylyg spisyka

ako nqkoi ima syshtite vkusove kato men i znae nqkoi hubav film da prashta pm :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...