Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amigo това е филма "Елена от Троя" който също е много хубав, но предполагам че го бъркаш с "Троя", който вече излиза по кината май тая седмица :)..

Иначе това в вареза е точно Елена от Троя, ама и него ти го препоръчвам, на мен много ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

В този филм актьорите си играят добре ролите и Режисурата е доста добра. В крайна сметка се е получил един доста добър филм който според мен трябва всеки ценител на гръцката митология да гледа ;)

Link to comment
Share on other sites

Lost In Translation

 

Ve4e razbrax zashto adjeba ,beshe nominiran za Oskar.I si go zaslujava.Trogatelno prispiven i uvlekatelen.Prosto si sedish i go gledash bez nqkakvi efekti da privli4at vnimanieto ti i da durjat o4iteti otvoreni na 4etiri i nqkak si bez da se usetish idva kraqt.Opredeleno shte dopadne na vseki ,koito se 4uvstva pone malko .. izguben,kudeto i da e ;) Nqma qsno izrazen sujet ,za tova nqma da go presuzdavam.Nakratko - Bill Murray i Scarlett Johansson ( i dvamata sa mnogo o4arovatelni i makar s "nqkolko godinki :)" razlika ,pasvat si mnogo dobre.Ta te dvamata sa nashite geroi , i dvamata sa jeneni .I dvamata sa v Tokyo,v edin i susht Hotel .. i dvamata se nujdaqt ot neshto ... ili nqkoi

Link to comment
Share on other sites

Honey е наистина доста добър :) филм за разпускане без толкова завличане навътре в нещата :) и в същото време интересен и доста забавен :)

Освен това мисля че на всеки ще му харесат танците от филма ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха  :lol: За "Байкър бойз" мога да кажа че изобщо няма сюжет , пак дори и да има такъв, сигурно са го взели назаем от някоя сапунка  :sick Баща VS Син ,(без да знаят че са такива) в спор за титлата най-голям глупак на 2 колела(за мотори става навъпрос) ,мелодраматичен край , помирение помежду им , дрън ,дрън ... по добре си пуснете канала Романтика и гледайте там.Там поне не са намесени някви въображаеми тунели дето ги виждат само наште , когато се състезават.

 

Ако все пак си падате по такива филми(стил Бързи и Яростни) може да си дръпнете  Байкър бойз" от:

 

http://www.warez.ru:8080/Movies2/Biker.Boyz.(2003)/

ne sam izobshto saglasen.biker boys e film za istinskite ceniteli na motori.sujeta bashta vs. sin moje i da e leko poiztarkan no v filma e realiziran dosta dobre.a savsem otdelen vapros e 4e za cenitelite tozi fakt izobshto ne predstavlqva pre4ka i dori ne pravi vpe4atlenie

Link to comment
Share on other sites

ne sam izobshto saglasen.biker boys e film za istinskite ceniteli na motori.sujeta bashta vs. sin moje i da e leko poiztarkan no v filma e realiziran dosta dobre.a savsem otdelen vapros e 4e za cenitelite tozi fakt izobshto ne predstavlqva pre4ka i dori ne pravi vpe4atlenie

Е всеки си има право на мнение :D

Link to comment
Share on other sites

Neska gledah Troy na kino.PO hubav i 4uvstven film ne bqh gledal.PO barzo pls da go pusnete v saita

Link to comment
Share on other sites

Гледах Logan's Run - култова работа! Ако си падате по фантастични анти-утопии това е вашият филм. Напомня на Специален доклад, само дето е сниман горе-долу 50 години по-рано, а действието се развива горе-долу 500 години по-късно ;)

Link to comment
Share on other sites

za Troy moga da kaja samo edno pulen IZRUD

хубав или лош "IZRUD" :confused

дай нещо по точно!

Link to comment
Share on other sites

Лош, много лош. Разочарован съм на макс от този филм, не че надеждите ми бяха много високи, ама все пак. С други думи нещата, които ми харесаха от филма се брояха на пръстите на едната ми ръка. Това бяха образът на Ахил, който Брат Пит е изградил, просто защото наистина си го представях по този начин и второто е музиката. Всичко останало е наблъскано до гуша с ефекти, безсмислени диалози тип "Обичаш ли ма. Смъртта няма да ни раздели. Бла-бла" и компютърни ефекти. Всичко се възхищават на ефектите, ми че не е толкоз трудно с бюджет от 100 милиона долара да направиш такива. Да не говорим, че всичко си беше точно копи и пейст. Безсмислица и все пак беше малко или много интересно да се види един прочит на Омировата "Илиада", макар да не съм въобще задоволен.

 

п.с. имаше и 3 реплики, които си струваха да се запишат :)

 

3.5/6

 

spoiler:

 

И не че нещо, но когато се биха Патрокъл и Хектор, някой може ли да ми обясни защо всички се спряха да ги гледат и гледаха се едно искаха да кажат "Аве, брат имаш ли една цигара?". Бре, Американска продукция.

Link to comment
Share on other sites

Poneje vsi4ki novi filmi koito izlizat v warez sa s kofti ka4estvo zapo4nah da si populvam dupki ot filmi koito trqbva da se gledat a sum propusnal . Ako nqkoi ne go e gledal o6te preporu4vam vi The Patriot filma e mnogo dobur kakto i pove4eto filmi koito sum gledal s Mel Gibson . Vtoriq film koito vi preporu4vam e The Barber of Siberia i toi e strahoten .

Link to comment
Share on other sites

Задава се един от най-очакваните филми(за мен :rolleyes: ).Той изправя един срещу друг две от най-ужасяващите същества Пришалеца и Хищника (Alien vs Predator) :punk .Филма се очкава да излеза през месец август.Свалете си да гледате трейлара,много е зарибен.Не знам за вас,но моя "фаворит" е The Predator.Можете да гласувате тукРазгледайте сайта има бая снимки.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...