Jump to content
BulForum.com

Най-смешната дума, употребявана от българите


Mila

Recommended Posts

А виж сега, това не е нещо, което аз съм измислила. Говоря за ибати льекия фейс. Това е "забавник", но казано по по-идиотски начин. Не ми пречи да се "обиждам" с някой познат, стига да знам, че това си е само между нас. Естествено, че ако сме си дружки, няма да се обидя и к*рва да ми кажеш, пача и т.н. А камо ли идиот. Много е сладурско дори. Всеки луд с номера си, някои сме с цяла програма. Никой ли не си говори малко по-хард с някой свой познат, но да знае, че е на базик ?! С най-добрия ми приятел си говорим на "педал" и "кучко", не ми е проблем, да ви кажа честно! Теста за интелигентност ще го мина.

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply
А виж сега, това не е нещо, което аз съм измислила. Говоря за ибати льекия фейс. Това е "забавник", но казано по по-идиотски начин. Не ми пречи да се "обиждам" с някой познат, стига да знам, че това си е само между нас. Естествено, че ако сме си дружки, няма да се обидя и к*рва да ми кажеш, пача и т.н. А камо ли идиот. Много е сладурско дори. Всеки луд с номера си, някои сме с цяла програма. Никой ли не си говори малко по-хард с някой свой познат, но да знае, че е на базик ?! С най-добрия ми приятел си говорим на "педал" и "кучко", не ми е проблем, да ви кажа честно! Теста за интелигентност ще го мина.

 

A kakvo po dqvolite e zabavnik. Sinonim na oligoffren li e ili az ne6to ne go chatkam bylgarskiq. I vikash nqma problem da ti vikat kurva priqtelite. Haha, to qko taka be. Nali sme priqteli az taka po priqtelski. Tolkova ste osakateni v glavata takiva kato tebe 4e daje ne go osyznavate. Bqh pove4e ot siguren 4e tova koeto ti pisah na li4no, v otgovor na tvoeto zapitvane, e 4ista zaguba na vreme.

Link to comment
Share on other sites

A kakvo po dqvolite e zabavnik. Sinonim na oligoffren li e ili az ne6to ne go chatkam bylgarskiq.

 

Не питай, че пак ще ти бъде обяснено с някоя нова дума, която не ти е известна... А ти може и с шльокавица да пишеш, ама проблемът не ти е с езика или поне не е твой...

Link to comment
Share on other sites

ЗАБАВНИК : забавен човек, интересен, който не се притеснява от това, което е. "Човек, който не го слуша много главата" е тривиалното определение, макар и хиперболизирано. Ок?

Link to comment
Share on other sites

ОК, бе, ОК...макар че честно казано е малко разочароващо да получим само някаква непослушна глава след льекия face и забавника...то на човек очакванията му се вдигат така и после само напразни надежди...

Link to comment
Share on other sites

Вие всичките се извъдихте бахти моралистите. Имам чуството, че като сте с приятели на кафе/бира си говорите на "Добър ден г-н Велев" ............. Взех, че ви повярвах....

Link to comment
Share on other sites

Не питай, че пак ще ти бъде обяснено с някоя нова дума, която не ти е известна... А ти може и с шльокавица да пишеш, ама проблемът не ти е с езика или поне не е твой...

 

Shliokavicata shte byde opravena v nai-skoro vreme 4e i mene me drazni :)

 

Jozo imame si imena batence i gi izpolzvame chat pat. Imame si i po nqkoi prqkor, koito opredeleno ne zvuchi kato putka, kurva idiot i t.n. Nali me razbirash. Moje da sme ot selo ama pone sa ni nauchili da se dyrjim edin s drug kato s normalni hora. Ako ne mojesh da go vdenesh, syjalqvam, nishto ne moga da napravq. Ne znam tam v golqmoto grad kak si govorqt horata. Moje pyk v Plovdiv da e prieto taka da se govori samo deto ne se seshtam da sym razgovarql s takiva hora i sym se zabludil qvno. Mnogo shte se razdavam ako ti i Galka mi otvorite ochite kak da se dyrja s priqtelite si i s blizkite hora. Mnogo vi molq pomognete mi, ne iskam da umra zabluden. Mersi predvaritelno.

 

П.С. Както обещах, вече няма пльокавица :)

Link to comment
Share on other sites

Има много начини да се радваш на хората и да засвидетелстваш предаността и обичта си към тях. Това, че е изкривено при мен, значи, че трябва да ме заклеймите?! Нали не говоря на тебе така, какво се оплакваш?! Аз говоря (казвам го за ПОРЕДЕН път) само на някои от най-добрите ми приятели по начин, който другите не биха възприели. И това е защото им имам доверие, че няма да се обидят, просто сме преиначили значението на думите, както аз не се обиждам на техните по-пиперливи обръщения. Защото знам, че каквото и да кажат, ми мислят доброто. Естествено, че на останалите говоря по имена и ако знам, че на някого не му харесва да му казвам по определен начин, няма да го казвам. Не е толкова трудно да бъда разбрана, не знам защо се запъваш, все едно ти си еталон за мислене и поведение и всички, които се разминават, дай да ги накажем, че са по-странни (както искаш, дори обидно да ни наречеш).

Link to comment
Share on other sites

Не уча никой как да се държи с приятели, роднини и т.н.Неможе обаче да ме убедите, че си говорите само на имена.Поне с някой използвате или прякор или някакво друго обръщение за майтап.Примерно с Гудо от форума като се видим следва обръщението "Кво става бе куре?" и аз кво трябва се разсърдя примерно? Да се тръшкам и да му викам да ми казва по име?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря и на двама Ви за качественото включване и за помоща която ми оказахте. Сега се чувствам като човек от съвсем друго измерение....

Link to comment
Share on other sites

С тези ваши измерения се отклонихте даже и от темата :lol:

Иначе аз много се кефя на думата: айляк и всякакви производни от сорта на бича айляк айляче и подобни :P

Link to comment
Share on other sites

Смъндропца ( =обърка ).

Link to comment
Share on other sites

ЗАБАВНИК : забавен човек, интересен, който не се притеснява от това, което е. "Човек, който не го слуша много главата" е тривиалното определение, макар и хиперболизирано. Ок?

 

Абе не искам да подклаждам отново стария спор но като видях чак сега темата... та да попитам аз все пак за "хора които не ги слуша много главата" ... ъмммм те тези не ги ли прибираха преди в жълтата сграда на руски (може вече да са я преместили някъде другаде)... то или там или в изтрезвитела :lol:

 

 

 

всъщност се казва "изкилиферчен"

 

чувал съм го и по 2та начина и мисля че изкилифещен го знам от по-отдавна...

Link to comment
Share on other sites

Абе не искам да подклаждам отново стария спор но като видях чак сега темата... та да попитам аз все пак за "хора които не ги слуша много главата" ... ъмммм те тези не ги ли прибираха преди в жълтата сграда на руски (може вече да са я преместили някъде другаде)... то или там или в изтрезвитела :lol:

Как можа?! Сега ще има обяснения с теории , за това как ние ставаме всяка сутрин с мисълта да я сдухваме.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ето и от мен:

 

РУКЕЛА

МИСТРИЯ

ТИКВАР

КЮНЕЦ

ДЮМБЕЛ

ХУЙНЯ

МАМАЛИГАР

КЛОШАР

КЮРДИ

МОДЖАХИДИН

АХМАК

ФИЛАНКЕШИЯТА

АЛАН КООЛУ

К'ВО ГЛЕДАШ КАТО ТРЪБА?

МИНДИЛ

ОЛИГОФРЕН

Употребата на ЧЕСТОООО като отрицания на нещо

 

...яка темичка :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не искам да подклаждам отново стария спор но като видях чак сега темата... та да попитам аз все пак за "хора които не ги слуша много главата" ... ъмммм те тези не ги ли прибираха преди в жълтата сграда на руски (може вече да са я преместили някъде другаде)... то или там или в изтрезвитела :lol:

чувал съм го и по 2та начина и мисля че изкилифещен го знам от по-отдавна...

 

сега е модерно другарчетата ти да викат "глеййшшшш тоа пешо не го слуша главата" преведено е нещо като "глейййшшшш тоа пешо е мнооо готин" :sick

Link to comment
Share on other sites

Как можа?! Сега ще има обяснения с теории , за това как ние ставаме всяка сутрин с мисълта да я сдухваме.. :(

 

 

Така е според нея... Винаги има някои друг виновен за нещо, все заради някои нещата не са както требе.

 

 

Иначе по темата се сещам в момента за ГЪЛВАК. Нещо от рода на Галфон. :lol:

Link to comment
Share on other sites

сега е модерно другарчетата ти да викат "глеййшшшш тоа пешо не го слуша главата" преведено е нещо като "глейййшшшш тоа пешо е мнооо готин" :sick
По-скоро, че съм откачалка и карам ненормално :Р

И името ми се пише с главна буква ;] Както и всяко останало.

Link to comment
Share on other sites

Как можа?! Сега ще има обяснения с теории , за това как ние ставаме всяка сутрин с мисълта да я сдухваме.. :(

 

Амммм... че баш туй ми е целта :P В една друга тема стигнахме вече до извода че като си нямам друга работа и юркам лапетиите... не може да е грешка :lol:

Link to comment
Share on other sites

По-скоро, че съм откачалка и карам ненормално :Р

И името ми се пише с главна буква ;] Както и всяко останало.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...