Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

Гереро е мъртъв. Аутопсия ли ви трябва, та да разберете. Помня как след 11 Септември 2001 всички звезди се събраха точно както и след смъртта на Гереро. Ако смърта му беше измислена това нямаше да го бъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Рей е 100%-тов шампион. Единствено той не направи нищо в последния СмакДаун, и единствено той изяде всичко възможно (освен Angle Slam, ама то и тва оставаше де ... :) )

Link to comment
Share on other sites

Просто е невъзможно да му се даде титлата ;) Даже е чудно, че го пуснаха в main event-а на WM...

Link to comment
Share on other sites

Просто е невъзможно да му се даде титлата ;) Даже е чудно, че го пуснаха в main event-а на WM...
Попринцип този, който в последния SmackDown/RAW преди турнир, изяде толкова бой, после той печели. Но не е 100%-та сигурно, когато са 3-ма. Единственото сигурно е, че Кърт няма да остане шампион ;). А пък и ще е тъпо някакъв 70 килограмов да го направят Шампион в ТЕЖКА категория :)
Link to comment
Share on other sites

Рей ще стане единствено ако Еди се "върне". Познай какъв е шанса ;) Ако трябва Ортън ще го чийтне, за да стане, но няма да допуснат малчото да стане шампион :)

 

Edit: Две интересни неща:

 

Rey Mysterio has been receiving assurances recently he is being groomed for the main event scene and a World Title run over the next couple of years.

и

-Commercials running for Backlash feature John Cena pledging to take back what is his, suggesting plans are in place for Triple H to win the title at WM.

 

Значи Рей може и да спечели титлата, а HHH 100% ще я вземе ;)

Link to comment
Share on other sites

резултати от Кечмания...

Dunata, щом така казваш

 

на печелившите честито... :D

Link to comment
Share on other sites

Еее стига сте давали резултатите де. Всеки може да отиде от wwe.com и да види, но на някои им е интересно, без да гледат резултатите.

Link to comment
Share on other sites

Кога ще бъде качено в нет-а ... ? (За WrestleMania става въпрос :) )
В 2 чужду сайта вече го има, ама релийз-а нещо не става (така казват). А в бг, еми най-рано след 2-3 часа :(
Link to comment
Share on other sites

Аз го изтеглих и се чудя дали сега да го гледам или утре ... ама май-май сега :)

Е не издържах до уте :), сега го почвам :)

Link to comment
Share on other sites

Рей е 100%-тов шампион. )
Ехх как ги познавам нещата ;)

Rey Mysterio vs Kurt Angle and Randy Orton - Познах :)

WWE Champion John Cena vs Triple H - Не познах :(

Shawn Michaels vs Mr. McMahon (No Holds Barred Match) - Познат :)

Edge vs Mick Foley (Hardcore Match) - Не познах :(

Money in the Bank Ladder Match - Познах :)

Undertaker vs Mark Henry (Casket Match) - Познах :) (тук беше повече от ясно ;) )

JBL vs Chris Benoit - Познах :)

World Tag Team Champions Kane & Big Show vs Chris Masters & Carlito - Не познах :(

Mickie James vs Trish Stratus - Познах :)

Boogeyman vs Booker T & Sharmell - Познах

Torrie Wilson vs Candice Michelle (Playboy Pillow Fight) - Познах

8 от 11 ;). Бива :).

Oh shit, сега видях, че и предния поуст е мой :(. Сори :(

Link to comment
Share on other sites

Имам една молба: нека сега скептиците да ми кажат, как става този номер с кабърчетата... :)

Ето за какво става дума:

 

bscap0000kd.jpg

И по-близък план:

bscap0021wo.jpg

Ясно е, че мачовете са по сценарий, но нараняванията са реални. ;)

Link to comment
Share on other sites

Майкълс направо.... уби МакМеан. Това беше направо върха! :)))))

bscap0009am.th.jpg Дам :) Добре го натупа , а и добре че Шейн не се намеси .

 

Кърт и 2-та пъти го прецакаха когато онези двамата се предаваха ама съдията не го видя . Не че имам против Рей да е шампион ама нещо не си върви 150см и ХХкг за тежка категория .

Link to comment
Share on other sites

Кърт и 2-та пъти го прецакаха когато онези двамата се предаваха ама съдията не го видя . Не че имам против Рей да е шампион ама нещо не си върви 150см и ХХкг за тежка категория .
Еми сега като сложат и Грамадата шампион в Полу-тежка категория ;), всичко ще си дойде на мястото
Link to comment
Share on other sites

Сега дърпам вчерашният RAW да видим какво е станало. :bgrin: :bgrin:
Ще видиш, че публиката са АБСОЛЮТНИ идиоти ! Всички си някви плакати от рода на "Cena is Still the Champ", "Cena is the Real Champ", "Cena Rocks/Rules" и след това викат "Cena Sucks", а след 1 мин "Let's Go Cena" ... Пълни кретени !
Link to comment
Share on other sites

Ще видиш, че публиката са АБСОЛЮТНИ идиоти ! Всички си някви плакати от рода на "Cena is Still the Champ", "Cena is the Real Champ", "Cena Rocks/Rules" и след това викат "Cena Sucks", а след 1 мин "Let's Go Cena" ... Пълни кретени !

Пак го прецакаха човека. :angry: Изкефи ме като шибна острието по гърба :bgrin: - нека види той що е болка. :bgrin:

Яд ме е за Кейн и Грамадата. Еди е 100% мъртъв.

Link to comment
Share on other sites

Пак го прецакаха човека. :angry: Изкефи ме като шибна острието по гърба :bgrin: - нека види той що е болка. :bgrin:

Яд ме е за Кейн и Грамадата. Еди е 100% мъртъв.

Мдаа, много ясно, че е мъртъв, ама ... :(

Мен не ме е яд, защото време беше. Макар, че предпочитах Карлито и Матърс да бият в Неделя, а пък те се избиха :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...