Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

а от куде да го дръпнем тва PPLive :confused

 

жалко за Гереро преди ме дразнише, но на последък радваше

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply
mojeli da mi kajete kak se kazva pesenta kadetoq puskat kogato izliza John Cena :) :) inq4e ke4a rulira osobeno Kane i batista :)
John Cena & the Trademarc - The time is now :))). Напиши в дата-та само "John Cena - The time is now" и ще ти излезне, супер яка е ;)
Link to comment
Share on other sites

wwe.free.bg е в разработка...до края на седмицата ще е готов...тогава ще започна и с рекламата :)
Само да питам - к'ъв е тоя дето е John_Cena (като мен), има моя ник. моя аватар и ми се прави на много отворен ? :)

 

По непотвърдена информация , Гробаря ще се връща на Survivor Series срещу Orton в мач с ковчег пак :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете от какво е починал Еди.Иначе и мен много ме кефеше.Беше добър кечист :cry :( В сайта на WWE има едно клипче посветено на Еди и като го гледах ми стана още по-кофти :cry .Ако не сте не го гледали ли не го гледайте по-добре,щот само ще се натъжите. :cry

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете от какво е починал Еди.Иначе и мен много ме кефеше.Беше добър кечист :cry :( В сайта на WWE има едно клипче посветено на Еди и като го гледах ми стана още по-кофти :cry .Ако не сте не го гледали ли не го гледайте по-добре,щот само ще се натъжите. :cry
След Аутопсията са разбрали, че е от сърдечен удар - RIP :(
Link to comment
Share on other sites

Днеска си превъртам каналите на телевизията(това става доста рядко)и гледам че са нипуснали GTV!Аз съм на "КЕЙБЪЛ ТЕЛ" и ние я нямахме тая телевизия но от днеска почвам да го гледам кеча!

 

п.с-Кажете кога го дават кеча!

Link to comment
Share on other sites

Днеска си превъртам каналите на телевизията(това става доста рядко)и гледам че са нипуснали GTV!Аз съм на "КЕЙБЪЛ ТЕЛ" и ние я нямахме тая телевизия но от днеска почвам да го гледам кеча!

 

п.с-Кажете кога го дават кеча!

 

Петък и събота дават новите серий,а през седмицата ги повтарят.Много е яко!!!

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах мача на Батиста, Еди :cry и Гайдаря срещу Сем. Ортън и Кен Кенеди - още немога да повярвам, че Гереро си е отищъл... :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Мда, благодаря, но няма нужда ! Bate_pesho е дал линк към всичките песни от WWE , така че ако мислиш да пускаш за всяка песен отделен пост ... по-добре недей ;)

Link to comment
Share on other sites

Аутопсията на Еди Гереро установи,че той е починал от Сърдечен удар.Това е предизвикано от неговото минало, а именно консумирането на алкохол и наркотици.Комбинацията на алкохол, наркотици и усилена работа в WWE е предизвикало този негов порок на сърцето.

 

R.I.P. Eди

Link to comment
Share on other sites

В сайта на WWE по едно време пишеше, че Батиста има контузия в гърба и няма да се бие следващите 2-3 седмици (не говоря за GTV , там са 1 месец назад ;) )

Link to comment
Share on other sites

Дано в следващия SMACKDOWN Ранди Ортън да попребие Батиста и да вземе титлата :) :D

 

Дано Батиста "бомбардира" тоя мухльо Ортън, за да спре да се перчи боклука му с боклук. Много искам да гледам мач между сем. Ортън VS КЕЙН и ГРОБАРЯ

Link to comment
Share on other sites

Дано Батиста "бомбардира" тоя мухльо Ортън, за да спре да се перчи боклука му с боклук. Много искам да гледам мач между сем. Ортън VS КЕЙН и ГРОБАРЯ
Има само два проблема :) :

 

1. Гробаря го няма и не се знае със сигурност кога ще се върне и в какви отношения ще бъде с "брат" си :P

 

2. Orton и The Undertaker са в SmackDown, а пък Kane е в Raw ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано Батиста "бомбардира" тоя мухльо Ортън, за да спре да се перчи боклука му с боклук. Много искам да гледам мач между сем. Ортън VS КЕЙН и ГРОБАРЯ

 

 

Ортън е изключителен кечист,може би най-перспективният от всички ;) На мен един от любимите ми кечисти е Гробарят,но в Ортън има нещо много обаятелно :) Малко ме дразни тъпия му баща-Бобо,но съм сигурен,че скоро ще го махнат :P Батиста също е готин естествено,но нека малко да сменят шампиона(btw вероятността това да стане в този конкретен мач в SMACKDOWN е много малка,тъй като титлите си менят притежателя главно по време на PPV) ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми USA титлата се смени на SmackDown ;). Но иначе - да - повечето титли си сменят притежателите в PPV-тата ;). Randy преди беше шампион (в тежка категория) когато тамън се беше махнал от Evolution (HHH, Ric Flair and Batista). След това ННН си върна титлата, а пък после и Батиста се махна и тогава той стана Champ :). Ся е време Ортън да стане пак шампион, но дано да не се бия вече с баща си, за да стане пак от "добрите" ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...