Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Master and Commander: The Far Side of the World - да наистина за него нищо не е писано в тази тема - сега точно я прегледах набързо, но уви. Оф, какво да ти кажа - ходих да го гледам, когато излезна по кината и ... краят на филма наистина е заинтригуващ! Много са ми смесени чувствата за този филм. Но бих те посъветвал да го дръпнеш и да го изгледаш. В общи линии - биваща военна драма принасяща ни във времето на Наполеоновите войни. Сблъсъкът на английският "Давит" - "Surprise" (командван от добре играещият Р. Кроу), с Френският "Голиат" в борбата за надмощие над Южния Пасифик! Великолепната игра на останалите артисти, понякога надминава тази на звездата във филма. Добър подбор на актьорският състав! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

toku shto gledax nai tapia film koito moje dase gleda nqkoga

samo si izgubix vremeto ebati prostotiata po golqma nemoje

vav Scary Movie 3

nego preporachvam na nikoi

shte ostanete mnogo razocharovani

Link to comment
Share on other sites

toku shto gledax nai tapia film koito moje dase gleda nqkoga

samo si izgubix vremeto ebati prostotiata po golqma nemoje

vav Scary Movie 3

nego preporachvam na nikoi

shte ostanete mnogo razocharovani

Ако става на въпрос всичките части на Scary Movie са пълни с супер простотии.Отделен въпрос е че има много хора които им се кефят :)

Link to comment
Share on other sites

10x много, само дето почти сичките съм ги гледал само Live Flesh май не съм гледал ;) и ся ще го свалим, ама кажете и друго.

П.С: Предпочитам нови филми :) (леко нагъл ;))

Не знам дали още ти се гледа нещо ново..., но ето малко предложения. :)

 

Secretary.(2002)

 

И два, които съм почти сигурна вече си гледал...

 

Run.Lola.Run.(1998)

Latter.Days.(2003)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Head Of State . Molq ne si gubete vremeto da go gledate ;) Moite uvajenia kum Chris Rock kato komedien aktior (vupreki ,4e edinstveniq film ,koito my xaresvam e Bad Company) ama kato rejisior sux big time ;) no aide ,kato za purvi film shte my prostim :D

 

Anything Else

Kogato sednax da gledam tozi film ,o4akvax porednata bludkava romanti4na komediq (osobeno pri nali4ieto na Jason Biggs v neq) ,no kakvo beshe o4udvaneto mi ,kogato v kraq na filma stoqx vtren4en v monitora ,zqpnal v po4uda kak taka tozi film mi xaresa tolkova mnogo.Nqmate si i predstava kolko iztini sa propiti v edni 100 minuti. Woody Allen prosto e napravil shediovur.Pone ot psixologi4na gledna to4ka.A igrata my e prosto vpe4atlqvashta.

Edited by CMexyBka
Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам филма "Носталгия" на един от колосите на европейското кино Андрей Тарковски. Просто си го свалете и се насладене на киното, като изкуство, а не като продукт за масова употреба.

Link to comment
Share on other sites

Сега ще се хвана да свалям малко че кат гледам колко сте препочъчали :)

TAZ ще го свалям пак че ми гръмна харда и сега съм с нов :) и кат го гледам ще ти кажа :)

Link to comment
Share on other sites

Po princip 4akam vsi4ki filmi da izleznat na DVD rip i ako nqkoi o6te ne e gledal Mystic river DVDrip moje da go napravi sega . Filma e prosto neveroqten nqmam dumi . Po princip rqdko izlizat takiva filmi , ne e za propuskane

Link to comment
Share on other sites

Vankata: Нескромно те подкрепям. За мен Шон Джъстин Пен изигра две наистина невероятно добри роли през изминалата година - "21 грама" и "Mystic River"!

Link to comment
Share on other sites

The Butterfly Effect

 

Това просто трябва да се гледа. Не гледайте cover-a на филма, щото не знам защо ама аз си го представях доста по-различен гледайки го :)

Значи филма е доста интересен и мисля че би бил интересен и на най-претенциозния зрител ;) така че трябва да го гледате, няма да казвам какво се случва, за да ви бъде интересно ;)

 

So Watch it & ENJOY :)

Link to comment
Share on other sites

KnoppiX: Качеството е биващо! TELESYNC, но се гледа. В началото звукът малко понакуцва. Но най - добре вземи си дръпни малко от филма и си го пусни да го видиш дали ще те удоволетвори! ;)

Link to comment
Share on other sites

Knoppix az go gledah na kino i sa omazah no nqma da sajelqva6 ako go gleda6 i s ne 4ak tolkova dobro ka4estvo

Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

Вчера си направих мото вечер и гледах едно след друго "Ускорение" и "Байкър Боиз" , Много ми харесаха и двата, парвият е по ефектен, но малко фантастичен а вторият е по издържан от към сюжет и е почти реалистичен.

Edited by BRETO
Link to comment
Share on other sites

Вчера си направих мото вечер и гледах едно след друго "Ускорение" и "Байкър Боиз" , Много ми харесаха и двата, парвият е по ефектен, но малко фантастичен а вторият е по издържан от към сюжет и е почти реалистичен.

Хахаха :lol: За "Байкър бойз" мога да кажа че изобщо няма сюжет , пак дори и да има такъв, сигурно са го взели назаем от някоя сапунка :sick Баща VS Син ,(без да знаят че са такива) в спор за титлата най-голям глупак на 2 колела(за мотори става навъпрос) ,мелодраматичен край , помирение помежду им , дрън ,дрън ... по добре си пуснете канала Романтика и гледайте там.Там поне не са намесени някви въображаеми тунели дето ги виждат само наште , когато се състезават.

 

Ако все пак си падате по такива филми(стил Бързи и Яростни) може да си дръпнете Байкър бойз" от:

 

http://www.warez.ru:8080/Movies2/Biker.Boyz.(2003)/

Edited by ralexes
Link to comment
Share on other sites

Шон Джъстин Пен изигра две наистина невероятно добри роли през изминалата година - "21 грама" и "Mystic River"!

е тва са филмите,

та втоя ред на мисли тва което чакам и и смятам че ще го бива наистина е Taking Lives :)

 

 

едит: упс то го имало, ма не xvid :cry

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

е тва са филмите,

та втоя ред на мисли тва което чакам и и смятам че ще го бива наистина е Taking Lives

 

Ами мислите са ти грешни :) Филмът е малко глупавичък и много безсмислен. По принцип трябваше да се води нещо като хорър, но уви във филма имаше толкова страшни моменти колкото и в "Титаник". Предсказуем до пръсване и лъхащ на абсолютен профанизъм. Карузо не мога да разбера за какъв се има и как по дяволите е успял да привлече такъв каст. Актьорската игра също е ужасна, направо човек да се чуди дали това е Итън Хоук от "Гатака" и Анджелина Джоли от "Луди Години". Бре, пълно губене на време и както се досещате единственото нещо, заради което може да го гледаш е как кака Крофт размотава цици по екрана. Жалко, че съм ги виждал толкоз много пъти, че вече не са ми интересни.

 

3.5/6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...