Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Enemy of the State

http://warez.ru/movies/info.php?id=1942

 

С две думи:гледайте филма.Готина комбинация м/у екшън и трилър.

Яко конспирация тресе света ,това е мотото което най-добре му приляга на филмчето.

 

Приятно гледане B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледах прехвалената комедия TAIS TOI. Мога да кажа, че хвалбите са си съвсем на място - филмът е много забавен! Смял съм се почти през цялото време! Гледайте го, няма да останете разочаровани, нищо, че е на френски!

Link to comment
Share on other sites

The Punisher

Скоро не бях гледал по-яка комедия!

Супер смешни моменти в стил суперхеро ама такива от плоските, абе... класика. Вярно че е по комикс и там са такива, но все пак с Джон Траволта трябваше малко повече тежест да му се даде на филмчето.

С други думи ако сте под 15 - гледайте го ще се надъхате срещу лошите и накрая ще искате все вие да играете Пънишъра, на пейката пред блока...

Link to comment
Share on other sites

Enemy of the State

http://warez.ru/movies/info.php?id=1942

 

С две думи:гледайте филма.Готина комбинация м/у екшън и трилър.

Яко конспирация тресе света ,това е мотото което най-добре му приляга на филмчето.

 

Приятно гледане B)

Много здрав филм!Шпиониране с най-модерни технологии.Някой бе казал,че Mindhunters прилича на видоеигра,но този филм е много по-динамичен и напрегнат.И за да е пълна картината в кашата участва и Джийн Хекман.

Ако някой се сеща за друг подобен филм,нека го препоръча.

Link to comment
Share on other sites

Home Alone 4

Ако чак толкова нямате какво да правите може и да го гледате. Типичният америкавски семеен филм за събота следобед с пуканки. Разведени родители, малко лапе, на което не му вярват, бандити-некадърници... Не може да се сравнява с първите два филма от поредицата. По-глупав е и от третия.

Смяната на всички актьори, но НЕ И НА ИМЕНАТА НА ГЕРОИТЕ определено ДРАЗНИ! И разбира се накрая клиширания умилителен хепи-енд, разведените се събират, гадните плачат...

Edited by Optimus
Link to comment
Share on other sites

Гледах The.Mating.Habits.of.the.Earthbound.Human. Филмът е страшно забавен!!! :woot Някой беше пуснал тема "Как да се запозная с момиче?". Този филм е един прекрасен туториъл! Ще разберете какво трябва да правите, кога да го направите и естествено, как да го направите ;) Няма да съжалявате!!!

Link to comment
Share on other sites

Anything.Else.(2003) Една наистина много зарибителна комедия излязла изпод ръцете на "маестро" Уди Алън. Това ми е първият негов филм, но мога да кажа, че му станах фен. Доста забавно, свежо, занимателно, шантаво филмче. Изпълнено с разни сентенции, които определено винаги можеш да асоциираш с нещо в живота си. Филмът по принцип не е нещо мега-революционно, а просто най-обикновенна комедийка, която те кара непрекъснато да стоиш усмихнат и да се радваш, даже и на Джейсън Бигс. Бигс пък очудващо прави доста добра роля и е точно копие на позастарелият Уди Алън. Нахакан, знаещ, с други думи наследил всички негови маниери и макар гледните им точки да се разминават си личи, че става въпрос за един и същи човек. Ричи също изиграва добре ролята на "дебелата" приятелка на Бигс, чиято глава е изпълнена с всичко друго освен нормални мисли. Друго нещо, на което може да се обърне внимание е операторската работа. На места филмът изглежда повече като постановка в някой театър, отколкото като игрален филм, което доста спомага за атмосферата във филма.

 

4/6

Link to comment
Share on other sites

amii.. az gledax posledno Foxfire, s Angelina, preporu4vam go na vsi4ki neini fenove, film4eto e qko...no nqma subs :D

ina4e ot sega si znam 4e Shrek 2 , 6te e klasika.. edvam se durjax na stola ot smqx dokato go gledax. Dori i da ne si padate po animacii tazi opredeleno 6te vi xaresa!

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая гледах Catch 22 (Параграф 22). Свалих си го преди повече от 6 месеца и чак сега му дойде времето!

Първата дума, която ми дойде на ума, след като филмът свърши, беше "откачен". Филмът е откачен! И хората, който са го мислили, са откачени. За актьорите да не говорим. Oбаче на мен ми хареса - сигурно, защото и аз съм откачен :wir

Разказва се за един пилот от американските военновъздушни сили, който е sick and tired да изпълнява мисии. Решава да напусне армията. Но не е толкова лесно. Оказва се, че има едно правило - параграф 22 - според което единствения начин да напуснеш армията е ако си луд. Ако си луд, просто трябва да кажеш, че искаш да напуснеш, и готово! Но тук е и уловката - същият този параграф изрично опоменава, че ако някой има желание да напусне армията, то той определено не е луд! :woot Филмът е изпълнен с още много подобни "дебилизми", смятам, че ще се хареса на доста хора.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая гледах Catch 22 (Параграф 22). Свалих си го преди повече от 6 месеца и чак сега му дойде времето!

Първата дума, която ми дойде на ума, след като филмът свърши, беше "откачен". Филмът е откачен! И хората, който са го мислили, са откачени. За актьорите да не говорим. Oбаче на мен ми хареса - сигурно, защото и аз съм откачен  :wir

Разказва се за един пилот от американските военновъздушни сили, който е sick and tired да изпълнява мисии. Решава да напусне армията. Но не е толкова лесно. Оказва се, че има едно правило - параграф 22 - според което единствения начин да напуснеш армията е ако си луд. Ако си луд, просто трябва да кажеш, че искаш да напуснеш, и готово! Но тук е и уловката - същият този параграф изрично опоменава, че ако някой има желание да напусне армията, то той определено не е луд!  :woot Филмът е изпълнен с още много подобни "дебилизми", смятам, че ще се хареса на доста хора.

Ами то един човек го е измислил...Джоузеф Хелър...писателят на книгата. :)

Иначе филма не съм го гледала и не знам дали е добра екранизация. Книгата обаче наистина е "откачена". :)

Link to comment
Share on other sites

Ами то един човек го е измислил...Джоузеф Хелър...писателят на книгата. :)

Иначе филма не съм го гледала и не знам дали е добра екранизация. Книгата обаче наистина е "откачена". :)

Mдам, има такъв момент! :) Знам за книгата, ама хич не ми щракна, че филмът е по нея :lol: Охлюв съм, какво да се прави.

След мача ще гледам Butterfly Effect и ше коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Приятели здравейте !!!

Бихте ли ми препоръчали някакви гангстерски филми от рода на "The Godfather","The Untouchables","Last men stading"....Ще ви бъда много благодарен !!!

Link to comment
Share on other sites

Once Upon A Time In America - на Сержо Леоне. Култов гангстерски.

Link to comment
Share on other sites

The Butterfly Effect .....погледът ми трепери....настръхнал съм....тишина....Боже, какъв филм! Не ми идват думи....Толкова съм афектиран, че ми идва да изкрещя...и ще го направя:

ТОВА Е НАЙ-ДОБРИЯТ ФИЛМ , КОЙТО НЯКОГА СЪМ ГЛЕДАЛ ! ! !

Не, не е достатъчно...но друго не мога да измисля...цялото ми литературно богатство бледнее пред този шедьовър...не преигравам, честна дума!

Вече 15 минути пиша това, през цялото време ми изникват моменти от филма...шашнат съм...отивам да си лягам.

Link to comment
Share on other sites

The Butterfly Effect .....погледът ми трепери....настръхнал съм....тишина....Боже, какъв филм! Не ми идват думи....Толкова съм афектиран, че ми идва да изкрещя...и ще го направя:

ТОВА Е НАЙ-ДОБРИЯТ ФИЛМ , КОЙТО НЯКОГА СЪМ ГЛЕДАЛ ! ! !

Не, не е достатъчно...но друго не мога да измисля...цялото ми литературно богатство бледнее пред този шедьовър...не преигравам, честна дума!

Вече 15 минути пиша това, през цялото време ми изникват моменти от филма...шашнат съм...отивам да си лягам.

da tozi film go gledah vchera

mnogo mi haresa

i as nqmam dumi

prosto trqbva da se gleda

zaslujava si

Link to comment
Share on other sites

The Butterfly Effect .....погледът ми трепери....настръхнал съм....тишина....Боже, какъв филм! Не ми идват думи....Толкова съм афектиран, че ми идва да изкрещя...и ще го направя:

ТОВА Е НАЙ-ДОБРИЯТ ФИЛМ , КОЙТО НЯКОГА СЪМ ГЛЕДАЛ ! ! !

Не, не е достатъчно...но друго не мога да измисля...цялото ми литературно богатство бледнее пред този шедьовър...не преигравам, честна дума!

Вече 15 минути пиша това, през цялото време ми изникват моменти от филма...шашнат съм...отивам да си лягам.

Да наистина е много оригинален, но да не забравяме все пак "Боен Клуб" ;)

Link to comment
Share on other sites

The Butterfly Effect .....погледът ми трепери....настръхнал съм....тишина....Боже, какъв филм! Не ми идват думи....Толкова съм афектиран, че ми идва да изкрещя...и ще го направя:

ТОВА Е НАЙ-ДОБРИЯТ ФИЛМ , КОЙТО НЯКОГА СЪМ ГЛЕДАЛ ! ! !

Не, не е достатъчно...но друго не мога да измисля...цялото ми литературно богатство бледнее пред този шедьовър...не преигравам, честна дума!

Вече 15 минути пиша това, през цялото време ми изникват моменти от филма...шашнат съм...отивам да си лягам.

hmmm

dori nqma da komentiram -- hora i vkusove vsqkakvi (osobeno na toq forum ... :P)

Samo 6te kaja 4e za men tozi film e mnogo olekotena i ligava versiq na Donnie Darko. A i hollywood sa se namesili dosta prestijno i de 6to moje da sa orezili e orezileno s gram i trqsak. Aktiorite nqma da gi komentiram , 6tot takava po6lost otdavna ne se be6e izlivala na monitora mi. Ob6to vzeto - film s golemi pretencii ... s dosta dobri predpostavki da bade ne6to po-originalno, no v kraian smetka e takava boza 4eeee .... :sick :sick :sick . Abe debil6tina na max :angry1

Link to comment
Share on other sites

Enemy of the State

-Шпиониране с най-модерни технологии

Само кадето голяма част от тази техника не съществува :bgrin: (визирам най вече спътниците, предаващи видеосигнал :woot ) но иначе филма става за "убиване" на времето.

 

EDIT:Но щом си падаш по такива филми гледай повечето от сериалите по БТВ и Нова телевизия там преобладавт преследвания и шпионирания с измислени технологии от този род :) според мен тези филми са опит на американците за един вид "показване" на това колко са им велики "специалните" служби особенно след атентатите на 11 септември :bgrin: и за това как само кадето не са успели още да идентифицират, проследят и по късно заловят някой по въздоха, който издишва :lol: но няма да се учудя и ако това покажат :)

Edited by little
Link to comment
Share on other sites

Само кадето голяма част от тази техника не съществува :bgrin: (визирам най вече спътниците, предаващи видеосигнал :woot ) но иначе филма става за "убиване" на времето.

 

EDIT:Но щом си падаш по такива филми гледай повечето от сериалите по БТВ и Нова телевизия там преобладавт преследвания и шпионирания с измислени технологии от този род :) според мен тези филми са опит на американците за един вид "показване" на това колко са им велики "специалните" служби особенно след атентатите на 11 септември :bgrin: и за това как само кадето не са успели още да идентифицират, проследят и по късно заловят някой по въздоха, който издишва :lol: но няма да се учудя и ако това покажат :)

То ако трябваше да се вярва на всичко което гледаме ... :wacko: Важното е да се гледа нещо ... B)

Link to comment
Share on other sites

Clerks.(1994) Ето една комедия с много, много прост сюжет, но същевременно много оригинален. Филмът проследява една работна смяна на един пропаднал чиляк в една бакалия негде из УСА-та. Свежият диалог и забавните моменти са едни от най-големите плюсове на филма, подсилени от "депресираният и отчаян" персонаж на главния героя, го превръщат в едно доста забавно преживяване изпъстрено с всякакви простотии и обрати. От една страна обаче изглежда малко наредено, но няма как, все пак трябва да се направи стойностно филмче. бтв с този филм освен, че изгрява Кевин Смит, също така за пръв път виждаме и Joe and Silent Bob.

 

4.5/6

Link to comment
Share on other sites

То ако трябваше да се вярва на всичко което гледаме ... :wacko: Важното е да се гледа нещо ...  B)

Така е,ralexes.Когато гледам "Face off" не се замислям,дали е възможна подобна смяна на лицата.Или дали съществува невидимото BMW на Пиърс Броснан.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...